Wyniki poniżej

Walka wieczoru:

Open.: Krystian Kopytowski pok. Tomasza Tałacha przez KO, 3:25 runda 1

Pozostałe:

Open.: Piotr Kalenik pok. Janusza Dylewskiego przez poddanie (duszenie zza pleców), 1:27 runda 1
84 kg.: Paweł Zalewski pok. Tomasza Smyczka przez TKO (uderzenia w parterze), 1:50 runda 1
70 kg.: Marin Ziółkowski pok. Łukasza Sobiepana przez jednogłośną decyzję
70 kg.: Jacek Kreft pok. Kamila Łebkowskiego przez poddanie (gilotyna), 0:52 runda 2
66 kg.: Paweł Płotka pok. Dominika Śliwińskiego przez poddanie (balacha), 0:48 runda 1
60 kg.: Apti Khasnov pok. Kamila Nghuhena-Huu przez jednogłośną decyzję

15 KOMENTARZE

 1. To trener Warchoł pewnie równie wkurzony, co na środowych wyborach ZOZB :p Choć po nich chyba najbardziej zły był trener Chabros.

 2. Znaczy się rejestrację przez internet. Ja tam im życzę by na początek odzyskali te 11k PLN, które zajumał poprzedni prezes. Choć to wydaje się być mało prawdopodobnym… Witaj Polsko, witajcie związki sportowe…

  EDIT:
  Kamil przegrał. No to korespondent nie będzie wracać w dobrym humorze :/

 3. Pierwszym podjętym już po pierwszym dniu urzędowania działaniem Prezesa było zainicjowanie podłączenia internetowego w biurze ZOZB.

  – Dzisiejsze możliwości techniczne są nieograniczone i trzeba je wykorzystywać, stąd aby skutecznie kontaktować się z biurem potrzebne jest podłączenie internetowe i stały dostęp do niego. Większość spraw załatwia się za pomocą poczty elektronicznej bo adresat otrzymuje wiadomość niemal natychmiast. Mam nadzieję, że te cztery lata będą dobrym okresem dla zachodniopomorskiego boksu, a ci którzy mnie znają, wiedzą, że jak angażuje się w jakiś projekt, czy zadanie to staram się wykonać powierzone mi obowiązki w sposób rzetelny – powiedział nowo wybrany Prezes Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku Bokserskiego – Marek Matela.

   

  Szczególnie związki bokserskie, gdzie jeszcze komuną trąca.
  winter is comming

 4. @up, haha, o tym to nie wiedziałem. Przynajmniej nie przypominam sobie takiej zapowiedźi ze zjazdu. W sumie niemałe zdziwko, że do tej pory nie mieli internetu.

  Co do komuny, to właśnie Józek na to się wkurzał. Trochę powrzucał dziadkom nazywając ich betonami 🙂 Ale w związkach piłkarskich też większość pamięta PRL.

 5. Bylem na gali. Publika dopisala, hala byla prawie pelna. Niestety sedzia czasowym byl nie kto inny a Warchol…Generalnie po pierwszej walce myslalem ze walki sa 2-rundowe + dogrywka, bo ostatnia runda w pierwszej walce trwala niecale 2 minuty. Jednak okazalo sie, ze pojedynki sa 3×4. Z drugien strony jedna z rund Ziolkowskiego z Sobiepanem trwala ponad 5 min….

 6. Kpytowski rośnie nam na ciekawy prospekt. Kolejna walka bodajże na PF7, z tego co widzimy Mirek potrafi prowadzić swoich zawodników Jotko 10-0, Naruszczka do czasu 10-0 i nie ma tu mowy o pompowaniu rekordów. Chłopak ma 18 lat, myślę, że jeszcze zwojuje polską HW, życzyć tylko powodzenia i oby sodówa nie uderzyła do głowy Smile

 7. sadze ze bylo okolo 400-500 osob. Co do przeciwnika Kopytowskiego to rozbawil mnie Twoj komentarz o nie pompowaniu rekordu. Wiadomo, ze przeciwnik zostal zalatwiony jakos przed sama gala, ale ten Talach nie zadal przez ponad 3 minuty byl tak samo pasywny jak worek. Bardzo latwy przeciwnik dla Kopytowskiego. Za latwy 🙂 Chociaz nie chce mu nic ujmowac, na pewno to wielki talent

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.