9 lutego na austriackiej gali Westside Fighting Challenge 6: Redemption w najważniejszych walkach wystąpi silna reprezentacja polskich zawodników.

W walce wieczoru trenująca w Łodzi Katarzyna Sadura (MMA 3-3) zmierzy się z popularną w regionie ze względu na starty w formule Judo, Szwajcarką Stephanie Egger (MMA 3-1). Stawką w walce wieczoru gali WSFC 6 będzie mistrzowski pas wagi koguciej. Co ciekawe, do starcia miało już dojść w grudniu 2017 roku na gali Ladies Fight Night 8: Double Trouble 2 jednak Szwajcarka odwołała wtedy swój przyjazd.

W drugiej walce wieczoru, znany z walk dla Babilonu MMA Damian Zorczykowski (MMA 6-2) powalczy o przedłużenie serii zwycięstw do trzech z rzędu oraz o mistrzowski pas w wadze piórkowej WSFC. Przeciwnikiem Polaka będzie szwajcarski specjalista od brazylijskiego jiu jitsu, Gabriel Sabo (MMA 6-4).

W trzeciej najważniejszej walce gali WSFC 6, Piotr „Morales” Wroblewski (MMA 5-2) zmierzy się z obecnymi mistrzem organizacji Swiss MMA Championship, Kenjim Bortoluzzim (MMA 8-3). Stawką w tej walce będzie mistrzowski pas w wadze koguciej organizacji WSFC.

To nie koniec polskich akcentów na lutowej gali w austriackim mieście Dornbirn. Na karcie wstępnej zawalczy również Kamil Wojdak który zmierzyć się ma z Filipem Lehmanem.

Rozpiska gali WSFC 6 za portalem GNP.de

O pas wagi koguciej:

Katarzyna Sadura vs Stephanie Egger

O pas wagi piórkowej:

Gabriel Sabo vs Damian Zorczykowski

O pas wagi koguciej:

Kenji Bortoluzzi vs Piotr Wróblewski

Karta główna:

Pascal Kloser vs Sebastian Holzmann
Mensur Alic vs Fabio Quagliati
Tobias Thiago Huber vs Husein Kadimagomaev
Emir Toshkaev vs Damir Kulovic
Chris Kalb vs Zaur Alkhanov
Remo Ioannoni vs Anzor Arsanov

Karta wstępna:

Dominik Laritz vs Amer Dzekman
Franziska Blum vs Franziska Johanna Martic
Kamil Wojdak vs Filip Lehman
Johanna Zwissler vs Nina Lorenz
Luka Krsman vs Magomed Medov

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.