kiełek

Paweł Kiełek (MMA 7-2) udanie wrócił na ścieżkę zwycięstw podczas gali ACB 39 w Saratowie. Młody zawodnik klubu Berkut Arrachion Olsztyn w trzeciej rundzie walki z Rimem Khaziakhmetovem (MMA 3-2) poddał rywala duszeniem zza pleców. Transmisja gali z walką Pawła poniżej. Jest to pierwsza wygrana Kiełka po porażkach jakie ponosił w ostanich pojedynkach na galach FEN gdzie uznawał wyższość Romana Szymańskiego oraz Mindaugasa Verzbickasa.

 

35 KOMENTARZE

 1. mega ważna wygrana dla Pawła IMO… dalej ta kondycja trochę "podejrzana", ale mocny występ w Rosji, pięknie.

  btw, jak ktoś będzie oglądał walkę, niech sobie odpowie na pytanie – jak kurwa mega kornerem jest Szymon Bońkowski??? KOSMOS.

 2. Mateusz Smoter

  jak w opisie pod transmisją na ich kanale jest 3-1, czyli po walce 3-2

  Według tapology wychodzi 4-2. Mniejsza z rekordem, ważne, że Paweł wygrał.

  BTW Tak stary chyba też jeszcze nie jest 😀

  View attachment 3336

 3. Ogromny szacun dla Pawła, patrząc na walkę jeszcze trochę do poprawy ma, zwłaszcza stójki, ale generalnie nadzieja jest. Oby nie poszedł do KSW, ale chyba w arrachionie doświadczeniem kolegów tam nie pójdzie. Liczę na niego w UFC.

 4. Ogromny szacun dla Pawła, patrząc na walkę jeszcze trochę do poprawy ma, zwłaszcza stójki, ale generalnie nadzieja jest. Oby nie poszedł do KSW, ale chyba w arrachionie doświadczeniem kolegów tam nie pójdzie. Liczę na niego w UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.