1780657_836781043014333_2008831052_n

Mateusz Strzelczyk (6-3) zastąpi chorego Salima Touahriego (6-1) w starciu z Ireneuszem Ziółkowskim (4-2) w jednej z głównych walk sobotniej Areny Berserkerów 5.

Jak udało się nam dowiedzieć, zawodnika Grapplingu Kraków po Soul FC dopadła choroba, która na dłuższy czas wyeliminowała Touahriego z treningów. Miejsce krakowianina zajął reprezentujący częstochowski Wydra Gym Mateusz Strzelczyk, dla którego będzie to okazja do przełamania passy dwóch porażek poniesionych z rąk Mateusza Kalinarczyka i Pawła Pawlaka. Strzelczyk w grudniu miał jeszcze wystąpić na gali Cage Warriors, ale z walki wyeliminowały go względy proceduralne.

Dla Ireneusza Ziółkowskiego będzie to pierwszy pojedynek od majowej Areny Berserkerów na której sympatyczny zawodnik wygrał dwie walki i zapewnił sobie udział w finale turnieju kategorii średniej, z którego wyeliminowały go względy zdrowotne. Z kolei Touahri wznowił w tym tygodniu treningi i jego kolejny zawodowy start planowany jest na kwiecień.

5 KOMENTARZE

  1. Wielka szkoda, że to nie Salim zmierzy się z Ziółkowskim Cieszy natomiast to, że stoczy ewentualną walkę jeszcze w pierwszym kwartale tego roku
    MMAA1, MMAA2, MMAA3, ALMMA42, KSW24… What’s next?

  2. Oooo, nawet nie wiedziałem, że kolega (Kaka) zadebiutuje w mma! Fakt, że w amatoskiej formule, ale zawsze! Ciekawym jego stójki, bo co do parteru, to nie mam pytań – wymiata. 

    GRA o 500 zł! Zapraszam!

  3. Ile wzrostu ma Ziółkowski? Na oko prawie 20 cm różnicy może między nimi być. Dobre zastępstwo, plus dla AB.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.