Już w najbliższą sobotę w olsztyńskiej hali Urania odbędzie się debiutancka gala Kaiser Fight Night. W środku oficjalna zapowiedź oraz informacja organizatora.

Kaiser Fight Night 1: Warriors From The Land Of Thousand Lakes, to pierwsza impreza organizacji Kaiser Fight Night, która odbędzie się już 5 grudnia 2015 roku w Olsztynie. Miejscem, w którym odbędzie się wyżej wymieniona gala, będzie Hala Urania. Na gale zaplanowane są pojedynki m.in. Sylwestra Borysa, Piotra Danelskiego i Przemysława Zbiciaka. Jedną z głównych atrakcji wieczoru będzie pojedynek o Mistrzostwo Europy w formule K-1 pomiędzy posiadaczem pasa, Stanisławem Zaniewskim, a olsztynianinem – Przemysławem Zygmuntowiczem. Po więcej informacji zapraszamy na www.kaiserfightnight.pl oraz na www.facebook.com/KaiserFightNight.

Jakub Bijan
FREESTYLE || GRECO

13 KOMENTARZE

  1. Jesli nic sie zmienilo to Danelski walczy na tej gali z Michalem Wienckiem i jest to zdecydowanie jedno z najciekawszych tegorocznych zestawien w 77 poza KSW na polskiej scenie.

  2. Sponsorów i patronów medialnych dopisało, pozostaje liczyć, że organizacja dłużej się utrzyma. Wie ktoś czy to lokalny produkt czy zamierzają iść w Polskę?

  3. Charles Bronson

    Sponsorów i patronów medialnych dopisało, pozostaje liczyć, że organizacja dłużej się utrzyma. Wie ktoś czy to lokalny produkt czy zamierzają iść w Polskę?

    Lokalna gala. Raczej poza Olsztyn się nie rusza.

  4. jajca jak berety chlopaki ze stomilu(nasi hoolsi z jarot) bede sie napierdalac :star wars:ps chlopaki lubi przykuc

  5. Ciekawe, może podjadę mam w sumie tylko 50 km 🙂 bilety pewnie na miejscu do kupienia, tylko ciekawe po ile?

  6. O i już wszystko wiem na stronie internetowej gali,8 sektor za 60 ziko,może się skuszę 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.