Największa organizacja w Polsce zrzeszająca zawodników na gołe pięści – GROMDA już 26 lutego zorganizuje swoją krwawą galę! Transmisja wydarzenia tylko w PPV!

Przed 4 największym turniejem na gołe pięści w Polsce, organizatorzy – Mariusz Grabowski oraz Mateusz Borek opublikują dwie darmowe walki, które odbyły się 11 grudnia. Pierwszą z nich jest potyczka Lodówy z Capo, zaś drugim wideo będzie ciężka przeprawa Vasyla z Ziółkiem w drodze do finału. Materiał zaplanowany został na godzinę 19:00.

Organizacja GROMDA w Polsce zyskała duże uznanie wśród kibiców po 3 turniejach. Promotor Mariusz Grabowski oraz Mateusz Borek dokładają wszelkich starań, aby zdominować rynek walk na gołe pięści w Polsce i są bardzo blisko sukcesu. GROMDA w mediach społecznościowych ciągle rośnie w siłę, ich marka w sportach walki stała się rozpoznawalna.

Już za tydzień krwawy piątek a fani sportów walki będą mogli się emocjonować galą GROMDA 4. W programie turniej walk na gołe pięści, gdzie stawką będzie nagroda główna – 100 tysięcy złotych. Ponad to super fighty w których zobaczymy zawodowych pięściarzy, zawodników MMA lub K-1 oraz walecznych ulicznych wojowników. Transmisja gali tylko w systemie PPV.

Poniższa grafika przenosi do wykupienia transmisji PPV

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.