Pasternak

Organizacja One FC ogłosiła zakontraktowanie pierwszego Polaka. Niepokonany zawodnik MMA Okniński Michał Pasternak (MMA 10-0) wzmocni kategorię półciężką lidera azjatyckiego rynku, do którego dołączył niedawno jeden z najlepszych grapplerów na świecie Roger Gracie (MMA 6-2).

Zawodnik pochodzący z Pińczowa w czerwcu odniósł najlepsze zwycięstwo w swojej karierze, kiedy na gali PLMMA 35 wypunktował Hracha Darpinyana. W dziesięciu zawodowych wygranych Pasternak kończył przed czasem sześciu rywali, trzech przez poddanie i trzech przez nokaut. Data debiutu naszego zawodnika u nowego pracodawcy nie jest na razie znana.

Obok wspomnianego członka rodziny Gracie, w dywizji półciężkiej One FC znajdują się m.in. amerykański zapaśnik Jake Butler (4-1), Brazylijczyk Cristiano Kaminishi (MMA 8-1) i znany z Dream Tatsuya Mizuno (MMA 12-10).

12 KOMENTARZE

  1. Mirek mówi, że kontrakt na więcej niż 5 walk i więcej niż 2 lata, a do tego finansowo nieźle. Oby to się za szybko nie skończyło.

  2. fajnie że mamy kogoś w ONE FC 🙂 powodzenia Michał, mam nadzieje że debiut jeszcze w tym roku .

  3. Świetnie. Idealny kierunek dla zawodników pokroju Pasternaka. Chciałbym zobaczyć tam jeszcze paru fighterów bez aspiracji na UFC, gniotących się po galach PLMMA lub podobnych.
    Pierwszy raz obejrze OneFC dzięki niemu. Oby debiut nastąpił jak najszybciej.

  4. Michal mistrzem One FC raczej nie zostanie, ale jest szansa na stoczenie kilku fajnych walk za przyzwoite mam nadziej pieniadze. Szkoda, ze jak Pasternak wspomina w wywiadzie dla "maniakow" nie ma szans na w pelni profesjonalne przygotowania. Swietnie natomiast, ze jest szansa na otwarcie nowego kierunku dla zawodnikow z Polski. Polski rynek, mimo dynamicznego rozwoju, wszystkich nie jest raczej w stanie wchlonac a juz na pewno nie jest w stanie zagwarantowac wszystkim godnych apanazy. Poki co powodzenia dla Michala.   

  5. Jaka miła wiadomość : ) Co by nie mówić to Michał dzięki temu trochę świata sobie zwiedzi ; )

    Powodzenia!

  6. A ja licze na szybka weryfikacje bo Pasternak to taki drugi Świątek. Jako ciekawostke powiem ze w One FC są soccer kicki.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.