„Popek” znowu wywołał ogromne poruszenie. Raper, znany z występów w KSW, zapowiada, że rozpoczyna działalność polityczną i zakłada partię:

Ja mam k** osobiście tego dość, dlatego robię to dla dobra moich dzieci i waszych dzieci i zajmuję się polityką i otwieram partię Młoda Polska.

Pamiętajcie, że ten kraj jest w naszych rękach. My jesteśmy właścicielami tego kraju i tylko my możemy coś w tym kraju zmienić. Ja nie jestem aniołkiem, popełniłem dużo błędów. Tylko że ja do tych błędów potrafię się przyznać.

Decyzja Popka jest szeroko komentowana w większości rodzimych mediów.

113 KOMENTARZE

 1. Ogłaszam ostateczny koniec cywilizacji białego człowieka.

  Popek wbrew pozorom nie jest proarabski. 😀

  Polski sejm to jedno z niewielu miejsc na ziemi gdzie Popek nie był by największym idiotą.

  O to to. Średnie IQ w tym budynku znacznie wzrośnie.

 2. Popuś, królu złoty, zbaw tę Polskę ode złego!

  Amen!

  Edit: koment z yt

  2016 popek w ksw

  2017 popek taniec z gwiazdami

  2019 popek prezydentem polski (tu raczej premierem, bo wybory na el presidenta w 2020)

  2020 r.popek leci na marsa

  :juanlaugh:

 3. Ogłaszam ostateczny koniec cywilizacji białego człowieka.

  Hef jak Ty wyglądasz :benny:, ładnie Cię koledzy doceniają.

 4. Jest i nowy Stonoga, zabierze elektorat małym partiom i u władzy zostaną Ci co teraz i w opozycji też Ci sami, gratuluję pomysłu :applause:

 5. Jego fani mogą, co najwyżej, głosować w wyborach do samorządu uczniowskiego. Nie wróżę sukcesu.

 6. Jego fani mogą, co najwyżej, głosować w wyborach do samorządu uczniowskiego. Nie wróżę sukcesu.

  Korwin w gimnazjach też miał poparcie 90%

  :fjedzia:

 7. No to teraz widziałbym go z Petru albo z Kaliszem. Z aktorstwem nie wyszło, na fitness za słaby, może coś przeciw politykom ugra.

 8. Szczerze mówiąc, z mojego punktu widzenia, to co robi czasami @Szady  jest bardziej karygodne od praktyk @Spike. A samego bohatera tego newsa powinno się uśpić. Tak bylo by lepiej dla MMA i jak widać równiez dla Polski.

 9. Popuś amatorze najpierw radnym zostań a nie od razu do sejmu. Albo trzeba było wcześniej z Kukizem i Liroyem teraz już po ptokach..

 10. a w następnym parlamencie z mównicy usłyszymy:

  Panie Marszałku, Wysoka Izbo, PIZDA NAD GŁOWĄ! PI PI PIZDA NAD GŁOWĄ!!! :lol::gdzie:

 11. No to teraz widziałbym go z Petru albo z Kaliszem. Z aktorstwem nie wyszło, na fitness za słaby, może coś przeciw politykom ugra.

  Chyba raczej z Palikotem, albo Korwin Mikke :beczka:

 12. Kukiz tez tak zrobil. I zrobil nawet super wynik. Tylko co z tego? Starzy wyjadacze zjedli go jak chcieli, nie byl/jest zadna konkurencja. To smutne. Bo wierze w czyste intencje zarowno Popka jak i Kukiza ale to bagno ich wchlonie. Tak czy inaczej zaglosuje na Popusia jesli bedzie startowal. Post serio, nie doazukujcie sie ironi/sarkazmu.

 13. Kukiz tez tak zrobil. I zrobil nawet super wynik. Tylko co z tego? Starzy wyjadacze zjedli go jak chcieli, nie byl/jest zadna konkurencja. To smutne. Bo wierze w czyste intencje zarowno Popka jak i Kukiza ale to bagno ich wchlonie. Tak czy inaczej zaglosuje na Popusia jesli bedzie startowal. Post serio, nie doazukujcie sie ironi/sarkazmu.

  Haha ty tak serio ? :beczka: Czyste intencje ? :DC::DC: tu chodzi tylko o :Duke3d::Duke3d::Duke3d:

 14. Haha ty tak serio ? :beczka: Czyste intencje ? :DC::DC: tu chodzi tylko o :Duke3d::Duke3d::Duke3d:

  I immunitet:korwinlaugh:

 15. Miałem wracać do Polski ale widzę, że jeszcze tak z 6O lat pozapierdalam za granicą. Ciekaw jestem w ogóle jak się ceny pozmieniały i zarobki, dwa lata mnie nie było w sumie. Prawda to, że kostka masła prawie dychę kosztuje???:wow:

 16. Miałem wracać do Polski ale widzę, że jeszcze tak z 6O lat pozapierdalam za granicą. Ciekaw jestem w ogóle jak się ceny pozmieniały i zarobki, dwa lata mnie nie było w sumie. Prawda to, że kostka masła prawie dychę kosztuje???:wow:

  Mnie nie ma 5 lat i wiem tyle, ze nie ma komu pracować i poziom zycia bardzi sie poprawil. Ciekawi mnie tylko jak bedzie to wyglądać jak Niemcy otworzą granice dla Ukraińców.

 17. Miałem wracać do Polski ale widzę, że jeszcze tak z 6O lat pozapierdalam za granicą. Ciekaw jestem w ogóle jak się ceny pozmieniały i zarobki, dwa lata mnie nie było w sumie. Prawda to, że kostka masła prawie dychę kosztuje???:wow:

  Tak między 6 a 8 złotych.

 18. Na Pudziana bym jeszcze zagłosował, ale nad Popusiem muszę się poważnie zastanowić.

  Pudzian prezydentem by został bez drugiej tury

 19. O tak! #PudzianNaPrezydenta

  Najsilniejszy człowiek świata prezydenyem RP, sam pojechałby swoim tirem po tego Tupolewa do Rosji.

 20. O tak! #PudzianNaPrezydenta

  Najsilniejszy człowiek świata prezydenyem RP, sam pojechałby swoim tirem po tego Tupolewa do Rosji.

  Znając pracowitość Pudzilli, to nie byłby taki głupi pomysł…głosy opozycji by chuja znaczyły, bo Pudziao by na to tylko odpowiadał :razz:udziaonicbyniedao:

  :no dawaj:

 21. O tak! #PudzianNaPrezydenta

  Najsilniejszy człowiek świata prezydenyem RP, sam pojechałby swoim tirem po tego Tupolewa do Rosji.

  Raz dwa by się z Krystkiem uwinęli z załadunkiem 😆

 22. Śmiem twierdzić, że miałby konkurencje jednak :einsteinsmoke:

  ::really::

  Jest Pan Senator wytrawnym politykiem, ale w starciu z Pudzianem

  :razz:udziaonicbyniedao:

 23. Super partia kurwo!

  :brainoverload::tellmemore::antonio::baldwinwhiskey:::snoopd::

  Ciśnij go o tantiemy za wymyślenie hasła reklamowego!

 24. Bohater romantyczny na jakiego nie zasługujemy. Konrad naszych czasów. Popek zdaje się krzyczeć z głębi serca "Daj mi rząd dusz!".

 25. Bohater romantyczny na jakiego nie zasługujemy. Konrad naszych czasów. Popek zdaje się krzyczeć z głębi serca "Daj mi koksu kurwa!".

 26. O tak! #PudzianNaPrezydenta

  Najsilniejszy człowiek świata prezydenyem RP.

  Pierwszy samolot na gaz :frankapprove:

 27. ? Rozwiń bo nie czaję.

  A bo pisales kiedyś, ze jest ruch w takich tematach, czyli uzytkownicy chca by powstawały :fjedzia:

 28. A bo pisales kiedyś, ze jest ruch w takich tematach, czyli uzytkownicy chca by powstawały :fjedzia:

  Tak, to prawda.

 29. Jedyne co by mi się w tym pomyśle podobało, to gdyby poszła transmisja na żywo z obrad, te stare rury i parchy z po pis by sie tam użerały, a potem popek by wszedł na mównicę na minutkę i bez ceregieli pocisnął coś w stylu

  Petru zamknij tę przebrzydłą mordę psie, chuja się znasz  :razz:enn:

  A co do Pudziana, to nikt by na niego głosu nie podniósł w sejmie, a on ze swoją gracją by odpowiadał troszeczkę się pan myli, powolutku przepuścimy reformę przez sejm ,małymi kroczkami wprowadzimy poprawki <3

 30. Jedyne co by mi się w tym pomyśle podobało, to gdyby poszła transmisja na żywo z obrad, te stare rury i parchy z po pis by sie tam użerały, a potem popek by wszedł na mównicę na minutkę i bez ceregieli pocisną coś w stylu

  Petru zamknij tę przebrzydłą mordę psie, chuja się znasz  :razz:enn:

  A co do Pudziana, to nikt by na niego głosu nie podniósł w sejmie, a on ze swoją gracją by odpowiadał troszeczkę się pan myli, powolutku przepuścimy reformę przez sejm ,małymi kroczkami wprowadzimy poprawki <3

  Wersalu nie będzie :lol::lol::lol:

 31. Jedyne co by mi się w tym pomyśle podobało, to gdyby poszła transmisja na żywo z obrad, te stare rury i parchy z po pis by sie tam użerały, a potem popek by wszedł na mównicę na minutkę i bez ceregieli pocisnął coś w stylu

  Petru zamknij tę przebrzydłą mordę psie, chuja się znasz  :razz:enn:

  A co do Pudziana, to nikt by na niego głosu nie podniósł w sejmie, a on ze swoją gracją by odpowiadał troszeczkę się pan myli, powolutku przepuścimy reformę przez sejm ,małymi kroczkami wprowadzimy poprawki <3

  Powolutku krok po kroczku, cierpliwy to i ustawę przeforsuje.

 32. Szczerze mówiąc, z mojego punktu widzenia, to co robi czasami @Szady  jest bardziej karygodne od praktyk @Spike. A samego bohatera tego newsa powinno się uśpić. Tak bylo by lepiej dla MMA i jak widać równiez dla Polski.

  Pierwszy byłem i olali jak Stachure, a tu 4 strony najebane :juanlaugh:

 33. Polski sejm to jedno z niewielu miejsc na ziemi gdzie Popek nie był by największym idiotą.

  Tu się zgodzę, od posła Suskiego głupszym być się po prostu nie da.

 34. W sejmie będzie pojedynek na rapsy Liroy versus Popek i ten pojedynek zdeterminuje losy polskiej sceny rapu tzn. Polityki.

  :antonio:

 35. W sejmie będzie pojedynek na rapsy Liroy versus Popek i ten pojedynek zdeterminuje losy polskiej sceny rapu tzn. Polityki.

  :antonio:

  Rapowe orędzie do Narodu… :brainoverload::rutekajak:

 36. :matt:

  pacan nie ma nawet doświadczenia z samorządu uczniowskiego, a chce być w Sejmie, no ale nie byłby pierwszy ani ostatni, więc może się uda. Polacy lubią głosować na muzyków, bo nie nauczyli się jeszcze, że do niczego to nie prowadzi (Kukiz, i ten grubas z Budki Suflera)

 37. Ani to inteligentnie zabawne, jak Polska Partia Przyjaciół Piwa, ani nawet śmieszne na poziomie żartu rynsztokowego. Więc chyba poruszenie jakieś to wywołało wśród fanów twórczości Papryka Vege

 38. Polacy lubią głosować na polityków, bo nie nauczyli się jeszcze, że do niczego to nie prowadzi

  Poprawiłem.

 39. Poprawiłem.

  Przecież napisałem, piszesz o "politykach", ludziach którzy wyrywają nie wiadomo skąd, bo załatwili sobie dobre miejsce na liście, żadnej pokory i doświadczenia z samorządu, albo administracji, brak wykształcenia prawniczego, maszynki do głosowania, bo są tak żałośni, że jedno skinienie prezesa, dyrektora albo innego chujamuja i przestają cokolwiek znaczyć.

 40. Elektorat jest

  :

  Kurwa, myślałem, że jego ekektorat to taki poziom 15 plus…Łosz kurwa, Panie, w jakże kurła wielkim byłem błędzie…:danaillegal:

  Każdy rodzic takiego gnojaka powinien dostać wpierdol z urzędu – TAKIE PIĘĆSET GONGÓW GRATISOWO, NA KOSZT PAŃSTWA – centralnie powinien przyjechać na rowerze urzędnik, poprosić ojca/matkę o wyjście z domu, i zajebać jakimś rzutem o glebę, żeby się kurwipołć nie ogarnął więcej.

 41. Dlaczego mój komentarz został usunięty? Redakcja wstydzi się prawdy?

  Raczej serwer nie chce przyjąć więcej kłamstw, po ujrzeniu elektoratu PokPoka.

 42. W sumie, za jakies 5 lat beda miec prawa wyborcze, to moze sie udać :korwinlaugh:

  Sądzisz naprawdę, że Popszter dożyje? :korwinwhat:

 43. Sądzisz naprawdę, że Popszter dożyje? :korwinwhat:

  Bylo z UK i ze Skype'a, to ogarnie i z wozka oraz syntezatora

 44. A tak poważnie.

  Popuś musiał by się dobrze postarać,żeby zaszkodzić Polsce bardziej niż POdnóżki carycy Makreli czy PISkliwi zakładnicy radia z Torunia.

  Jakby nieopacznie zlikwidował wszystkie ulgi ,dotacje i wcześniejsze emerytury dla pasożytów to by został królem z prawem dynastycznym.

 45. Raczej serwer nie chce przyjąć więcej kłamstw, po ujrzeniu elektoratu PokPoka.

  Ja się odnosiłem do redakcji. Do poziomu tego newsa i absurdu zawartego w tytule. Nie zaś stricte do kryminalisty bez podstawówki.

 46. A tak poważnie.

  Popuś musiał by się dobrze postarać,żeby zaszkodzić Polsce bardziej niż POdnóżki carycy Makreli czy PISkliwi zakładnicy radia z Torunia.

  Jakby nieopacznie zlikwidował wszystkie ulgi ,dotacje i wcześniejsze emerytury dla pasożytów to by został królem z prawem dynastycznym.

  A tak na poważnie to przez takie myślenie do Sejmu dostają się takie Palikoty, Kukizy, i inni dziwacy. Popek nie nadaje się do Rady Gminy w Psiej Wólce, co dopiero do Sejmu,ale wola ludu decyduje to się dostanie, i będzie jeszcze większy cyrk niż jest.

  To jak Korwin Mikke w Parlamencie Europejskim, jakim cudem taki typ się tam dostaje, kiedy jego programem jest rozwiązanie Unii Europejskiej.

  To tak jakby do polskiego Sejmu dostał się ktoś kto nawoływałby do rozwiązania Państwa Polskiego, ale, że ludzie to idioci i dają się takim cwaniakom jak Korwin wodzić za uszy to już temat na większą dyskusję.

 47. To jest przecież pic na wodę.

  Pomijam, że Jego fani mogą głosować za jakieś 5-6lat.

  Inna rzecz, to był skazany? Jeśli tak, to 15lat trzeba przeczekać (chyba że się coś zmieniło?).

  Tak czy siak, znowu najebaliśmy na portalu MMA 6stron o gościu, który z MMA nie ma nic wspólnego :usunto:

 48. To jest kryminalny rap

  i na plecach twoich oddech

  To jest kryminalny rap

  ściągaj dziwko spodnie

  To jest kryminalny rap

  wszyscy krzyczą "JP"

  To jest kryminalny rap

  zajebać ci w mordę?

  To jest kryminalny rap

  przestępstwa wielokrotne

  To jest kryminalny rap

  a ty jesteś moim ziomkiem

  To jest kryminalny rap

  ulica zieje ogniem

  To jest kryminalny rap

  do zobaczenia w  ̶s̶ą̶d̶z̶i̶e̶ sejmie

 49. To jest kryminalny rap

  i na plecach twoich oddech

  To jest kryminalny rap

  ściągaj dziwko spodnie

  To jest kryminalny rap

  wszyscy krzyczą "JP"

  To jest kryminalny rap

  zajebać ci w mordę?

  To jest kryminalny rap

  przestępstwa wielokrotne

  To jest kryminalny rap

  a ty jesteś moim ziomkiem

  To jest kryminalny rap

  ulica zieje ogniem

  To jest kryminalny rap

  do zobaczenia w  ̶s̶ą̶d̶z̶i̶e̶ sejmie

  Za taki rap powinno się wsadzać do kryminału.

 50. To jest kryminalny rap

  i na plecach twoich oddech

  To jest kryminalny rap

  ściągaj dziwko spodnie

  To jest kryminalny rap

  wszyscy krzyczą "JP"

  To jest kryminalny rap

  zajebać ci w mordę?

  To jest kryminalny rap

  przestępstwa wielokrotne

  To jest kryminalny rap

  a ty jesteś moim ziomkiem

  To jest kryminalny rap

  ulica zieje ogniem

  To jest kryminalny rap

  do zobaczenia w  ̶s̶ą̶d̶z̶i̶e̶ sejmie

  Co to za gimbus napisal? Nie wysilil sie za mocno.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.