Spartan.Fight.2.Poster

Wyniki z gali Spartan Fight 2 w Chorzowie. Galę transmituje telewizja FightKlub.

Walka wieczoru:
93 kg: Borys Polejay pok. Macieja Browarskiego jednogłośną decyzją sędziów.

Główna karta:
60 kg: Michał Królik pok. Vitalya Kazakou przez TKO (trzy liczenia), runda 1*
84 kg: Paweł Brandys pok. Ireneusza Cholewę jednogłośną decyzją sędziów
77 kg: Alan Langer vs. Laszlo Furko przez poddanie (skrętówka), runda 1., 1:28
93 kg: Denis Górniak pok. Mykolę Golowatiuka przez poddanie (balacha z pleców), runda 1., 1:55
82 kg: Kamil Jenel pok. Pavla Aboznego jednogłośną decyzją sędziów*
70 kg: Rami Handam jednogłośnie zremisował z Radosławem Tarnawą
77 kg: Tomasz Jakubiec pok. Rafała Lassotę jednogłośną decyzją sędziów.
70 kg: Igor Michaliszyn pok. Mykhaito Hyelia przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 1., 4:32

Karta wstępna:
93 kg: Patryk Szychowski pok. Valerija Izanska przez poddanie (skrętówka), runda 1.

*- walki w formule K-1

44 KOMENTARZE

 1. Wyniki z gali Spartan Fight 2 w Chorzowie. Galę transmituje telewizja FightKlub.

  Świetnie, bd co pooglądać dziś 😀

 2. FightKlub to młodszy brat SportKlubu. Jeśli nie wiecie co to SportKlub to tylko uświadomię, że to stacja nadająca w jakości VHS i od początku tego sezonu ligowego w Portugalii mają opóźniony dźwięk w stosunku do obrazu i nie potrafią tego naprawić podczas żadnego z meczów do którego prawa posiadają w różnych rozgrywkach piłkarskich. Brak poważnych ludzi w danej pracy psuje nawet największą chęć oglądania czegokolwiek. Te kanały to parodia TV w Polsce.

 3. FightKlub to młodszy brat SportKlubu. Jeśli nie wiecie co to SportKlub to tylko uświadomię, że to stacja nadająca w jakości VHS i od początku tego sezonu ligowego w Portugalii mają opóźniony dźwięk w stosunku do obrazu i nie potrafią tego naprawić podczas żadnego z meczów do którego prawa posiadają w różnych rozgrywkach piłkarskich. Brak poważnych ludzi w danej pracy psuje nawet największą chęć oglądania czegokolwiek. Te kanały to parodia TV w Polsce.

  dlatego oglądam Fightbox.

 4. Haha ciekawa wpadka komentatorów 😀 Telewizja puszczała wczorajsze ważenie przed galą natomiast komentatorzy uznali że to było ważenie na godzinę przed galą i zawodnikom na pewno bardzo ciężko tak walczyć 😀

 5. Też masz maksymalną jakość 576p?

  Tak, może przez klienta ipli jest lepiej, ale mi to nie przeszkadza a nie chcę nic instalować i przeglądarka jest wygodna.

 6. Haha ciekawa wpadka komentatorów 😀 Telewizja puszczała wczorajsze ważenie przed galą natomiast komentatorzy uznali że to było ważenie na godzinę przed galą i zawodnikom na pewno bardzo ciężko tak walczyć 😀

  coś czuję że będzie lincz na komentatorach.

 7. coś czuję że będzie lincz na komentatorach.

  e tam zaraz lincz, po prostu zauważyłem że zabawna wpadka i tyle.

 8. No niestety produkcyjnie to te Sportkluby czy Fightkluby to są w latach 90. Troszeczkę lepiej Orange, reszta się nie zajmuje takimi sprawami.

  Właściwie jedynie Polsat i Canal+ potrafią produkować transmisje z gal w należyty sposób

 9. Ale wygrał? ;d

  Większość czasu spędził plecami na macie, widać czas szukać rywali gdzie indziej, aniżeli ukraińców z oplota.

 10. Jestem w sporym szoku. Walki Sowy nie widzialem, ale Pawel Jozwiak powinien juz poszukiwac numeru do menagera Ukrainca.  Browarski jako ukoronowanie 7 walkowego win streaku, niezaleznie od wszystkiego, musi wzbudzac zainteresowanie. Mam nadzieje, ze pojawia sie jakies nagrania samych walk. Cieszy mnie szybka i zakladam rowniez efektowna wygrana Gorniaka. Jestem niemal pewny, ze ogladajacy chorzowska gale byli swiadkami jednego z istotniejszych zawodowych debiutow tego roku w polskim MMA.

 11. Produkcja telewizyjna była na słabym poziomie.. walki też nie porywały ale trzeba przyznać że się starali. Te przeciąganie gali występem muzycznym też nie był potrzebny.

 12. Oplot musiał być jednak mocny. Kryłow szaleje w UFC, a gość który wykręcił tam rekord 2-4 ogrywa jednego z nielicznego grona wyróżniających się Polsce półciężkich.

 13. Spartan Fight 2 mimo drobnych problemów w obrazku bardzo mocno mi przypominał Arenę Berserkerów, może dlatego, że nawet announcer ten sam 🙂

 14. Podobno Cholewa zgłosił protest który został pomyślnie rozpatrzony a wynik został zmieniony na remis….

 15. Podobno Cholewa zgłosił protest który został pomyślnie rozpatrzony a wynik został zmieniony na remis….

  i podobno sędziowie nie zgadzają się ze zmianą werdyktu przez organizatora, przynajmniej z tego wynika z oświadczenia Brandysa, które opublikowało mmanews

 16. Wszelkie zmiany werdyktow w takich sytuacjach sa naganne, ale choc bardzo mocno kibicuje Pawlowi, to ogladajac sama walke nie bylem przekonany o jego zwyciestwie.

 17. Oglądając walkę na żywo widziałem to 29:28 dla Pawła lecz nie byłem do końca pewny 1 rundy. Gdyby od razu był przyznany remis, nie miałbym z tym problemu natomiast zmiana jednogłośnej decyzji jest niedopuszczalna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.