Największa organizacja w Polsce zrzeszająca zawodników na gołe pięści – GROMDA już 26 lutego zorganizuje swoją krwawą galę! Transmisja wydarzenia tylko w PPV!

Organizatorzy Mariusz Grabowski oraz Mateusz Borek za pomocą platformy YouTube potwierdzili kolejny Krwawy Piątek wykorzystując do tego wideo zapowiedź wydarzenia. Poniżej znajduje się film promocyjny najbliższych zmagań gladiatorów oraz słowa osób promujących firmę.

Za nami 3 ekscytujące gale GROMDA, świetne występy i wiele emocji. Gromdziarze podbili serca polskiej widowni – mówi Mateusz Borek podczas zapowiedzi.

Don Diego – pierwszy zwycięzca turnieju GROMDA, który zapisał się w historii walk na gołe pięści – dodaje Artur Szpilka.

Zadyma – bitny i twardy puncher, chłopak, który kocha krwawą bitkę – zapowiada Mariusz Grabowski.

Oczywiście, Vasyl powrócił do gry, na swojej drodze pokonał twardych zawodników, kto zmierzy się z nim w finale? Tego dowiecie się już za tydzień – kończy Mateusz Borek.

Organizacja GROMDA w Polsce zyskała duże uznanie wśród kibiców po 3 turniejach. Promotor Mariusz Grabowski oraz Mateusz Borek dokładają wszelkich starań, aby zdominować rynek walk na gołe pięści w Polsce i są bardzo blisko sukcesu. GROMDA w mediach społecznościowych ciągle rośnie w siłę, ich marka w sportach walki stała się rozpoznawalna.

Już za tydzień krwawy piątek a fani sportów walki będą mogli się emocjonować galą GROMDA 4. W programie turniej walk na gołe pięści, gdzie stawką będzie nagroda główna – 100 tysięcy złotych. Ponad to super fighty w których zobaczymy zawodowych pięściarzy, zawodników MMA lub K-1 oraz walecznych ulicznych wojowników. Transmisja gali tylko w systemie PPV.

Poniższa grafika przenosi do wykupienia transmisji PPV

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.