Dziś w katowickim Spodku o godzinie 15.00 odbyło się oficjalne ważenie przed niedzielną galą MMA Challengers 6. Niektórzy zawodnicy nie zrobili wagi, ale podobnie było z ich rywalami i walki się odbędą bez komplikacji. Jedynie Ireneusz Mila nie dotarł i zostanie zważony dopiero jutro. Podobnie z zawodnikami walczącymi w formule K-1. Ich ważenie odbędzie się za kulisami dopiero przed samą galą. Dzisiaj poza prezentacją fighterów i wagą można było zobaczyć walki amatorskiego MMA. Skromną galerię zdjęć i filmik z ważenia opublikujemy wieczorem, po obrobieniu. MMA Challengers 6 odbywa się w ramach imprezy Testosteron – męski maraton 2011. W związku z tym w Spodku przez cały weekend będzie moc atrakcji m.in. eliminacje mistrzostw Europy motocykli customowych, festiwale muzyczne, sporty ekstremalne, tatoo meeting, combat area ASG i wybory Miss IQ & Beauty. Limity w środku posta!

Walka wieczoru:

Pojedynek o pas MMA Challengers w wadze lekkiej
73 kg.: Michał Elsner (73 kg) vs. Ireneusz Mila (-)

Pozostałe:

70 kg.: Dawid Ludwin (68,5 kg) vs. Adrian Kruczek (66,8 kg)
70 kg.: Adam Golonkiewicz (72,6 kg) vs. David Kozma (73,4 kg)
73 kg.: Grzegorz Tokarz (71,8 kg) vs. Krzysztof Łopuszański (72,5 kg)
84 kg.: Łukasz Mikołajczyk (81,2 kg) vs. Karol Mirek (70,4 kg)
100 kg.: Bartosz Różycki (110 kg.) vs. Ryszard Raszkiewicz (109 kg)

Karol Dąbrowski
"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

2 KOMENTARZE

  1. Pociśnie! teraz jest na fali. Dwa zagraniczne pojedynki wygrane(aczkolwiek przez decyzje), ale teraz najważniejsza walki z I.M i teraz będzie wygrana:)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.