Wyniki w środku posta.

 

Walka wieczoru:

Finał turnieju w wadze lekkiej
70 kg.: Mateusz Gamrot pok. Tomasza Matuszewskiego przez poddanie ( gilotyna ), 1:11 runda 1

Pozostałe:

77 kg.: Radosław Demczur pok. Konrada Smyczka przez KO, 0:50 runda 1
70 kg.: Marcin Pionke pok. Grzegorza Waligórę przez TKO (uderzenia w parterze), 1:08 runda 1
67 kg.: Sebastian Drela pok. Daniela Jasińskiego jednogłośną decyzją sędziów #

70kg:  Andrzej Michalczyk pok. Marcina Topolę jednogłośną decyzją sędziów #^
84 kg.: Michał Nitecki pok. Dominika Chmiela jednogłośną decyzją sędziów
66 kg.: Jarosław Zjeżdżałka pok. Łukasza Kaśniewskiego jednogłośną decyzją sędziów
77 kg.: Jakub Labiak pok. Norberta Lewandowskiego przez TKO, 2:47 runda 1^
70 kg.: Mikołaj Walenciak pok. Wojcieca Biernackiego przez poddanie ( gilotyna ), 1:33 runda 2 ^

70kg: Dominik Cacko pok. Kosmę Marchwickiego przez poddanie ( trójkąt ), 1:06 runda 1 ^

64 kg.: Piotr Kosiński pok. Kamila Lamprychta przez niejednogłośną decyzję ^

# walki K-1

^walki amatorskie

Kamil Lamprycht vs. Piotr Kosiński

Runda 1

Cała runda toczyła się w stójce, gdzie obaj zawodnicy zaliczyli kilka udanych kombinacji. Przewaga Piotra Kosińskiego.

Runda 2

Po krótkiej ale intensywnej wymianie w stójce Kosiński obala i przechodzi do gardy, skąd zaczyna wyprowadzać uderzenia młotkowe, Lamprychtowi udaje się odzyskać gardę i wtedy Kosiński wstaje u wykonuje kilka kopnięć w uda leżącego przeciwnika.

Jakub Labiak vs. Norbert Lewandowski

Runda 1

Walka zaczyna sie bardzo intensywna wymianą ciosów, z której częściej zwycięsko wychodz Labiak. Zawodnik atakuje coraz pewnie dodając niskie i wysokie kopnięcia do swoich kombinacji. Klinczuje i uderza kolanem, po którym Lewandowski upada, ale po chwili wstaje. Lewandowski atakuje coraz pewniej, zaliczając dwa udane kopnięcia na głowę. Po chwili klinczuje ponownie i zadaje kilka mocnych ciosów kolanem, po których Lewandowski upada i sędzia przerywa walkę.

 Kosma Marchwicki vs. Dominik Cacko

Kolejna walka, która zaczyna się bardzo agresywnie. Marchwicki siłą rozpędu przewraca Dominika Cacko i błyskawicznie zajmuje dosiad, jednak chwilę później go traci. Zdąży jeszcze wykonać efektowny rzut, jednak chwilę później ląduje w ciasno zapiętym duszeniu trójkątnym i jest zmuszony do odklepania.

Wojciech Biernacki vs. Mikołaj Walenciak

Runda 1

Biernacki obala i pracuje z gardy. Po minucie wstaje i próbuje uderzać stojąc nad przeciwnikiem, ale ten atakuje skrętówką, traci technikę ale przewraca Biernackiego na plecy.

Runda 2

Walenciak obala, po chwili wstają i Biernacki wchodzi w nogi, jednak Walenciak natychmiast zapina gilotynę. Biernacki odklepuje.

Jarosław Zjeżdżałka vs. Łukasz Kaśniewski

Runda 1

Po dwudziestu sekundach wyczuwania się Zjeżdżałka klinczuje i obala. Przechodzi gardę i próbuje uderzać. Kaśniewski obraca go na plecy, trener Gameness team przechodzi do żółwia. W końcu ucieka z zagrożonej pozycji. Sędzia podnosi walkę, jednak Zjeżdżałka znowu obala. Obaj zawodnicy próbują ataków na nogi. Sędzia znów podnosi. Na koniec rundy Zjeżdżałka efektownie wychwytuje latające kolano przeciwnika i obala ponownie.

Runda 2

Zjeżdżałka obala i pracuje z gardy, wstaje, kopie leżącego Kaśniewskiego po udach. Sędzia podnosi. Ponowne obalenie Zjeżdżałki, tym razem rzut biodrowy. Pracuje z bocznej pozycji. Kaśniewski obraca przeciwnika na plecy ale chwilę później znów walczy z dołu. Jeszcze jedno obalenia trenera Gameness  praca z góry.

Michał Nitecki vs. Dominik Chmiel

Runda 1

Walka toczy się w wolnym tempie. Chmiel długo pracuje nad obaleniem za jedną nogę, w końcu je zdobywa i pracuje z bocznej, jednak niewystarczająco aktywnie, więc sędzia podnosi walkę do stójki. Sytuacja się powtarza, jednak tym razem runda kończy się w parterze.

Runda 2

Powtórka z rozrywki. Poza kilkoma wysokimi kopnięciami Niteckiego nieustająca obrona przed sprowadzeniem.

Grzegorz Waligóra vs. Marcin Pionke

Runda 1

Grzegorz Waligóra wykonuje kopnięcie na korpus, które Pionke przechwyca i błyskawiczną wycinką obala przeciwnika i wchodzi do gardy przeciwnika, po czym zaczyna brutalnie rozbijać Waligórę w gardzie. Na początku zawodnik z Poznania stara się bronić, ale Pionke wyraźnie odstaje siłowo. Po minucie zadaje serię bardzo mocnych ciosów z gardy i nokautuje Waligórę.

Radosław Demczur vs. Konrad Smyczek

Agresywna wymiana w stójce. Demczur wykonuje wysokie kopnięcie i zaraz po nim ciso prosty, który zachwiał Smyczkiem. Demczur kontynuuje atak w parterze, ale Smyczek próbuje dźwigni na nogę i wstaje. Otrzymuje jeszcze jeden mocny cios po którym pada i sędzia przerywa walkę.

Mateusz Gamrot vs. Tomasz Matuszewski

Runda 1

Chwila wyczuwania się i zawodnicy klinczują. Matuszewski próbuje wykonać rzut biodrowy ale Gamrot broni sie i ląduje na górze. Matuszewski kontynuuje atak próbując wejść w dwie nogi, ale Mateusz skutecznie broni. Kontroluje ramię i głowę przeciwnika, po chwili łapiąc za samą głowę i zapinając ciasną gilotynę.

 

 

 

 

39 KOMENTARZE

 1. 70 kg.: Mateusz Gamrot (1-0) vs. Tomasz Matuszewski (1-1)

  Kogo obstawiacie ?

 2. Aha, szkoda. Znajomy trenował u niego MT, dlatego śledzę jego walki. Podobno lowkicki miał piekielne.

 3. Jestem ciekaw występu Gamrota. Rekomendacje m.in od Jewtuszki powinny mówić same za siebie. 

 4. Trzymam kciuki za „Tomczaka” chociaż Gamrot to trudny przeciwnik.. walka z nim na pewno będzie wartościowym doświadczeniem dla Tomka Matuszewskiego, niezależnie od wyniku.

 5. Escobar w którejś Szklanej Szczęce mówił że Gamrot to duży talent, więc mógłby podpisać kontrakt z MMA ATTACK jeśli wygra dzisiaj i tam mogliby go wypromować.

 6. R.O.B.

  nie ma walki Błocha bo ten ma walke na Respect 7. Bo jest w rozpisce na stronie.  Wiesz jak to wyszło???

 7. Ja będę miał tylko zdjęcia. O Błocha nie miałem okazji zapytać, organizator był zbyt zabiegany.

 8. Maaaaaarcin Pioooooonke:) graty teraz nic tylko za miesiac zrobic to samo:)

 9. Tia, zdążyłem już ogarnąć… Trochę chujowo wyszło. Co prawda ostatnio nie mam zbyt dużo czasu, ale jak ja nie ogarniam to nie zazdroszczę niedzielnym fanom…

 10. Błoch nie walczył na NoC 4 bo Czelewicz był kontuzjowany i tak sie złożyło że Wiktor Sobczyk też złapał kontuzje i Błoch pojechał bić sie zamiast niego na Respect 😉

 11. Ciekawa gala dobre walki 🙂 Gratki dla Jarasa!Totalna dominacja!Demczur kozak!!!Malolat Gramot POTWOR!!! 🙂

 12. Szkoda Waligóry myślałem że pokaże więcej. Brawa dla Gamrota to wielki talent!!! Jeszcze będzie o nim głośno na świecie 😉

 13. Pierwszy raz byłem generalnie na takiej gali i muszę powiedzieć, że impreza bardzo na plus. Sprawnie wszystko zorganizowane, bardzo krótkie przerwy i ciekawe walki. Myślę, że te imprezy mają przyszłość przed sobą. Bardzo podobały mi się wszystkie pojedynki, widać że zawodnicy podchodzą bardzo ambicjonalnie. Liczę, że wrzuci ktoś jeszcze walkę Sebastiana Drela i Daniela Jasińskiego. Sebastian zawalczył bardzo widowiskowo. Inni zawodnicy również stanęli na wysokości zadania i dali dobre pojedynki. Pod linkiem niżej jest dostępna galeria z gali.

  http://www.mmpoznan.pl/photo/1374112/Night+of+Champions+4+Zwycięstwo+Demczura%2C+porażka+Waligóry

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.