fot. instagram.com/popek_oficjalnie/

Popek Monster, który po ostatniej przegranej w KSW zapowiadał, że zakończy sportową karierę,  niedawno zamieścił w mediach społecznościowych wideo z treningu i stwierdził krótko: Jadę z tym dalej. Wygląda więc na to, że jednak zmienił zdanie co do swoich dalszych planów.

W najnowszej rozmowie dla serwisu PolsatSport.pl, przedstawił nieco szerzej swoje spojrzenie na tę sprawę.

Są tacy, którzy potrafią mnie przekonać, że warto wrócić. Zobaczymy, jak to będzie. Nie mówię tak, ale nie mówię też nie”. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze gdzieś tam zawalczę. Muszę to porządnie przemyśleć z całym moim sztabem i zastanowić się, czy jestem tylko artystą, czy siedzi jeszcze we mnie sportowiec. Będę walczył, jak się da.

Popek dodał również, że zależy mu na powrocie do klatki.

Jestem pełen nadziei, że jeszcze powrócę. Chciałbym, ale to bardzo ciężkie wyzwanie połączyć sport z byciem artystą. Pomiędzy tymi dwoma zawodami jestem zagubiony.

65 KOMENTARZE

 1. Skoro dajecie artykuły o takich sportowcach, to czemu nie ma żadnych sprawozdań z gal Fame MMA albo wywiadów z Bonusem BGC?

 2. Przecież ten idiota nie jest ani sportowcem, ani artystą i nigdy nie będzie ani jednym ani drugim co za debil

 3. Skoro dajecie artykuły o takich sportowcach, to czemu nie ma żadnych sprawozdań z gal Fame MMA albo wywiadów z Bonusem BGC?

  NO właśnie też mnie to śmieszy i denerwuje. Szanujące się PORTALE o MMA w Polsce prześcigają się w artykułach o " zawodnikach" mma takich jak Strachu, Popek, Erko Jun czy w przyszłości będzie milion artykułów o Martinie Fordzie. Za to zawodnicy z FAME MMA są pomojani

 4. Ani sportowiec ani artysta. Może w końcu sztab mu to powie?

  Ja bym go chetnie zobaczyl w Kobietach Mafii II lub III.

 5. Skoro dajecie artykuły o takich sportowcach, to czemu nie ma żadnych sprawozdań z gal Fame MMA albo wywiadów z Bonusem BGC?

  Podwojne standardy

 6. #żenua   dla popka i portalu mmarocks :((( ostatni raz nabiłem wam klika na artykule o takim typie. Wstydźcie się.

 7. Skoro dajecie artykuły o takich sportowcach, to czemu nie ma żadnych sprawozdań z gal Fame MMA albo wywiadów z Bonusem BGC?

  Może dlatego, że on walczył w Cage Rage i w KSW z Pudzianem, który jest w top 10 wagi ciężkiej w Polsce, a Ty porównujesz jego do osób, o których można mówić tylko i wyłącznie w kontekście patologii albo w kontekście wykorzystywania osób niepełnosprawnych na umyśle takich jak Bonus BGC.

 8. Rozumiem go. Ostatnio szedłem sobie po mieście i w kieszeni zabrzęczała mi zapomniana moneta o nominale jeden euro. Jak gardzę wszelkimi loteriami i tego typu bzdetami dla naiwnych, tak coś mnie tknęło: "A chuj, kupię sobie raz zdrapkę za 1 euro". Doszedłem do pobliskiego sklepiku, a tam Rumun bez jednej nogi siedział obok wejścia i wpatrywał się smętnie w jednorazowy kubek po kawie, na dnie którego walało się kilka miedziaków. No i przez chwilę poczułem się rozdarty pomiędzy byciem filantropem a finansowym spekulantem.

 9. Nie wiem co jest bardziej bezczelne z Jego strony: to, że się nazywa artystą, czy to, że sportowcem.

  To, że mówi.

 10. A ja mu tam zazdroszcze tego jak ma wyjebane na wszystko i w jaki sposob zarabia hajs. Dobre zycie.

  Tymczasem ide spac, za 5h wstaje do roboty :arielcry:

 11. Chuj z taka redakcja. Jaka jest różnica między Popkiem czy Martynem Fordem a zawodnikami Famemma

  Na pierwszej stronie masz odpowiedz.

 12. Skoro dajecie artykuły o takich sportowcach, to czemu nie ma żadnych sprawozdań z gal Fame MMA albo wywiadów z Bonusem BGC?

  NO właśnie też mnie to śmieszy i denerwuje. Szanujące się PORTALE o MMA w Polsce prześcigają się w artykułach o " zawodnikach" mma takich jak Strachu, Popek, Erko Jun czy w przyszłości będzie milion artykułów o Martinie Fordzie. Za to zawodnicy z FAME MMA są pomojani

  Chuj z taka redakcja. Jaka jest różnica między Popkiem czy Martynem Fordem a zawodnikami Famemma

  Na pierwszej stronie masz odpowiedz.

  No właśnie zapotrzebowanie na informacje z FameMMA rośnie lawinowo wśród fanów dyscypliny. Myślę, więc że wejdziemy w końcu w Fame, ale nie wińcie nas, że tak ostrożnie do tego podchodzimy, jesteśmy redakcją osób grubo po trzydziestce, my nawet nie wiemy kim są osoby walczące tam (ja np. nie mam najmniejszego pojęcia, nigdy nie obejrzałem ani jednego pato-streama, jedynie kojarzę najpopularniejsze postacie bo odwiedzam Wykop), więc ciężko wyczuć nam było, że fani zaakceptowali już tę nową organizację. W przypadku Popka, pisanie o nim, jest o tyle łatwe, że walczy dla największej w Polsce organizacji, więc dla nas pisać o kimś takim jak walczący raper to oczywista sprawa, bez względu na to, że prezentuje poziom taki sam jak walczący na Fame. Portal MMA.pl był już na dwóch edycjach i nie widzę hejtów na ich stronę. W sumie w Internecie, na Facebooku sam pozytywny oddźwięk jest, że oni tam jeżdżą. Myślę więc, że nadrobimy przy okazji trzeciej gali temat i odważniej do tego podejdziemy. Skoro nasza konkurencja przetarła szlaki i nie odbiło się im to kolką, to może my też powinniśmy się zapoznać co to Fame i robić to, co chce większość. Zwykła szczera opinia. Nie ma co hejtować, że ostrożnie podchodzimy do tematu, mamy w końcu dużo do stracenia. Okej, okazało się, że fani nie widzą różnicy między FameMMA a niektórymi pojedynkami w KSW, więc w porządku, akceptujemy to i obiecujemy poprawę.

 13. No właśnie zapotrzebowanie na informacje z FameMMA rośnie lawinowo wśród fanów dyscypliny. Myślę, więc że wejdziemy w końcu w Fame, ale nie wińcie nas, że tak ostrożnie do tego podchodzimy, jesteśmy redakcją osób grubo po trzydziestce, my nawet nie wiemy kim są osoby walczące tam (ja np. nie mam najmniejszego pojęcia, nigdy nie obejrzałem ani jednego pato-streama, jedynie kojarzę najpopularniejsze postacie bo odwiedzam Wykop), więc ciężko wyczuć nam było, że fani zaakceptowali już tę nową organizację. W przypadku Popka, pisanie o nim, jest o tyle łatwe, że walczy dla największej w Polsce organizacji, więc dla nas pisać o kimś takim jak walczący raper to oczywista sprawa, bez względu na to, że prezentuje poziom taki sam jak walczący na Fame. Portal MMA.pl był już na dwóch edycjach i nie widzę hejtów na ich stronę. W sumie w Internecie, na Facebooku sam pozytywny oddźwięk jest, że oni tam jeżdżą. Myślę więc, że nadrobimy przy okazji trzeciej gali temat i odważniej do tego podejdziemy. Skoro nasza konkurencja przetarła szlaki i nie odbiło się im to kolką, to może my też powinniśmy się zapoznać co to Fame i robić to, co chce większość. Zwykła szczera opinia. Nie ma co hejtować, że ostrożnie podchodzimy do tematu, mamy w końcu dużo do stracenia. Okej, okazało się, że fani nie widzą różnicy między FameMMA a niektórymi pojedynkami w KSW, więc w porządku, akceptujemy to i obiecujemy poprawę.

  Tez ich nie znam, ale wywracanie stolików na konferencjach, chore wywiady i pekajace piszczele zawsze spoko 😆

 14. Tez ich nie znam, ale wywracanie stolików na konferencjach, chore wywiady i pekajace piszczele zawsze spoko 😆

  Tak jak mówię, my nie kreujemy się na prawilniaków a ja osobiście głęboko w dupie mam czy na MMARocks będzie Popek czy Daniel Magical bo to chyba podobny kaliber umiejętności. Po prostu zabieramy się do tego jak pies do jeża bo to nowy i kontrowersyjny temat. Fani zaakceptowali formułę – my też więc powinniśmy. To wszystko. Nie ma żadnego innego powodu dla którego Fame nie było na Rocksach.

 15. Tak jak mówię, my nie kreujemy się na prawilniaków a ja osobiście głęboko w dupie mam czy na MMARocks będzie Popek czy Daniel Magical bo to chyba podobny kaliber umiejętności. Po prostu zabieramy się do tego jak pies do jeża bo to nowy i kontrowersyjny temat. Fani zaakceptowali formułę – my też więc powinniśmy. To wszystko. Nie ma żadnego innego powodu dla którego Fame nie było na Rocksach.

  Ale w moim wpisie nie bylo zadnej szydery, takie akcje serio fajnie sie ogląda :mamed:

  Kazda redakcja się tam znajdzie prędzej czy później, bussiness is bussiness. A kto nie bedzie chcial, nie bedzie czytal/sluchal/ogladal :fjedzia:

 16. No właśnie zapotrzebowanie na informacje z FameMMA rośnie lawinowo wśród fanów dyscypliny. Myślę, więc że wejdziemy w końcu w Fame, ale nie wińcie nas, że tak ostrożnie do tego podchodzimy, jesteśmy redakcją osób grubo po trzydziestce, my nawet nie wiemy kim są osoby walczące tam (ja np. nie mam najmniejszego pojęcia, nigdy nie obejrzałem ani jednego pato-streama, jedynie kojarzę najpopularniejsze postacie bo odwiedzam Wykop), więc ciężko wyczuć nam było, że fani zaakceptowali już tę nową organizację. W przypadku Popka, pisanie o nim, jest o tyle łatwe, że walczy dla największej w Polsce organizacji, więc dla nas pisać o kimś takim jak walczący raper to oczywista sprawa, bez względu na to, że prezentuje poziom taki sam jak walczący na Fame. Portal MMA.pl był już na dwóch edycjach i nie widzę hejtów na ich stronę. W sumie w Internecie, na Facebooku sam pozytywny oddźwięk jest, że oni tam jeżdżą. Myślę więc, że nadrobimy przy okazji trzeciej gali temat i odważniej do tego podejdziemy. Skoro nasza konkurencja przetarła szlaki i nie odbiło się im to kolką, to może my też powinniśmy się zapoznać co to Fame i robić to, co chce większość. Zwykła szczera opinia. Nie ma co hejtować, że ostrożnie podchodzimy do tematu, mamy w końcu dużo do stracenia. Okej, okazało się, że fani nie widzą różnicy między FameMMA a niektórymi pojedynkami w KSW, więc w porządku, akceptujemy to i obiecujemy poprawę.

  Tak samo jak nie znales z mma Erko Juna, Popka, Kamila Walusia czy Tomasza Oswiecimskiego. Pisano o tych osobach, gdyż były popularne i walczą dla największej organizacji w Pl. Inne równie znane postacie walczą dla drugiej i wypada o nich wspomnieć, skoro już scierwimy mma, to nie wybiórczo.

 17. Tak samo jak nie znales z mma Erko Juna, Popka, Kamila Walusia czy Tomasza Oswiecimskiego. Pisano o tych osobach, gdyż były popularne i walczą dla największej organizacji w Pl. Inne równie znane postacie walczą dla drugiej i wypada o nich wspomnieć, skoro już scierwimy mma, to nie wybiórczo.

  No wszystko gra. To samo napisałem wyżej. Erko Juny i inni aktorzy gościli u nas na portalu bo walczyli w KSW. Dlatego nie musiałem ich znać by o nich pisać. Tak samo nie musiałem znać CM Punka by o nim pisać bo chłop walczył w UFC, a też freak. W przypadku FameMMA wychodzi na to, że po prostu przespaliśmy moment a inne portale nie i to my z tego powodu jesteśmy do tyłu z tym, co chcą fani. Nadrobimy to, wybacz proszę starym ludziom 🙂

 18. No wszystko gra. To samo napisałem wyżej. Erko Juny i inni aktorzy gościli u nas na portalu bo walczyli w KSW. Dlatego nie musiałem ich znać by o nich pisać. Tak samo nie musiałem znać CM Punka by o nim pisać bo chłop walczył w UFC, a też freak. W przypadku FameMMA wychodzi na to, że po prostu przespaliśmy moment a inne portale nie i to my z tego powodu jesteśmy do tyłu z tym, co chcą fani. Nadrobimy to, wybacz proszę starym ludziom 🙂

  To wy wykreowaliscie potrzebę na freaki. Nigdy nie krytykując KSW, nie banujac wiadomości o walkach zawodników nie mających nic związanego ze sportem. Jedyne czego chcą fani, to równego traktowania uczestników rynku, który stworzyliscie.

 19. To wy wykreowaliscie potrzebę na freaki. Nigdy nie krytykując KSW, nie banujac wiadomości o walkach zawodników nie mających nic związanego ze sportem. Jedyne czego chcą fani, to równego traktowania uczestników rynku, który stworzyliscie.

  A dlaczego mielibyśmy to robić? Przecież ludzie bardziej jarają się walkami freaków niż powiedzmy większej połowy karty walk KSW. Nie kumam tego wpisu. Myślisz, że powinniśmy strzec puryzmu MMA? Bo ja tak nie uważam.

 20. A dlaczego mielibyśmy to robić? Przecież ludzie bardziej jarają się walkami freaków niż powiedzmy większej połowy karty walk KSW. Nie kumam tego wpisu. Myślisz, że powinniśmy strzec puryzmu MMA? Bo ja tak nie uważam.

  Uważam, że w sytuacji gdy powstało fame mma nie przespaliscie okazji. Po prostu liczyliscie, że ksw ma monopol na ten rodzaj walk. To zwyczajnie nie fair. Informujecie o walkach, które na hali ogląda 300 osób, a tutaj zbierają 4komenty. Macie freakowa konkurencję dla KSW, to jedyny powód czemu przemulczeliscie ich 2 gale.

 21. Uważam, że w sytuacji gdy powstało fame mma nie przespaliscie okazji. Po prostu liczyliscie, że ksw ma monopol na ten rodzaj walk. To zwyczajnie nie fair. Informujecie o walkach, które na hali ogląda 300 osób, a tutaj zbierają 4komenty. Macie freakowa konkurencję dla KSW, to jedyny powód czemu przemulczeliscie ich 2 gale.

  Ale co to znaczy, że liczyliśmy, że KSW ma monopol na ten rodzaj walk? Czy mógłbyś to rozwinąć? A jak pisaliśmy o FEN i starciu raperów „Araba” z „Rubym” to wtedy też liczyliśmy na monopol KSW czy jednak nie? Myślę, że powinieneś jeszcze raz przeczytać to co napisałem w tym temacie. Twoje wpisy nie mają sensu i są oderwane od rzeczywistości, a już na pewno, po prostu podyktowane niechęcią do nas co widać w każdym wpisie. Wyzwiska, oskarżenia bezpodstawne i własne teorie byle tylko dopasować je do swojej retoryki. KSW nie ma monopolu na nic, a już na pewno nie na freaki. My kierujemy się w tej branży biznesem i jeśli fani zaakceptowali FameMMA i uważają, że nie jest to żadna ujma pisać o patostreamerach, to będziemy o tym pisać czy Ci się to podoba czy nie.

 22. Ale co to znaczy, że liczyliśmy, że KSW ma monopol na ten rodzaj walk? Czy mógłbyś to rozwinąć?

  Czym różni się walka erko juna od jakiegoś ambro? Obaj maja swoją popularność. Temat fame mma zebrał więcej komentow w pierwszej gali niż wszystkie gale fen razem wzięte.

  Nigdy nie obrazalem redakcji, dopiero dziś mówię, że chuj z takimi zagrywkami, bo to nie fair. Jedne freak zasługują na posty inne nie? Tyle

 23. Czym różni się walka erko juna od jakiegoś ambro? Obaj maja swoją popularność. Temat fame mma zebrał więcej komentow w pierwszej gali niż wszystkie gale fen razem wzięte.

  Nigdy nie obrazalem redakcji, dopiero dziś mówię, że chuj z takimi zagrywkami, bo to nie fair. Jedne freak zasługują na posty inne nie? Tyle

  Cały czas wałkuję, że w 100% zgadzam się z takim stwierdzeniem. Jeśli piszemy o jakimś aktorze (o którym ja bez KSW nie miałbym pojęcia, że istnieje bo w życiu nie widziałem nawet jego twarzy), to równie dobrze możemy pisać o YouTuberach i innych patusach. Mi to naprawdę nie przeszkadza, a wręcz ociąganie się w tej kwestii szkodzi nam, bo MMA.pl dzięki obecności na FameMMA i pisaniu o tej organizacji zyskało sporo wyświetleń i wejście w youtube'owych freaków spotkało się z ciepłym przyjęciem fanów. Musisz zrozumieć, że ja w nosie mam to czy freak jest w KSW, w FEN czy FameMMA. Mi jedynie zależy na wyświetleniach i temu jak portal jest postrzegany przez fanów dyscypliny. Skoro MMA.pl udowodniło, że można robić na tym wyświetlenia a jednocześnie nie ma żadnego hejtu (czego się przyznam szczerze obawiałem) ze strony społeczności, to ja w to wchodzę. Otwarcie przyznaję się do tego, że w tej kwestii nasza konkurencja była odważniejsza i ten ruch im się opłacił. Pójdziemy ich śladem.

 24. Toś podsumował :beczka:

  A na czym innym miałoby mi zależeć? Jak masz sklep, zależy ci na tym by sprzedawał dużo towarów na fajnej marży. Jak masz portal, zależy ci na tym by miał dużo wyświetleń. Przecież gdyby mi nie zależało na sukcesie MMARocks to nie siedziałbym na nim od ośmiu lat, dzień w dzień starając się by odniósł sukces.

 25. A na czym innym miałoby mi zależeć? Jak masz sklep, zależy ci na tym by sprzedawał dużo towarów na fajnej marży. Jak masz portal, zależy ci na tym by miał dużo wyświetleń. Przecież gdyby mi nie zależało na sukcesie MMARocks to nie siedziałbym na nim od ośmiu lat, dzień w dzień starając się by odniósł sukces.

  Luźny żart, nic więcej 🙂

  Lekko w kontekście np. takiego Conora.

  W sumie i do FAMEmma też pasuje 🙂

  Merytorycznie to w teorii na rozwoju dyscypliny, jej wizerunku itd., ale nie chce wchodzić w dysputę. Żarcik i tyle 🙂

 26. Nie wiem czy wejście w Famemma to dla Waszej redakcji prestizowo to dobry czy zły ruch, ale opiszę wam z czym ostatnio się spotkałem. Na co dzień uczę w szkole wf, prowadzę też zajęcia pozalekcyjne z judo oraz dla ósmych klas i ostatnich gimbusów zajęcia takie w wielkim cudzysłowie z MMA. Rozmawiając z młodzieżą,nawet z  dziećmi ostatnio ciągle słyszę o Famemma. Dzieciaki komentują gale, pytają mnie o możliwość trenowania, żartem lub nie widza siebie w przyszłości w klatce. Czemu tak jest? Bo walczą tam osoby znane im z yotube, KSW czy UFC nic dla nich nie znaczy, bo tam są dorośli nieznani zawodnicy. Minusem Famemma jest słaby poziom, walki totalnych amatorów ubrane w zawodową oprawę, plusem jest wzbudzenie zainteresowania, na moich zajęciach pojawiło się sporo nowych osób, być może niektóre zostaną na dłużej… Dla Waszej redakcji jest szansa dotarcia do nowych młodszych odbiorców…

 27. Portal nie interesował się Fame MMA można było hejtować.

  Portal będzie pisał o Fame MMA można będzie hejtować, że są pudelkiem.

  Tyle wygrać :antonio:

 28. No właśnie zapotrzebowanie na informacje z FameMMA rośnie lawinowo wśród fanów dyscypliny. Myślę, więc że wejdziemy w końcu w Fame, ale nie wińcie nas, że tak ostrożnie do tego podchodzimy, jesteśmy redakcją osób grubo po trzydziestce, my nawet nie wiemy kim są osoby walczące tam (ja np. nie mam najmniejszego pojęcia, nigdy nie obejrzałem ani jednego pato-streama, jedynie kojarzę najpopularniejsze postacie bo odwiedzam Wykop), więc ciężko wyczuć nam było, że fani zaakceptowali już tę nową organizację. W przypadku Popka, pisanie o nim, jest o tyle łatwe, że walczy dla największej w Polsce organizacji, więc dla nas pisać o kimś takim jak walczący raper to oczywista sprawa, bez względu na to, że prezentuje poziom taki sam jak walczący na Fame. Portal MMA.pl był już na dwóch edycjach i nie widzę hejtów na ich stronę. W sumie w Internecie, na Facebooku sam pozytywny oddźwięk jest, że oni tam jeżdżą. Myślę więc, że nadrobimy przy okazji trzeciej gali temat i odważniej do tego podejdziemy. Skoro nasza konkurencja przetarła szlaki i nie odbiło się im to kolką, to może my też powinniśmy się zapoznać co to Fame i robić to, co chce większość. Zwykła szczera opinia. Nie ma co hejtować, że ostrożnie podchodzimy do tematu, mamy w końcu dużo do stracenia. Okej, okazało się, że fani nie widzą różnicy między FameMMA a niektórymi pojedynkami w KSW, więc w porządku, akceptujemy to i obiecujemy poprawę.

  Ja jestem przed trzydziestka i powiem Ci szczerze, ze tez nie znam większości ludzi występujących tam. Mnie się wydaje, ze to jest coś, czego ludzie żądają, ale z drugiej strony dla mnie z profesjonalnym MMA nie ma nic wspólnego. Fame MMA,  to coś co na pewno zwiększy ilość odsłon, a o to tez w tym chodzi. Liczba oglądalności tego tworu jest większa niż FEN czy nieraz różne publikacje KSW. Niestety, to musi ewoluować wraz z postępem popularności mediów społecznościowych.

 29. Będzie się działo. Na razie to ci jutuberzy o MMA pojęcia nie mają, ale jak się ogarną w temacie to w wywiadach Rafoniks będzie opowiadał, że Khabib to dla niego na strzała jest.

 30. No właśnie zapotrzebowanie na informacje z FameMMA rośnie lawinowo wśród fanów dyscypliny. Myślę, więc że wejdziemy w końcu w Fame, ale nie wińcie nas, że tak ostrożnie do tego podchodzimy, jesteśmy redakcją osób grubo po trzydziestce, my nawet nie wiemy kim są osoby walczące tam (ja np. nie mam najmniejszego pojęcia, nigdy nie obejrzałem ani jednego pato-streama, jedynie kojarzę najpopularniejsze postacie bo odwiedzam Wykop), więc ciężko wyczuć nam było, że fani zaakceptowali już tę nową organizację. W przypadku Popka, pisanie o nim, jest o tyle łatwe, że walczy dla największej w Polsce organizacji, więc dla nas pisać o kimś takim jak walczący raper to oczywista sprawa, bez względu na to, że prezentuje poziom taki sam jak walczący na Fame. Portal MMA.pl był już na dwóch edycjach i nie widzę hejtów na ich stronę. W sumie w Internecie, na Facebooku sam pozytywny oddźwięk jest, że oni tam jeżdżą. Myślę więc, że nadrobimy przy okazji trzeciej gali temat i odważniej do tego podejdziemy. Skoro nasza konkurencja przetarła szlaki i nie odbiło się im to kolką, to może my też powinniśmy się zapoznać co to Fame i robić to, co chce większość. Zwykła szczera opinia. Nie ma co hejtować, że ostrożnie podchodzimy do tematu, mamy w końcu dużo do stracenia. Okej, okazało się, że fani nie widzą różnicy między FameMMA a niektórymi pojedynkami w KSW, więc w porządku, akceptujemy to i obiecujemy poprawę.

  :antonio:

  Tak jak mówię, my nie kreujemy się na prawilniaków a ja osobiście głęboko w dupie mam czy na MMARocks będzie Popek czy Daniel Magical bo to chyba podobny kaliber umiejętności. Po prostu zabieramy się do tego jak pies do jeża bo to nowy i kontrowersyjny temat. Fani zaakceptowali formułę – my też więc powinniśmy. To wszystko. Nie ma żadnego innego powodu dla którego Fame nie było na Rocksach.

  Bardzo mi przykro że nie było was na drugiej gali fame mma. Wydaje mi się, że wyżej nie podskocza niż tamte hitowe zestawienia. Magiczny vs Rafonix nie do powtorzenia, Bonus już zapowiedział że konczy…znowu, drama Ozdoby z Adbusterem, walki bliźniaków czy rycerzy na 1 gali. Z waszymi zasiegami mogłoby to eskalować na pol europy. Pomimo wszystko lepiej późno niż wcale i carpe diem :friends:

    http://cohones.mmarocks.pl/threads/fame-mma-gala-youtuberów.44775/   

 31. No właśnie zapotrzebowanie na informacje z FameMMA rośnie lawinowo wśród fanów dyscypliny. Myślę, więc że wejdziemy w końcu w Fame, ale nie wińcie nas, że tak ostrożnie do tego podchodzimy, jesteśmy redakcją osób grubo po trzydziestce, my nawet nie wiemy kim są osoby walczące tam (ja np. nie mam najmniejszego pojęcia, nigdy nie obejrzałem ani jednego pato-streama, jedynie kojarzę najpopularniejsze postacie bo odwiedzam Wykop), więc ciężko wyczuć nam było, że fani zaakceptowali już tę nową organizację. W przypadku Popka, pisanie o nim, jest o tyle łatwe, że walczy dla największej w Polsce organizacji, więc dla nas pisać o kimś takim jak walczący raper to oczywista sprawa, bez względu na to, że prezentuje poziom taki sam jak walczący na Fame. Portal MMA.pl był już na dwóch edycjach i nie widzę hejtów na ich stronę. W sumie w Internecie, na Facebooku sam pozytywny oddźwięk jest, że oni tam jeżdżą. Myślę więc, że nadrobimy przy okazji trzeciej gali temat i odważniej do tego podejdziemy. Skoro nasza konkurencja przetarła szlaki i nie odbiło się im to kolką, to może my też powinniśmy się zapoznać co to Fame i robić to, co chce większość. Zwykła szczera opinia. Nie ma co hejtować, że ostrożnie podchodzimy do tematu, mamy w końcu dużo do stracenia. Okej, okazało się, że fani nie widzą różnicy między FameMMA a niektórymi pojedynkami w KSW, więc w porządku, akceptujemy to i obiecujemy poprawę.

  No kurwa wreszcie! Mówiłem panu Defthomasowi już dawno, że powinniście w to wejść. Artykuł o walce Rafonix-Magical i złamanej nodze, wyjebałby wam statsy w kosmos. Następnym razem lepiej słuchać eksperta w dziedzinie FrikFajtów. Ja wam tę wiedzę za darmo tutaj daję, a wy nie korzystacie.

 32. Skoro MMA.pl udowodniło, że można robić na tym wyświetlenia a jednocześnie nie ma żadnego hejtu (czego się przyznam szczerze obawiałem) ze strony społeczności, to ja w to wchodzę.

  Tutaj będą hejty :mamed:

  Zobaczysz . Jak tylko pojawi się jakiś artykuł z tym zwiazany . Będziecie jechani za promowanie patologii . A jak wydarzy sie tam tragedia jakas wieksza niż zlamana noga to Wy bedziecie na pierwszej linii frontu . A tak z innej beczki to Ostatnio sluchalem u jakiejs konkurencji wywiadu z Panem Arturem od Artnoxu, wypowiedzial sie bardzo mądrze na temat tworu jakim jest fame MMA , polecam.

 33. Ja bym go chetnie zobaczyl w Kobietach Mafii II lub III.

  A ja w "Randce w Ciemno", żeby nie było go widać :mamed:

 34. Popek po za tym , że ogólnie w życiu się mocno pogubił jakiś czas temu, to jest zagubiony pomiędzy byciem, narkomanem, alkoholikiem i atencjuszem, kiedyś jeszcze był zagubiony, czy jest rasowym prawilnym ulicznikiem czy też komercyjną kurwą, ale tutaj już się odnalazł, jest komercyjnym szmaciarzem co za pieniążki dałby sobie dupę przegwintować drobnym zwojem .

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.