Znakomitą wiadomość z Danii przed momentem nadesłał nasz kolega i menedżer Slugfest Management – Łukasz Bosacki. Jak poinformował Bosy, zawodnik Radomskiego Klubu Taekwondo – piórkowy Kamil Korycki (MMA 3-2, #8 w rankingu PL) w pięknym stylu wygrał na gali Fighter Galla 22 w Odense. Rywal – reprezentant gospodarzy i specjalista od submission fighting – Shamal Tashkilot (MMA 0-2) odklepał w pierwszej rundzie po trójkącie nogami założonym przez polskiego fightera. Była to druga walka Korka w limicie poniżej 66 kg.

Karol Dąbrowski
"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

6 KOMENTARZE

  1. <strong style=”margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; padding-top: 0px; padding-right: 0px; padding-bottom: 0px; padding-left: 0px; „>Gratulacje dla Kamila. Shamal chyba skonczy po tej walce kariere, w koncu do 3 razy sztuka.  Laughing

  2. specjalista od „submission fighting” hehe korek dalej szlifuj rekordy na specjalistach:*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.