Pawlak

(Foto Piotr Pędziszewski / MMARocks.pl) Pojedynek dwóch perspektywicznych półśrednich Pawła Pawlaka (MMA 8-0, 5. w Rankingu PL) z Gracie Barra Łódź i Mateusza Strzelczyka (MMA 6-2, 10. w Rankingu PL) z War Dogs Lubliniec to kolejne starcie dodane do karty walk gali MMA Fighters Club, 9 listopada w Inowrocławiu. Obaj zawodnicy byli przymierzani do starcia już dwukrotnie na galach Fighters Areny, ale z powodu kontuzji nie udało się do niego doprowadzić.

24-letni Pawlak jeszcze nie przegrał w zawodowej karierze, a tylko raz o jego zwycięstwie decydowali sędziowie. W obecnym roku mimo problemów z kontuzją dłoni stoczył już trzy walki, pewnie odprawiając Pawła Latało i Artura Piotrowskiego oraz na niedawnej gali w Stargardzie Szymona Nadobnego.

Dwa lata młodszy Strzelczyk już dwukrotnie pojedynkował się z podopiecznym Marcina Rogowskiego, wygrywając Bartłomiejem Kurczewski i Adamem Świderskim. W swojej ostatniej walce zawodnik z Opatowa przegrał na punkty z Mateuszem Kalinarczykiem na Fighters Arenie w Bełchatowie.

5 KOMENTARZE

  1. Kolejne fajne zestwienie w wadze do 77 kg. Zwycięzce tego pojedynku zobaczył bym ze zwycięzcą walki Kalinarczyk vs. Milewski

  2. No nie wiem Strzelczyk zajebiste warunki jak na tą wagę, lecz gdy walka trafi do parteru może być róznie. Bardzo interesujaco się zapowiada 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.