Wrzosek

MMA Fighters Club poinformowało o kolejnym mocnym starciu, które zobaczymy 9 listopada na ich gali w Inowrocławiu.  W kategorii piórkowej zmierzą się Marcin Wrzosek (6-2, 8#PL wagi lekkiej) oraz Aleksander Georgas  (5-2).

26-letni Marcin Wrzosek, znany również dzięki efektownemu stylowi walki jako „Polish Zombie”, reprezentuje dwa kluby – polski Fighting Division Bydgoszcz oraz angielskie Bushido Nottingham.  Wrzosek większość swoich walk toczył na Wyspach, ale znany jest także polskim fanom z dobrego występu na gali Fighters Arena 7.  Wrzosek dał się poznać jako zawodnik efektowny, który idzie do przodu i nie boi się wymiany ciosów. W Anglii jego walki dwukrotnie były nagradzane tytułem walki wieczoru, a krwawy bój z Adamem Stevensonem to kwintesencja MMA.

W Inowrocławiu zmierzy się on z innym zawodnikiem, który miał wystąpić na odwołanej gali MMA Attack 4 Aleksandrem Georgasem z Mighty Bulls Gdynia. Urodzony w Grecji Aleksander Georgas wychował się w Trójmieście. Aleks to zawodnik, który najlepiej czuje się w parterze, a za pomocą poddań wygrał aż cztery walki. Ostatnio nie wiodło mu się najlepiej. Georgas do walki stanie po dwóch porażkach, w tym jednej po nieudanej przygodzie w kategorii koguciej, gdzie lepszy okazał się Marcin Lasota.

Obaj zawodnicy są zdeterminowani, by dać świetną walkę, a do tego są głodni zwycięstwa.

 

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.