Zakończyła się dobra seria Petera Sobotty  po powrocie do UFC w 2014 roku. Polak trenujący w Niemczech przegrał z doświadczonym Kyle’em Nokiem już w pierwszej rundzie po bardzo mocnym kopnięciu na żebra i ciosach w parterze. 

Sobotta (MMA 15-5-1) od początku walki starał się wyłapywać kopnięcia Kyle’a Noke’a (MMA 22-7-1), który nie stronił od tego typu ciosów. Kiedy wydawało się, że ta taktyka może za chwilę przynieść pożądane skutki, Australijczyk zaatakował frontalnym kopnięciem prosto w prawy bok Polaka. 28-latek runął na ziemię z przeraźliwym krzykiem i grymasem bólu na twarzy. Mimo to starał się bronić przed nacierającym z uderzeniami rywalem, ale po kilku sekundach sędzia przerwał pojedynek.

Była to pierwsza porażka Petera Sobotty od czasu jego powrotu do UFC w 2014 roku. Reprezentant Planet Eater wygrał do tej pory z Pawłem Pawlakiem i Steve’em Kennedym.

24 KOMENTARZE

 1. Wykrakałem, że ci Australijczycy to same cieniaki… A co do czarnej passy to nawet Bazelak przegrał wczoraj na Litwie.

 2. Gaara

  czarna passa trwa.. jakas jebana klatwa

  Skończy się za tydzien, gwarantuje. Uczciwie przyznaje tez, że porażkę Piotra zawsze przelykam dość gładko, bo ma jedną zalegla i w pełni zasłużoną z MMAttack.

 3. michi972

  Wada bycia mańkutem – sam miałem okazję się przekonać

  Po tym co zrobiła Holly Holm nadal uważasz, że bycie mańkutem jest słabe 😀 ?

 4. Seu-Velho

  Po tym co zrobiła Holly Holm nadal uważasz, że bycie mańkutem jest słabe 😀 ?

  Nie uważam , że jest słabe nigdy tak nie uważałem ale dostrzegam też wady w tym

 5. Piękne kopnięcie. Ale czy słowo brutalne tutaj pasuje? Mma miało uciekać od słowa "brutalne" a tu kopnięcie na bebechy od razu jest brutalne :p w takim razie jak nazwać high kicka od Holy?

 6. Szkoda Piotrka, ale takie kopnięcie i tytana by powaliło, pokazał tak czy siak charakter i serce bo próbował walczyć dalej.
  Naprawdę tylko nieliczni są w stanie otrząsnąć się po takim bólu, na palcach rąk bym mógł policzyć ilu takich widziałem, wśród nich oczywiście nasz drugi Piotrek.
  Na pewno wróci silniejszy, zatem nie ma co lamentować!

 7. Ładnie zebrał, szkoda. Dobrze że Aśka ogarnęła temat bo przez kilka tygodni wszyscy nasi zbierają po głowie

 8. Piotrek mial chyba powazne problemy z zoladkiem. Przyszli rywale bede na pewno to rowniez wykorzystywac.

 9. VaeVictis

  Skończy się za tydzien, gwarantuje. Uczciwie przyznaje tez, że porażkę Piotra zawsze przelykam dość gładko, bo ma jedną zalegla i w pełni zasłużoną z MMAttack.

  No nie, daj spokój. Wtedy Piotrek wygrał tylko sędziowie go przekręcili. Ja na niego punktowałem.

 10. Trzymaj się Piotrek, zdarza się.

  I tak pokazałeś jaja próbując przetrwać , nie to co Lasota który zostawił jajka w szatni

 11. Ale mu wbił tą nogę, dawno nie słyszałem takiego krzyku, żebro poszło? Szkoda przegranej, ale trafił go potężnie. Piotrek robił wszystko, żeby przetrwać, ale ból musiał być zbyt silny.

 12. dopiero teraz nadrobiłem tę walkę. dyskomfort od samego patrzenia, współczuję Piotrkowi. szkoda, że czarne chmury nad Polakami ostatnimi czasy się zbierają, oby wszyscy się odbudowali.
  podoba mi się, że Piotrek rzeczywiście reprezentuje Polskę, ciekawe jak muszą się czuć jego Niemieccy trenerzy nosząc gear z polskim orzełkiem 😀 powinniśmy go wspierać jak każdego naszego zawodnika, on robi to w drugą stronę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.