TYMEX Boxing Promotion właśnie potwierdziło kolejne starcie na swojej czternastej gali organizowanej 21 listopada w Szydłowcu. Półfinalista turnieju GROMDA – Łukasz ”Brodacz” Załuska, reprezentant klubu Arrachion Olsztyn otrzyma swoją szansę. Jego rywalem będzie Artur Górski – medalista Mistrzostw Polski Juniorów.

Łukasz Załuska mimo przegranej z finalistą turnieju GROMDA, popularnym Tysonem zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Bardzo dobrze się poruszał na nogach, chętnie wchodził w wymianę i zadawał przemyślane ciosy. Takich pięściarzy boks aktualnie potrzebuje, aby kibice otrzymywali ciekawe walki – komentuje Mariusz Grabowski.

Nie jest to natomiast jedyny pięściarz z gal GROMDA, którego zobaczymy na zawodowym ringu. Jak dodaje Mariusz Grabowski:

Warto tutaj jasno zaznaczyć, że gala GROMDA to nie tylko szansa zaistnienia w nowej dyscyplinie w Polsce jaką są walki na gołe pięści, ale jest to także przepustka do zawodowych walk bokserskich. Należy więc przyglądać się uczestnikom gal GROMDA. Aktualnie trwają zapisy do drugiego turnieju GROMDA: Walki na gołe pięści.

TYMEX Boxing Night 14 już 21 listopada w Szydłowcu. Transmisja w TVP Sport. W walce wieczoru zobaczymy Międzynarodowego Mistrza Polski kategorii lekkiej, Damiana Wrzesińskiego (20-1-2). Arcyciekawe polsko-niemieckie starcie pomiędzy Tomaszem Gromadzkim (11-4-1) a Sahanem Aybayem (10-0). Na gali również zaprezentuje się Łukasz Maciec (25-3-1), Stanisław Gibadło (4-0) oraz Oskar Kapczyński (3-1).

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.