Gamrot

Brazylijski specjalista od nokautów Rodrigo Cavalheiro Correia skrzyżuje rękawice z Mateuszem Gamrotem w jednej z głównych walk gali KSW 30, 21 lutego w Poznaniu.
31-letni reprezentant Kraju Kawy (15-3, 12 KO, 1 Sub) to znakomity uderzacz. W swoim rekordzie na piętnaście zawodowych wygranych aż dwanaście razy nokautował swoich rywali. W ostatnich jedenastu występach sposób na jego zabójcze muay thai znalazł jedynie Polak Marcin Held.

Dla popularnego „Gamera” (8-0, 2 KO, 2 Sub) pojedynek z Cavalheiro zapowiada się na jeden z najtrudniejszych w karierze. 24-latek pochodzący z Kudowy-Zdroju, a trenujący w poznańskim Ankosie Zapasy jest jak na razie niepokonany w swojej zawodowej karierze. Podopieczny Andrzeja Kościelskiego wygrywał m.in. z Brytyjczykami Andre Winnerem, Jeffersonem George’em i Timem Newmanem oraz ostatnio na grudniowej gali KSW 29 z doświadczonym Łukaszem Chlewickim.

Przypominamy, że w walce wieczoru KSW 30 wystąpi poznaniak Borys Mańkowski (16-5-1, 3 KO, 6 Sub), który w swojej drugiej obronie mistrzowskiego pasa KSW w wadze półśredniej zmierzy się z Mikhailem Tsarevem (29-4, 8 KO, 19 Sub). Oprócz kibice zobaczą też rewanżowy pojedynek w wadze półśredniej pomiędzy Rafałem Moksem (10-6, 9 Sub) i Aslambekiem Saidovem (15-4, 3 KO, 4 Sub) oraz jedyną mistrzynię Federacji Karolinę Kowalkiewicz (7-0, 1 KO, 2 Sub).

Ostatnią pulę biletów na KSW 30 w Poznaniu można kupować w portalu eBilet.pl. Rozpiskę gali znajdziecie pod tym adresem.

 

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.