Trener sportów walki i zawodnik MMA, Igor K. (MMA 4-6) dopuścił się przestępstwa. Potrącił dwie osoby samochodem. Był pod wpływem kokainy. Te informacje  jako pierwszy przekazał  Super Express, w którym czytamy:

Wczoraj po południu rozpędzony samochód jadący Grochowską od ronda Wiatraczna nagle skręcił w prawo i wpadł na chodnik. Uderzył w idącą nim parę a następnie w latarnię. Kobietę i mężczyznę wyrzuciło w powietrze jak z katapulty, oboje spadli kilka metrów dalej. Ona ma połamane nogi, on złamania nóg, żuchwy i obrażenia głowy. Oboje trafili do szpitala.

Za kierownicą siedział Igor K., znany trener sztuk walki, mistrz kick-boxingu, który stoczył ponad 300 walk, w tym 11 na turniejach MMA. Nie chciał z nami rozmawiać po wypadku. Świadkowie opowiadali nam jak tłumaczył się policji. – Ponoć stracił panowanie nad kierownicą, bo upadł mu telefon i schylił się na chwilę, żeby go podnieść.

Mówił, że był zmęczony – usłyszeliśmy od świadków. Kierowca skody został przebadany na zawartość alkoholu. Był trzeźwy. Matka dziewczyny podejrzewała, że mężczyzna może być pod wpływem narkotyków. Policjanci wykonali test. – Wynik COC (obecność kokainy – red.) był dodatni – potwierdził nam policjant drogówki. – Wstępne badania potwierdziły, że kierowca był pod wpływem środka odurzającego. W poniedziałek zostaną mu postawione zarzuty spowodowania wypadku po zażyciu narkotyków. – potwierdza Marcin Saduś, rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa – Praga.

Cały artykuł i zdjęcia dostępne są na stronie se.plPOD TYM LINKIEM.

3 KOMENTARZE

  1. Aż mi się przypomniał ten filmik co lata po whatsupie co gość każe lasce pozdrowić Igora #KMWTW

  2. Kołacin bankowo Wrzoskowi sypie przed walkami. Ostatnio jakoś taki mega nabuzowany no i muzyka się zgadza na jego wyjście  🙂 No ale dobrego koko się nie odmawia.

  3. To nie pierwszy wybryk tego pajaca 🙂 liczę na puchę dla niego, chłop się nie zmieni.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.