Walczą Robert Jocz i Grzegorz Trędowski!

Wyniki:
K1 – 58.9 kg Titiana van Polanen Petel (Schreiber Gym, NL) vs Sabine Kern (Temple Fightschool, DE) TKO 1r

K1 – 76.2 kg Joost Bauhaus (Bully´s Gym, NL) vs Eddy van Gelder (Choy Bo, NL) Dec 3r

SH -66.0 kg Cesario di Dominico (Tatsujin Amsterdam, NL) vs Natek Tomajev (Team Beast of the East, NL) Dec 2r

K1 – 72.5 kg Omer Tekin (Team Dekkers, NL) vs Adem Bozkurt (Champion Gym,TUR) Dec 3r

K1 – 72.5 kg Tarek Slimani (Bully’s Gym, NL) vs Olivier Tasin (Team Pavonne, BE) Dec 3r

SH -87.0 kg Assan Njie (Golden Glory, NL) vs Robert Jocz (Team Beast of the East, PL) Dec 3r!

runda 1

Po krótkiej wymianie w stójce Robert obala Assana i ląduje w gardzie.

G’N’P z gardy w wykonaniu Roberta.

Robert przechodzi gardę Holendra.

Dobre uderzenia Polaka.

runda 2

Po chwili klinczu Assan obala Roberta i ląduje w gardzie.

Dobre G’N’P Holendra na głowę Jocza.

Robert wykonuje sweepa z gardy i ląduje w dosiadzie!

Kilka dobrych strzałów ląduje na głowie Assana.

runda 3

Robert obala Assana i ląduje w dosiadzie!

Od czasu do czasu zadaje ciosy w głowę.

Assan próbuje zrobić rolkę do gardy lecz bezskutecznie.

Pod koniec rundy Polak przyspiesza, lecz Holendra ratuje gong.

K1 – 95.0 kg Rik van Soest (Bully´s Gym, NL) vs Tomasz Sarara (Team Beast of the East, PL) Dec 3r

SH -74.0 kg Matthieu Lawalata (B.A. Physical, NL) vs Ivan Mussardo (Frota Team, CH), Sub 1r

BO 75.0 kg Orhan Delibas (Team Delibas, NL) vs Gordan Glisic (Croatia), Dec 6r

Break break break break break break break break break break

SH -70.0 kg Ahmed Yalbirdak (Frota Team, CH) vs Andrew McMichael (Kuk Soo Won, USA), Sub 2r

MT – 76.2 kg Halim Issaoui (Bully´s Gym, NL) vs Jan de Keyzer (Dawsu Leuven, BE) European Title, TKO 5r

SH -70.0 kg Vincent Latoel (Golden Glory, NL) vs Daniel Sharifi (Team Hardcore, NL) Unified World GP prelim, Sub 1r

K1 – 68.0 kg Jimmy Eimers (KB Arnhem, NL) vs David Kyrya (Team Schilt, NL), Dec 3r

SH -70.0 kg Hamid Corassani (Golden Glory, SE) vs Gregorz Tredowski (Team BotE, PL) Unified World GP prelim, Dec 3r

runda 1

Polak obala Corassaniego, ten odgryza się trzema up-kickami.

Grzesiek przechodzi gardę i zdobywa dosiad, jednak

Szwed przetacza Polaka i atakuje z góry hammer fistami, sporo trafia

runda 2

Grzesiek się potknął co pozwoliło zdobyć jego przeciwnikowi dosiad

Corassani atakuje z góry, Polak próbuje unikać ciosów

Walka wraca do stójki, Grzesiek próbuje obalenia, koniec rundy

runda 3

obaj zawodnicy są bardzo zmęczeni, Polaka sprowadza walkę do parteru

Obaj są mało aktywni, sędzia podnosi walkę do stójki

Polak znowu obala i ma Szweda w pozycji bocznej

Corassani jest wyraźnie zmęczony, ale dzięki wygranym dwóm pierwszym rundą wygrywa pojedynek przez decyzję.

MT – 82,5 kg Henry Akdeniz (Team Akdeniz, NL) vs Brian al Amin (Hanse Gym, DLD) World Title, KO 5r

SH -100 kg Dion Staring (Golden Glory, NL) vs Markus Halkossaari (Finnfighters Gym, FI) European Title, TKO 3r

K1 – 97.0 kg Stefan Leko (Golden Glory, NL) vs Rodney Glunder (FFC, NL), Dec 3r

SH +100 kg Alistair Overeem (Golden Glory, NL) vs Gary Goodridge (Kuk Soo Won, USA), Sub 1r

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.