Przedstawiamy zwiastun filmu „Wojowniczka”, drugiej produkcji piątki pasjonatów spod znaku Amazing Time. Twórcy edukacyjnego filmu przeciw dopalaczom „Ku Przestrodze” tym razem tworzą projekt na dużo większą skalę. Scenariusz do filmu napisał duet Martyna Rejent i Łukasz Powaga, którzy będą też reżyserami.

Film Wojowniczka to historia dziewczyny, która w młodym wieku przechodzi fizyczną i psychiczną tragedię. Pomimo terapii psychologicznej, pomaga jej dopiero sport, a konkretnie MMA, w którym odnajduje spokój i ukojenie. Nowa dyscyplina uczy ją radzenia z problemami, pokory oraz wzmacnia pewność siebie. Dziewczyna zakłada rodzinę i zaczyna na nowo życie, jednak sielanka nie trwa długo. Bohaterka musi walczyć w klatce o marzenia w zawodowym MMA oraz na sali sądowej o prawa do opieki nad córką. Film ma pokazać piękno MMA i prawdziwe wartości jakie ze sobą niesie ten sport. Obalić mity, pokazać jak można poprzez treningi i aktywność fizyczną wyciągnąć młode osoby z różnych patologi.

W produkcji zobaczymy znaną z programu „Projekt Lady” Patrycję Wieję, która zagra tytułową wojowniczkę. Na ekranie ujrzymy też znanych z serialu „Lombard życie pod zastaw” Dominika Dąbrowskiego oraz jednego z najlepszych trenerów MMA w Polsce Andrzeja Kościelskiego, który zagra jedną z głównych ról w filmie oraz zajmie się choreografią walk. W filmie zobaczymy też zawodników z klubu Ankos MMA min. Artura Głuchowskiego.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.