Piechota

(Foto Piotr Pędziszewski / MMARocks.pl) Interesujące starcie w kategorii średniej pomiędzy niepokonanym Oskarem Piechotą (MMA 3-0) z Piranhi Gdynia i Rafałem Haratykiem (MMA 3-1-1) z Berserkers Team Bielsko-Biała będzie jedną z głównych atrakcji gali 9 listopada w Kwidzynie. Dla autora najlepszego nokautu na kwietniowym MMA Attack 3 będzie to zastępczy występ za odwołaną galę MMA Attack 4 w Trójmieście, a dla podopiecznego Damiana Herczyka starcie przesunięte z przełożonej European Fight Masters w Ostrawie.

Drugą z głównych atrakcji będzie pojedynek niepokonanego lekkiego Łukasza Sajewskiego (MMA 11-0) z Mighty Bulls Gdynia z jeszcze nieznanym zagranicznym rywalem. „Wookie” miał również walczyć na odwołanej gali Dariusza Cholewy, ale w między czasie stoczył już jedno starcie, kilka dni temu łatwo rozprawiając się z Niemcem Alexandrem Heinrichem na gali w Merseburgu.

UPDATE: Jak poinformował nas Tim Leidecker, jego zawodnik jednak nie wystąpi w Kwidzynie.

17 KOMENTARZE

 1. Całe szczęście, że Pniaka nie będzie na ADCC, bo być może trzeba by było tego newsa drugi raz aktualizować.

 2. "Ale lipny dzisiaj dzień. Szkoda Łukasza" 

  Mam nadzieje, ze przeczyna odwolania tego startu jest po prostu inna, atrakcyjniejsza oferta. Jesli chodzi o te gale to byly juz wczesniej jakies informacje o niej czy tez ogloszenie walki Oskara jest pierwsza ? 

 3. Rafała widziałem na żywo i też kot z niego, wcale nie liczyłbym na łatwe zwycięstwo Piechoty. Jaram się tym starciem.

 4. Bardzo jestem ciekawy kariery sportowej Oskara. Lubię typowych graplerów w MMA:P Liczę na jakieś ciekawe poddanie:P

 5. Mnie też się wydaje, że jak nie wystąpi w Kwidzynie to na dniach będzie news "Łukasz Sajewski podpisał kontrakt z UFC:"

  edit.

  Steyr, ten klub otworzył chyba z Sajewskim i to już jakiś czas temu.

 6. Lipa, że gala pokrywa się terminem z galą w Inowrocławiu do Kwidzyna mam bliżej jednak rozpiska będzie pewnie sporo słabsza co tu robić 🙁

 7. Szkoda że nie będzie Sajewskiego, bo może by miał już wtedy rekord 12-0, a wtedy UFC jest już jego; )

 8. Dajcie Sajewskiemu się jeszcze troszkę obić, ja czekam nadal na TĄ WALKĘ, czyli taką, która pokaże jaki z niego kozak na tle dobrze rankingowo usytuowanego przeciwnika Smile Oskar? Hmm mam nadzieję, że Paweł ma ogólny pomysł na niego i w 2014 trzy, czy cztery walki to jest cel.

 9. Lipa, że gala pokrywa się terminem z galą w Inowrocławiu do Kwidzyna mam bliżej jednak rozpiska będzie pewnie sporo słabsza co tu robić :(

  Damn, nie wiedziałem, że terminy się pokrywają. Ja z kolei mam godzinę bliżej do Inowrocławia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.