Tomasz_Janiszewski

W polskiej walce wieczoru gali Celtic Gladiator 9 w Dublinie Tomasz Janiszewski (MMA 5-2) pokonał przez TKO w trzeciej rundzie Ireneusza Cholewę (MMA 9-7-2). Była to trzecia kolejna wygrana zawodnika S4 Fight Team i jednocześnie trzecia kolejna porażka zawodnika z Częstochowy.

„Granit” już w pierwszej rundzie solidnie trafił zawodnika częstochowskiego Wydra Gym obszernym prawym, ale Cholewa doszedł do siebie. Popularny Irek powrócił do pojedynku w odsłonie drugiej, w swoim stylu boksując z wykorzystaniem ciosów podbródkowych. Gdy wydawało się, że walka dotrwa do decyzji sędziowskiej, zawodnik z Warszawy ponownie trafił prawym, chwilę później poprawił wysokim kopnięciem i kolejnym prawym. Częstochowianin co prawda nie stracił całkowicie przytomności, ale po tym jak upadł na matę, sędzia przerwał pojedynek.

W dwóch pozostałych zawodowych pojedynkach gali Dariusz Zimoląg (MMA 5-2) uległ na pełnym dystansie Robertowi Truesdale’owi (MMA 8-5-1), a reprezentant Berserkerów ze Stargardu Sebastian Romanowski (MMA 8-3) po dość kontrowersyjnym niejednogłośnym werdykcie wypunktował Alexandra Leite’a (MMA 1-1).

8 KOMENTARZE

  1. Ciekawe co dalej z Tomkiem. Zobaczyłbym go na PLMMA z Gutkiem, Pasternakiem lub Browarskim. Chłopaki z S4 u Mirka często się pokazują, więc czemu nie.

  2. Pasternak ma rekord 3-0, gdzie w pierwsze dwie wygrane wygrał przed czasem w jednym dniu. Może nie jest jeszcze znany i poważany, ale widziałem jak sparuje z Kornikiem i na pewno nie jest dla dla niego workiem treningowym.

  3. Batman, to chyba nie chodiz o Dawida tylko Michała Pasternaka z Kielc, który walczy w półcięzkiej i rekord ma chyba 8-0.

  4. Sory zmyliło mnie to o Plmma 😉 też mi się wagi nie zgadzały 😀
    @ostryjanusz

  5. Ale w sumie Miras twierdzi, że UFC wyciąga już łapy po Pasternaka 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.