Organizacja, która zrzesza zawodników walczących na gołe pięści – GROMDA, ogłosiła kolejnego zawodnika w turnieju! Tym razem do gry powróci ”Capo” – Piotr Półchłopek, który popisał się świetnym nokautem na ostatniej gali.

Pierwszy pojedynek Piotra nie należał do udanych. Podczas pierwszego turnieju został on szybko zdewastowany przez Krystiana ”Tysona” Kuźmę. ”Capo” do ringu powrócił w grudniu, a wtedy ciężko znokautował Norberta Rozenbajgiera.

Organizatorzy walk na gołe pięści w Polsce przedstawiają Półchłopka jako:

Autor spektakularnego nokautu na ostatniej gali GROMDA, gdzie w brutalny sposób zgasił światło LODÓWIE. Mimo przerwy w życiorysie twardo kroczy przed siebie. Gladiator naszych czasów gotowy do walki.

Czwarta edycja gali GROMDA, elitarnego turnieju walk na gołe pięści, zbliża się wielkimi krokami. Nowi stójkowicze, prawdziwi twardziele, mają możliwość zgłosić się i walczyć o 100 tysięcy złotych. Jesteś bitny, walka to twój żywioł oraz masz pomysł na co wydać trochę gotówki – Zgłoś się i walcz. Zgłoszenia należy wysyłać za pośrednictwem formularz dostępne na stronie – .

Organizacja GROMDA w Polsce zyskała duże uznanie wśród kibiców po 3 turniejach. Promotor Mariusz Grabowski oraz Mateusz Borek dokładają wszelkich starań, aby zdominować rynek walk na gołe pięści w Polsce i są bardzo blisko sukcesu. GROMDA w mediach społecznościowych ciągle rośnie w siłę, ich marka w sportach walki stała się rozpoznawalna.

Już wkrótce krwawy piątek a fani sportów walki będą mogli się emocjonować galą GROMDA 4. W programie turniej walk na gołe pięści gdzie stawką będzie nagroda główna – 100 tysięcy złotych. Ponad to super fighty w których zobaczymy zawodowych pięściarzy, zawodników MMA lub K-1 oraz walecznych ulicznych wojowników. Transmisja gali tylko w systemie PPV na https://gromda.tv

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.