Oboz wiekszy

Klub Gracie Barra Łódź oraz grupa MMA Cartel mają przyjemność zaprosić zawodniczki MMA na pierwszy w Polsce obóz sparingowy dla kobiet, który w dniach 23-26 stycznia odbędzie się w Łodzi.

Obóz sparingowy dla kobiet to pierwsza tego typu inicjatywa w naszym kraju. – Wyszliśmy z założenia, że skoro większość zawodniczek nie ma okazji do regularnych sparingów z innymi kobietami, to trzeba coś zrobić, by to zmienić. Jeśli ten pierwszy obóz wypali, to chcielibyśmy organizować przynajmniej dwa rocznie, a mam nadzieję, że z czasem będzie to obóz, na który zjeżdżać będą zawodniczki z całej Europy – mówi organizator Paweł Kowalik. Oczywiście nie zabraknie pięknych twarzy grupy MMA Cartel, czyli mistrzyni KSW Karoliny Kowalkiewicz, niepokonanej zawodniczki Cage Warriors Agnieszki Niedźwiedź oraz wschodzącej gwiazdy PLMMA Leny Tkhorevskiej. Swój udział potwierdziły już także takie zawodniczki jak Marta Chojnoska, Klaudia Apenit, Agnieszka Sobczyk, Barbara Nalepka oraz Weronika Zygmunt, a także kilka zawodniczek, które jeszcze nie mają na koncie zawodowych startów. Obóz rozpocznie się w czwartek 23 stycznia i potrwa do niedzieli 26 stycznia.

Cena obozu jest zależna od indywidualnych wymagań, ale treningi wraz z noclegiem i wyżywieniem będą kosztować 230 złotych za cały obóz. Istnieje możliwość zrezygnowania z noclegu lub/i posiłków. Wtedy cena obozu negocjowana jest indywidualnie. Zapisy i zapytania prosimy kierować telefonicznie pod numer telefonu 608-418-190. Sponsorami obozu są firmy FitMax oraz Pit Bull West Coast.

10 KOMENTARZE

  1. Redakcjo, mam nadzieję, ze wpadniecie, nagracie co nieco i jakieś wywaidy porobicie? Skoro my nie możemy tam być, to zróbcie nam taką małą przyjemność 😀

  2. Ja bym zrobił to w Ergo i sprzedawał bilety na widowni:P poszły by jak świeże bułeczki!

  3. Bardzo dobry pomysł Applause

    Plakat miodzio ; )

    Oby była relacja z tego obozu ; )

  4. piękna sprawa, swoją drogą Kowalik ładne sobie podopieczne dobiera, to cwana bestia 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.