Popek Monster (MMA 3-2, 3 KO) zmierzy się z aktorem i byłym judoką Tomaszem „Strachem” Oświecińskim.

Informacja prasowa:

Obaj zawodnicy pojawią się na zbliżającej się gali KSW 40, 22 października w Dublinie, gdzie po raz pierwszy staną naprzeciw siebie podczas face to face.

Dla Popka będzie to już trzeci pojedynek w okrągłej klatce. Ekscentryczny muzyk w grudniu ubiegłego roku nie sprostał Mariuszowi Pudzianowskiemu, by na majowej rekordowej gali KSW 39 efektownie odprawić Roberta „Hardkorowego Koksa” Burneikę.

Popularny „Strachu” przygotowuje się do debiutu w MMA od kilku miesięcy, a we wrześniu związał się kontraktem z największą organizacją w Europie.

Data i miejsce tego wyjątkowo oczekiwanego pojedynku zostaną podane do publicznej wiadomości w najbliższych dniach.

9 KOMENTARZE

  1. Ja pierdole… jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów w kraju….. jak można było takie dyrdymały napisać?!?!? Coś mam przeczucie, że Popek rozsmaruje Stracha niczym Burneike

  2. Najpopularniejszy Raper ( grupa wiekowa? Teraz malolaci 17 letnich gangsterow słuchaj więc bym polemizowal)  vs jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów (chuj tam że jednej roli) .  Za niedługo będzie walka jednej z najpopularniejszych postaci serialu m jak miłość Marka, z najwytrwalszym zawodnikiem tfu,  aktorem pierwszej miłości, Arturem kulczyckim.  A czekajcie kurwa niech strachu wygra, to za rok na narodowym z Białachem z tv4 ( śpiewa, gra, tańczy, boksuje) jedna walka ksw sprzeda stadion i pobija kolejny rekord.  UFC jest w dupie, owszem, w dupie ksw, i wchodzą bez wazeliny, jak chcą i kiedy chcą.  Właśnie takimi tekstami i takimi zestawieniami Samuraj zasługuje na tytuł nadwornego blazna.  Aha, miałem zamiar nawet dziś nie wchodzić na forum odkąd usłyszałem w Polsacie o tym zestawieniu, ale….  :fjedia:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.