Krwawy Piątek Gromda w nowym wydaniu! Mariusz Grabowski oraz Mateusz Borek przygotowali specjalną scenerię walk na gołe pięści! W czwartej odsłonie zostało zaprezentowane Miasto Grzechu! Tym samym włodarze dotrzymali słowa i zmienili oprawę na mroczniejszą, co ma kojarzyć się z krwawymi bojami. Poniżej znajdują się ujęcia oprawy, zapraszamy do Sin City!

Co organizatorzy zyskują dzięki nowej oprawie? Przede wszystkim mogą liczyć na większe zainteresowanie fanów, jest to także chwyt marketingowy i dobra otoczka gali przy informacjach prasowych i tak powinniśmy to rozumieć, jednak sam efekt naprawdę robi wrażenie. Promocja takich wydarzeń jest bardzo ważna, szczególnie kiedy walki na gołe pięści w Polsce dopiero się rozwijają. Cieszy, że GROMDA idzie w dobrym kierunku i stawia na nieustanny rozwój, oby nowa oprawa dodała energii zawodnikom dzisiejszego wieczoru.

Ewolucja walk na gołe pięści zagwarantowana dzięki GROMDZIE.

Mariusz Grabowski uważa, że w 2021 roku uda zorganizować się cztery gale GROMDA, rozpoczynając od tej w lutym. W dodatku zmianie ulegnie scenografia i otoczka wydarzenia, produkcja filmowa będzie obejmować mroczniejszy klimat w stylu Miasta Grzechu. Co więcej, już niebawem na GROMDA 6 dojdzie do walki mistrzowskiej. Mateusz Don Diego Kubiszyn zmierzy się ze zwycięzcą drugiego turnieju. Tym samym zostanie wyłoniony pierwszy mistrz walk na gołe pięści w Polsce.

Nie samą oprawą GROMDA żyje. 

Wydarzenie wyróżnia się szczególnie zasadami. Z pewnością pierwszym aspektem, który na rynku spowodował zaciekawienie kibica, był mały ring 4×4. Dobrym punktem były także cztery rundy po dwie minuty i piąta runda do końca. W pierwszych czterech odsłonach zawodnik może odpocząć, a jego ciosy po wznowieniu znowu są dynamiczne i tym samym zwiększa się możliwość nokautu. Oczywiście, jeżeli w ciągu 8 minut nie dojdzie do rozstrzygnięcia, piąta runda zdecyduje o końcu i pojedynek zakończy się zapewne wycieńczeniem przeciwnika, który nie będzie w stanie przyjmować ciosów. Do wszystkiego dochodzi oczywiście brak kategorii wagowych, jednak obaj promotorzy odrzucają zgłoszenia do turnieju, w których osoby nie mają odpowiednich predyspozycji i musiałoby dochodzić do starć zawodników z absurdalną różnicą wzrostu i wagi.

TRANSMISJA

19,99 PLN – tyle kosztuje transmisja w systemie PPV za 10 walk podczas wydarzenia. Zatem za jedno starcie płacimy 1,99 PLN. To nie dużo, a emocji jest wiele. Zachęcamy więc do zakupu transmisji z legalnego źródła w dobrej jakości. W dodatku płacąc niewiele więcej, możemy odtworzyć nagranie z gali w ciągu następnych dni. Po przejściu do strony gromda.tv możemy wybrać interesujący nas pakiet.

Kliknięcie w grafikę przenosi do wykupu transmisji.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.