Organizacja, która zrzesza zawodników walczących na gołe pięści – GROMDA, ogłosiła kolejnego zawodnika, który wystąpi na gali GROMDA 4! Tym samym w dniu dzisiejszym jest to kolejny, waleczny uczestnik, jednak nie wiemy czy wystąpi w turnieju czy super walce. Tak czy inaczej, w ringu zobaczymy Krzysztofa Pietraszka z pseudonimem DOBERMAN.

Organizatorzy walk na gołe pięści w Polsce przedstawiają Pietraszka jako:

Dziarski zadziora z doświadczeniem w MMA i K1. Kroczy własną drogą. Żyje według swoich zasad. Samotnik, ale nie sam. Zaprawiony w boju zmierza na turniej GROMDA.

Co wiemy o Pietraszku? Jego rekord z pewnością nie jest przekonujący. Od października 2015 roku nie wygrał zawodowej walki, pokonał co prawda Adama Oknińskiego, ale wcześniej także znajdował się na fali 8 porażek. Nie miał on szczęścia w formule MMA, ale być może odnajdzie się w walkach na gołe pięści. Z pewnością złej formy temu gromdziarzowi nie można zarzucić, oby przełożyła się na krwawe walki!

Całe życie na sportowo ☝️🔥

Opublikowany przez Piątek, 12 lutego 2021

Co więcej, organizatorzy potwierdzili, że 18.02.2021 ujawnią datę swojej czwartej gali. W tą niedzielę wydadzą także specjalny odcinek zapowiadający całe wydarzenie i poinformują fanów o szczegółach.

Organizacja GROMDA w Polsce zyskała duże uznanie wśród kibiców po 3 turniejach. Promotor Mariusz Grabowski oraz Mateusz Borek dokładają wszelkich starań, aby zdominować rynek walk na gołe pięści w Polsce i są bardzo blisko sukcesu. GROMDA w mediach społecznościowych ciągle rośnie w siłę, ich marka w sportach walki stała się rozpoznawalna.

Już wkrótce krwawy piątek a fani sportów walki będą mogli się emocjonować galą GROMDA 4. W programie turniej walk na gołe pięści gdzie stawką będzie nagroda główna – 100 tysięcy złotych. Ponad to super fighty w których zobaczymy zawodowych pięściarzy, zawodników MMA lub K-1 oraz walecznych ulicznych wojowników. Transmisja gali tylko w systemie PPV na https://gromda.tv

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.