Kamil Waluś (4-5) miał nieudany występ na Mazurskiej Gali MMA w Ełku. Były zawodnik KSW został szybko skarcony przed Karola Żołowskiego (1-0), który debiutował w klatce.

Warszawianin rozpoczął pojedynek od prawego cepa – rodem z wesela. Niestety przestrzelił i zainkasował sierpa na szczękę, który momentalnie usadził go na macie. Jego rywal zdążył jeszcze wyprowadzić kilka ciosów w parterze, pojedynek został przerwany przez sędziego.

Samo starcie miało duży szum medialny, jak na tak małe wydarzenie. Wszystko za sprawą Walusia, który w ciągu roku wziął się za siebie i zrzucił około 80 kilogramów. Kto wie czy zobaczymy go jeszcze ponownie w sportach walki, gdyż jest to 4 porażka z rzędu na koncie Polaka.

Walkę Kamila możecie zobaczyć odtwarzając wstecz transmisję na żywo na YouTube (około 56 minut od startu):