Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź Mateusza Masternaka na słowa Tomasza Narkuna, który w rozmowie z MMARocks.pl wyraził chęć walki z nim. Mistrz wagi półciężkiej KSW zgłosił gotowość do pojedynku bokserskiego z byłym mistrzem Europy federacji EBU:

Masternak za pomocą mediów społecznościowych przekazał wiadomość, w której zapowiada udzielenie lekcji boksu Narkunowi.

„Albo Tomek jest szaleńcem albo nie ma szacunku do swojego zdrowia. Jeśli jednak bardzo się uprze, udzielę mu lekcji boksu – napisał Mateusz Masternak na swoich profilach na Twitterze i Facebooku.

Albo Tomek jest szaleńcem albo nie ma szacunku do swojego zdrowia🤔Jeśli jednak bardzo się uprze, udzielę mu lekcji boksu😉Siła i honor

Publiée par Mateusz Masternak sur Dimanche 3 décembre 2017

Czy KSW zdecyduje się na zorganizowanie takiej walki? Wszystko jest możliwe, chociaż niedawno na świeczniku było starcie „Mastera” z Krzysztofem Włodarczykiem, w sprawie której chęć podjęcia rozmów wyraził jeden z szefów KSW, Maciej Kawulski:

35 KOMENTARZE

 1. Załóżmy jednak, że KSW zorganizuje taką walkę. Zaraz jakaś randomowa organizacja z dupy wzięta, bezmyślnie skopiuje ten pomysł.

 2. Dwie w klatce, dwie na ringu i jedna na zamku. 😆

  Nie no dobrze jest tak jak jest, tylko żeby rund było na tyle, żeby się skończyło przed czasem.

 3. Korespondencyjne stykanie się siusiakami. Tomek jako najlepszy półciężki w Polsce powinien walczyć z klasowymi (jak na polskie realia) pretendentami, a nie szukać odskoczni od tego w czym jest dobry. Ewentualnie niech idzie do ACB/UFC jak brakuje mu wyzwań w KSW. Oh wait…

 4. Niech zrobią pięć rund. Dwie w boksie, dwie w MMA i piątą w zbrojach.

  Jestem za, ale jako spadkobiercy PRIDE – tylko w białym ringu.

 5. Zawodnik MMA w boksie ? To się nigdy nie uda, kto by to oglądał.

  Narkun by w nogi schodził, a po nogach bić nie wolno 🙂 Chyba…W sumie nigdy nie widziałem boksera, bijącego innego boksera po nogach 😀

 6. Ja nie pytam z kim zawalczy narkun, ja pytam kto mu w końcu napierdoli gwoździ w ten próżniowy dzban. Chyba nawet woodleyowi bym kibicował w walce z erudytą polskiego mma.

 7. Ja nie pytam z kim zawalczy narkun, ja pytam kto mu w końcu napierdoli gwoździ w ten próżniowy dzban. Chyba nawet woodleyowi bym kibicował w walce z erudytą polskiego mma.

  Ot dylemat. Czarny rasista czy biały erudyta:nono:

 8. Ja nie pytam z kim zawalczy narkun, ja pytam kto mu w końcu napierdoli gwoździ w ten próżniowy dzban. Chyba nawet woodleyowi bym kibicował w walce z erudytą polskiego mma.

  Nie no z tym woodleyem to przesada, ale o double ko się można pomodlić.

 9. Ot dylemat. Czarny rasista czy biały erudyta:nono:

  Czemu tak? Przecież jakby Narkun się nie odzywał wcale, to byłby prawie doskonały. Wiecie, taki wiecznie medytujący mistrz :fly:

 10. Nie zabraniam nikomu przechodzić do boksu czy zarobić parę groszy, ale osobiście nudzi mnie temat "zawodnicy MMA w świecie boksu". Ani popatrzeć nie ma na co, ani realnej rywalizacji z bokserami w ich płaszczyźnie. Takie gadanie byle tylko zorganizować show. Aldo, Lobov, Narkun, Miocic – pewnie za niedługo stu innych zawodników też będzie chciało iść do boksu. Ja rozumiem, że sytuacja finansowa do tego zmusza, ale osobiście średnio mnie interesuje ten temat 🙂

 11. :matt:

  Nie lubię gdy ktoś prowadzi tfu " social media" za zawodników. Wuj mnie obchodzi co odpowie menadżer czy ktokolwiek tam pomaga.

 12. Na zasadach mma nie zorganizują a jeśli w boksie to Narkun nie wytrzyma 3 rund, jego boks jest słaby nawet jak na mma, jest bjj, bokser go zdewastuje i ośmieszy.. widać, że Narkun chce medialności i szuka kasy za wszelką cenę.

 13. szkoda chlopa bo jego iq miesci sie na palcach u jednej reki chyba..

  Nieostrożnego pracownika tartaku :awesome:

 14. Nie zabraniam nikomu przechodzić do boksu czy zarobić parę groszy, ale osobiście nudzi mnie temat "zawodnicy MMA w świecie boksu". Ani popatrzeć nie ma na co, ani realnej rywalizacji z bokserami w ich płaszczyźnie. Takie gadanie byle tylko zorganizować show. Aldo, Lobov, Narkun, Miocic – pewnie za niedługo stu innych zawodników też będzie chciało iść do boksu. Ja rozumiem, że sytuacja finansowa do tego zmusza, ale osobiście średnio mnie interesuje ten temat 🙂

  Do tego Narkun nawet na standardy mma nie jest dobrym bokserem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.