Szymon Bajor i Rafał Błachuta znaleźli się na podium 3-ej edycji Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w MMA które odbywały się 17 i 18 października w Toruniu. Reprezentujący Policję, Bajor zdobył pierwsze miejsce w kategorii wagowej powyżej 96 kg. a pracujący w Straży Pożarnej, Błachuta trzecie w wadze do 80 kg.

Poniżej finałowa walka Bajora z Kieliszkiewiczem

9 KOMENTARZE

 1. @matihanys ja wiem ale nie powiem!:wink: wynikiem Błachuty jestem trochę zaskoczony no chyba że całkowicie olał te mistrzostwa przed zbliżającą się walką na FEN ale jako zawodowiec powinien wygrać w Toruniu bez problemu jak na moje.

 2. @Scurvol wypraszam sobie, zawsze byłem pracowity 😉

  @Grubas ja myślę! 😎

  Już kiedyś mówiłem, ale najważniejsze, gdy zobaczycie kiedyś pacyfikacje w wadzę 80-90 to nie śmiejcie się za dużo.:kiss:

 3. Z ciekawości sprawdziłem nazwiska tych ,którzy zajęli miejsca na podium i paru uczestników tych zawodów dla mundurówki brało udział w walkach amatorskich ,a nawet znajdzie się kilku co bili się zawodowo. Dane brane z sherdoga,tapology bądź almmy.Przykład(w nawiasie bilans walk amatorskich na almmie):73kg1miejsce Karol Zyra Fight Academy Ostrołęka (1-4) zawodowy 1-02miejsce Paweł Płotka Okniński Team (0-1) zawodowy 3-03miejsce Sebastian Ślęczka Forca Brava Gold Team Polska (0-1) + 3 amatorskie walki na Wyspach 80kg1miejsce Tomasz Zysk Golden Dragon Bydgoszcz (6-1)2miejsce Paweł Szaja Ju Jitsu Kobudo Lubsko (5-4)3miejsce Rafał Błachuta rekord zawodowy 9-487kg1miejsce Atur Skrzypiec Armia Dęblin (2-1)2miejsce Dawid Kotewicz rekord zawodowy 2-23miejsce Mateusz Iwanowski Okniński Biała Podlaska (6-2)96kg1miejsce Janusz Kaszczyński brak infomacji 2miejsce Ariel Małecki Fight Team MMA Brodnica (11-5)3miejsce Piotr Maniak rekord zawodowy 1-2+96kg1miejsce Szymon Bajor rekord zawodowy 14-62miejsce Radosłąw Kieliszkiewicz rekord zawodowy 2-33miejsce Paweł Hałuszczak brak informacji

 4. Bardzo fajnie, że są te mistrzostwa.
  Służby mundurowe powinny promować mocno sporty walki i zabiegać o to, by w swoich szeregach mieć jak najwięcej wyszkolonych pod tym kątem ludzi.
  Tymczasem w policji to ci funkcjonariusze, którzy mają najczęściej kontakt z obywatelem to często patałachy…wystarczy pooglądać filmiki z interwencji. Nic dziwnego, że potem jest takie a nie inne postrzeganie społeczne policji.
  P.S. Czy ładna pani z numerkiem to też policjantka? 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.