fot. instagram.com/konradbukowiecki

Konrad Bukowiecki, polski lekkoatleta, który podczas niedawnych Mistrzostw Europy w Lekkoatletyce Berlin 2018 wywalczył srebrny medal w pchnięciu kulą, dołączył do grona sportowców, którzy są pytani o swoje potencjalne starcia w MMA. W programie Sektor Gości serwisu Wirtualna Polska, Bukowiecki zdradził, że dawniej miał okazję trenować sporty walki.

Od kiedy tylko pamiętam rodzice prowadzali mnie na różne treningi. Trenowałem więc cztery lata judo, rok jiu-jitsu, rok boks, a do tego pływania sześć lat. […] Nie jestem jakimś tam leszczem. Wiem jak boksować, znam parę technik. Tym bardziej, że z czterech lat treningów judo na pewno nieco mi zostało.

Zapytany natomiast o ewentualne spróbowanie swoich sił w MMA powiedział:

Jak padnie taka propozycja, to ją rozważę. Na pewno nie teraz, na pewno nie w najbliższych latach, bo chcę jeszcze udowodnić, że mam coś jeszcze do powiedzenia jeśli chodzi o pchnięcie kulą. Natomiast po zakończeniu kariery, czemu nie? […] Jeśli miałbym w coś takiego pójść to nie chciałbym, żeby to był typowy freak fight, bo nie chcę być kojarzony z celebrytą. Jestem sportowcem z krwi i kości, więc musiałaby być to walka stricte sportowa.

27 KOMENTARZE

 1. Niech Walusia ściągną do KSW z powrotem i wyjaśni sportowców z krwi i kości, którym się marzy mma bo coś tam za dzieciaka trenowali

 2. Ale nikogo to nie interesuje co ty byś chciał po zakończeniu kariery, weź pal wroty chłopie

  Zaklepuje sobie miejsce na przyszłość z jakimś Popkiem 2.0 :rofl:

 3. Do tego newsa przymykałem ono na zarzuty, że rocksi zrobili się jebanym pudełkiem. Z przykrością jednak stwierdzam, że coś jest na rzeczy. Jeszcze kilka takich newsow na głównej i ja wysiadam. Nie mam ochoty co chwila logując się z oczekiwaniem na sportowe newsy, czytać  w naglowkach co za pajac nie będzie się bił w  ememej za monety. Róbcie to jak kiedys, albo usprawiedliwiajac kliknięciami wklejajcie gownonewsy, z fejmememej łącznie. Jak te kliknięcia " wspierają " finansowo portal i pomagają się rozwijać…To sorry, ale dla mnie to takie samo pierdolenie jak kawulow o konieczności ppv prowadzącego do sportowych starć i gwiazd. To że jest to zjazd i jadą w bagno to chyba każdy widzi. To jest wyjątkowo regresywne gówno. Wyhamujcie ten szajs.

 4. Na forum jestem od dawna. Nawet bardzo. Nie mam zatrwazajacej ilości komentarzy, ale kiedyś rocksi byli pierwszym źródłem informacji. I to tych czysto sportowych. Dzisiaj to już 'polski Helwani' wrzuca więcej, a ja sam wpadam tutaj poprzegladac hejty 😀

 5. nie wiem po co sie czepiacie i robicie problem. Nie chcecie to nie czytajcie po prostu. Dla mnie akurat ciekawy artykuł. Pozdro

 6. Jest w Polsce taka jedna Federacja, która przyjęłaby Konrada z otwartymi ramionami, a z Agaty Wróbel zrobiła polską Jojo CalderwoodSPOILER
  W sam raz na Londyn :rutekajak:

 7. nie wiem po co sie czepiacie i robicie problem. Nie chcecie to nie czytajcie po prostu. Dla mnie akurat ciekawy artykuł. Pozdro

  Nie chodzi o czytanie. Oburza nas to, że teraz każdy w Polsce próbuje się pchać do MMA, bo jest popyt na dyscyplinę. Ten niby nie chce, ale to jest wypowiedź typu "Nie chcę, bo nie dzwonili. Jak zadzwonią to mi się zachce."

 8. Ja już tam wolę takiego gościa, który przez całe życie miał ciężki reżim treningowy (z całkowicie innej dyscypliny, ale miał), niż jakiegoś żałosnego pedała, co ma ileś tam łapek w górę na YouTube i to Go stawia na równi z zawodnikami.

  Zobaczcie Kołeckiego- to są ludzie stworzeni do rywalizacji sportowej, do treningu, wyrzeczeń. Nawet jeśli nic nie osiągnie, to weźmie to na poważnie.

 9. Każdy kto chce się wbić do mma z huj wie skad:

  -Trenował sztuki walki w przeszłości(więc nie jest leszczem)

  -myśli o mma, ale to jeszcze nie teraz bo ma coś do udowodnienia w sporcie bazowym

  -NAPEWNO NIE CHCE BYĆ FREAKIEM

  – Czeka na propozycje, która rozważy

 10. Mówiąc szczerze żenujące to już jest że mma stało się taką ciepłą jamką do której zawsze można będzie wejść jak się coś innego nie powiedzie…

  Mamy więc z jednej strony mma jutuberów (ale tutaj nie ma się co dziwić bo ci jeżeli wykumają że zarobić można na drapaniu krowy po dupie – to i za to się wezmą), mma byłych sportowców.

  Oczywiście każdy kiedyś trenował 5 lat kumitsu, i 3 lata karate, a od najmłodszych lat interesowała go szybkość czasu.

 11. rok jiu-jitsu, rok boks

  To sie kurwa natrenowales chlopie.

  Tym bardziej, że z czterech lat treningów judo na pewno nieco mi zostało

  Tak jak oswiecinskiemu vel strachu.

 12. Do tego newsa przymykałem ono na zarzuty, że rocksi zrobili się jebanym pudełkiem. Z przykrością jednak stwierdzam, że coś jest na rzeczy. Jeszcze kilka takich newsow na głównej i ja wysiadam. Nie mam ochoty co chwila logując się z oczekiwaniem na sportowe newsy, czytać  w naglowkach co za pajac nie będzie się bił w  ememej za monety. Róbcie to jak kiedys, albo usprawiedliwiajac kliknięciami wklejajcie gownonewsy, z fejmememej łącznie. Jak te kliknięcia " wspierają " finansowo portal i pomagają się rozwijać…To sorry, ale dla mnie to takie samo pierdolenie jak kawulow o konieczności ppv prowadzącego do sportowych starć i gwiazd. To że jest to zjazd i jadą w bagno to chyba każdy widzi. To jest wyjątkowo regresywne gówno. Wyhamujcie ten szajs.

  To idź na Lołkinga . Proste.

 13. Do tego newsa przymykałem ono na zarzuty, że rocksi zrobili się jebanym pudełkiem. Z przykrością jednak stwierdzam, że coś jest na rzeczy. Jeszcze kilka takich newsow na głównej i ja wysiadam. Nie mam ochoty co chwila logując się z oczekiwaniem na sportowe newsy, czytać  w naglowkach co za pajac nie będzie się bił w  ememej za monety. Róbcie to jak kiedys, albo usprawiedliwiajac kliknięciami wklejajcie gownonewsy, z fejmememej łącznie. Jak te kliknięcia " wspierają " finansowo portal i pomagają się rozwijać…To sorry, ale dla mnie to takie samo pierdolenie jak kawulow o konieczności ppv prowadzącego do sportowych starć i gwiazd. To że jest to zjazd i jadą w bagno to chyba każdy widzi. To jest wyjątkowo regresywne gówno. Wyhamujcie ten szajs.

  Komentarz @Cloud  za 3….. 2….. 1……

 14. Ale nikogo to nie interesuje co ty byś chciał po zakończeniu kariery, weź pal wroty chłopie

  Pytali to kulturalnie odpowiedział. Grzeczniej trochę!

 15. Bukowiecki ma 20 lat (Kołecki wchodząc do MMA miał 35), teoretycznie coś tam może pamiętać z treningów sw. Ktoś go zapytał, on odpowiedział, żadne to szukanie sensacji na siłę.

  Strachów i innych Popków nie wypada stawiać obok dwóch powyższych nazwisk.

 16. To przecież tak ważne, że z najbardziej oczywistego wideo na świecie, w którym w ruskiej dyskotece jakiś typ rozpierdala innych ziomków, trzeba zrobić newsa na stronie o MMA, a później zaprzeczyć temu newsowi, że to jednak nie był Junior dos Santos. O chuj, to przecież bardzo ważna wiadomość dla hardkorów! Wiesz co, podejmę decyzję za Ciebie 🙂 Warto iść na te strony, bo tam nie ma Pudelka 🙂

  Kurwa daj se na wstrzymanie i edytuj posty a nie napierdalaj jednego pod drugim jak jakiś głupek.

 17. Kurwa daj se na wstrzymanie i edytuj posty a nie napierdalaj jednego pod drugim jak jakiś głupek.

  Już się uspokajam, przepraszam 😡 przeanalizujemy problem i postaramy się naprawić to co użytkownicy widzą jako element zbędny na portalu.

 18. dać mu Glika który też chciał się "spróbować w mma", obaj sportowcy więc nie będzie to żaden frikfajt :jarolaugh:

 19. Przydalby sie w naszym mma taki Till ktory by jechal kazdego "znanego" goscia ktory sie pcha do tego sportu. Rozumiem, ze ten gosc jest znany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.