Bardzo udany występ na wczorajszej gali Mix Fight Gala IX w niemieckim Darmstadt zanotowali polscy zawodnicy holenderskiego teamu Beast of The East. Czołowy polski średni Robert Jocz (MMA 16-5) bez większych problemów poddał w pierwszej rundzie Igora Montesa-Kirchera (MMA 7-7). W pojedynku na zasadach K-1 Tomasz Sarara wygrał przez TKO w drugiej rundzie ze znanym z występu na Angels of Fire Yahyą Gulayem.

Niestety szczęścia zabrakło urodzonym w Polsce zawodnikom Tempel Fight School braciom Baziakom. Uczestnik piątkowego turnieju na KSW 12 Dawid (MMA 5-1) przegrał przez TKO po uderzeniach w parterze z utalentowanym Holendrem Hansem Stringerem (MMA 13-4-1), podobno przerwanie sędziego było trochę przedwczesne i nie spodobało się miejscowym fanom. Damianowi (MMA 1-4) też się nie udało odnieść zwycięstwa, został poddany przez Christiana Eckerlina (MMA 2-0).

Pełne wyniki z gali u naszych kolegów z GroundandPound.de.

4 KOMENTARZE

  1. mowilem ze ten Baziak to jeszcze nie ta polka i ze dostanie w szczeke jak bedze sie dalej tak wystawial

  2. uderzenia w parterze wiec w szczeka chyba nie dostal 🙂 ale nie gadaj bo wygral z tym niemcem co z petkovicem wygral chyba ze oni tez nie ta polka 🙂 no jeszcze tydzien do pudziana 🙂 pzdr

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.