Michał Dreczkowski stanie przed szansą zdobycia pasa mistrzowskiego kategorii półciężkiej w bułgarskiej organizacji Real Pain Challenge. Polak zmierzy się z zawodnikiem reprezentującym lokalną scenę MMA, Hristo Bonchevem.

Dreczkowski (MMA 2-0) reprezentujący na co dzień Ankos MMA Poznań, jest jak dotąd niepokonany w zawodowej karierze. Wszystkie dotychczasowe zwycięstwa odniósł przed wybrzmieniem końcowej syreny. Swój zawodowy debiut zaliczył podczas gali Strife 2. Wówczas przed czasem rozprawił się z Patrykiem Grabowskim. Jego druga walka miała miejsce na wydarzeniu Fight Empire MMA 2, kiedy to skrzyżował rękawice z Dariuszem Sierhejem. Dreczkowski bez większych problemów pokonał „Hejtera Akopa”, nokautując go w inauguracyjnej odsłonie starcia. Niepokonany Polak miał wystąpić na gali RPC 4, organizowanej w marcu. Do jego pojedynku z Valerim Mariovem Atanasovem ostatecznie jednak nie doszło. Powodem odwołania walki była kontuzja Dreczkowskiego, wykluczającą go z udziału w pojedynku.

Bonchev (MMA 2-1) dwie z trzech dotychczasowych walk stoczył pod banderą organizacji RPC. Miał on okazję zmierzyć się z niedoszłym rywalem Michała Dreczkowskiego. Atanasov okazał się wówczas lepszy, pokonując Boncheva na pełnym dystansie. Ma on w swoim dorobku dwa zwycięstwa odniesione przez decyzję sędziowską, co jest dosyć nietypową sytuacją jak na niedoświadczonego zawodnika wysokiej kategorii wagowej. Bułgar znajduje się obecnie na fali dwóch zwycięstw z rzędu. Udało mu się pokonywać kolejno Iliana Ilieva oraz Georgiego Georgieva.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of jut
jut

M-1 Global
Heavyweight

3,878 komentarzy 20,818 polubień

"Hejter Akopa" :whodefuk:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Leniwiec
Leniwiec

Legacy FC
Bantamweight

1,865 komentarzy 4,009 polubień

"Za granica" :frankapprove:
Przypomnial mi sie pewien dialog:
- Ja w Polsce nie pracowalem.
- A gdzie?
- Za granica...

Odpowiedz polub