armmageddon-a

Organizatorzy gali arMMAgedon, która 7 września odbędzie się w Stargardzie Szczecińskim przedstawili nam pełną rozpiskę walk. W walce wieczoru wystąpi powracający do MMA Tomasz Stasiak (4-0), którego rywalem będzie Paweł Hyżewicz (3-2).

Jak poinformował nas odpowiedzialny za kartę walk Nikodem Zatowka na gali odbędzie się siedem pojedynków zawodowych, dwa pojedynki amatorskie oraz dwie walki na zasadach ADCC. W walce wieczoru wystąpi główny trener lokalnej filii Berserker’s Team Tomasz Stasiak (4-0), dla którego będzie to powrót po niemal dwuletniej przerwie. Rywalem „Pająka” będzie Paweł Hyżewicz (3-2) z Espadonu Bydgoszcz. W jednej z najciekawszych walk dojdzie do starcia starszego z braci Romanowskich, który zmierzy się z reprezentującym Czerwony Smok Poznań Marcinem Menclem. Oprócz tego w Stargardzie zobaczymy takich zawodników jak niepokonany Paweł Pawlak z Gracie Barra Łódź i szukający pierwszego od listopada 2011 roku zwycięstwa Dawid Żywica. Po raz drugi w Stargardzie zaprezentują się także Gracjan Szadziński i Adam Wiśniewski.