Moks

(Foto Piotr Pędziszewski / MMARocks.pl) Znamy już pierwsze trzy zestawienia na galę KSW 25, 7 grudnia we Wrocławiu. Oprócz wcześniej anonsowanych głównych bohaterów gali: Mameda Chalidowa (MMA 27-4-2, 1. w Rankingu PL),  mistrza KSW w wadze półciężkiej Jana Błachowicza (MMA 17-3, 1. w Rankingu PL) i mistrza KSW w wadze półśredniej Aslambka Saidova (MMA 14-3, 1. w Rankingu PL); KSW ogłosiło na swojej stronie jeden pojedynek w kategorii do 77 kilogramów i dwa w dywizji średniej.

Walczący o status pierwszego pretendenta do tytułu dzierżonego przez Saidova Rafał Moks (MMA 8-6, 2. w Rankingu PL) z Berserkers Team spróbuje przedłużyć swoją passę zwycięstw do trzech kolejnych przeciwko czerwcowemu pogromcy Mateusza Piskorza Luisowi Cado Simonowi (MMA 6-2). Powracający na ring KSW po rocznej przerwie pierwszy mistrz KSW w wadze średniej Krzysztof Kułak (MMA 26-13-2) z Adrenaliny Fight Częstochowa spotka się w białym ringu z niedoszłym uczestnikiem KSW 22, dwukrotnym rywalem Marcina Naruszczki Abu Azaitarem (MMA 7-2), natomiast ubiegłoroczny przeciwnik Kułaka Piotr Strus (MMA 8-2) z Nastula Team stanie przed niezwykle wymagającym zadaniem w starciu z weteranem i trzykrotnym uczestnikiem gal KSW Mattem Horwichem (MMA 28-21-1).

Ogłoszoną rozpiskę uzupełniają dwie walki karty wstępnej, w których zobaczymy Roberta Radomskiego (MMA 11-2) z Silesian Cage Club i Jakuba Kowalewicza (MMA 0-0) z PJ Promotion Group przeciwko jeszcze nieznanym rywalom.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.