kowalkowski

Wyniki wczorajszej gali Fight of Heroes która odbyła się w Sosnowcu.

Adrian Błeszyński pok. Michala Hajtmara przez TKO (ciosy),runda 1.
Tomasz Kowalkowski pok. Dariusza Zimoląga przez TKO (ciosy), runda 1.
Dawid Wanat pok. Vladymira Bubnovicha przez TKO (kopnięcia), runda 1.
Dawid Cichopek pok. Macieja Delikowskiego przez TKO (złamany nos), runda 1.
Artur Kula pok. Daniela Grzyba przez KO, runda 1. *
Paweł Borawski pok. Błażeja Majdana decyzją sędziów po dogrywce.
Adam Dyrka zremisował z Danielem Hodorem. ^
Rami Hamdan pok. Dawida Oleksiaka jednogłośną decyzją sędziów.
Sandra Klupa pok. Katarzynę Kiwer jednogłośną decyzją sędziów. *

* – walki w formule K1
^ – walki w formule amatorskiego MMA

11 KOMENTARZE

 1. Gala więcej niż bardzo udana. Hala pełna do ostatniego miejsca, doping porywający od początku do końca. Walka wieczoru oraz walki K1 w tym pojedynek kobiet naprawdę świetne widowisko dla oka. Było kilka mankamentów jak poślizg z rozpoczęciem i niezrozumiałe sędziowanie ale i tak wydarzenie na wielki plus. @Paweł Kowalik jak wrażenia?

 2. Rewelka. Chwaliłem już na TT wczoraj. Świetna atmosfera, minimum 1500 osób, dobry doping dla ekipy Zagłębia. Z naszej perspektywy organizacyjnie bez zarzutu. Romek Sternik robi w Sosnowcu kawał roboty i już czekam na kolejną galę.

  Edit: Wiem, że było zamieszanie z walką Borawski vs Majdan i ekipa Spartakusa miała pretensje, ale nie widziałem walki i czekam na jakąś neutralną opinię. Podobno po dwóch rundach ogłosili wygraną Majdana, a potem była dogrywka.

 3. Paweł Kowalik

  Rewelka. Chwaliłem już na TT wczoraj. Świetna atmosfera, minimum 1500 osób, dobry doping dla ekipy Zagłębia. Z naszej perspektywy organizacyjnie bez zarzutu. Romek Sternik robi w Sosnowcu kawał roboty i już czekam na kolejną galę.

  Edit: Wiem, że było zamieszanie z walką Borawski vs Majdan i ekipa Spartakusa miała pretensje, ale nie widziałem walki i czekam na jakąś neutralną opinię. Podobno po dwóch rundach ogłosili wygraną Majdana, a potem była dogrywka.

  Nie wiem na co patrzyli sędziowie w tym pojedynku gdyż cała hala była absolutnie przekonana, że 2 rundy wygrał Borawski. Po ogłoszeniu wygranej dla Majdana kibice bardzo żywiołowo okazali niezadowolenie i chyba to w głównej mierze przyczyniło się do zmiany werdyktu i ogłoszeniu dogrywki, którą również Borawski wygrał. Dziwna sytuacja.

  W walce Kredki lub Cichopka z Delikowskim (nie pamiętam już dokładnie której) było dziwne przerwanie w środku akcji i ogłoszenie zwycięstwa przez TKO po kilku minutach. Na trybunach nikt nie wiedział co się dzieje.

 4. Cichopek złamał rywalowi nos i niezdolność była powodem przerwania walki z tego co wiem.

  Nie wiem czy będzie wideo z walk. Ja nagrałem tylko Tomka.

 5. Z tą walką masz rację ale było też kilka sytuacji, gdzie sędzia przerywał pojedynek w środku akcji by przyjrzeć się zawodnikowi po czym go wznawiał. Tak czy inaczej przydałoby się wideo z pozostałych walk żeby na chłodno obejrzeć bo emocje były naprawdę duże i też mogę mieć spaczony obraz tego co się działo w klatce.

  A dla Tomka duże gratulacje, też bardzo dobry występ. Najbardziej mi było szkoda tego Białorusina. Na tej nodze nie stanie przez tydzień następny. Wyglądało to jak walka Jackiewicza z Parchetą.

 6. To zamieszanie w walce Borawski vs. Majdan związane było z pomyłką sędziów, którzy źle rozpisali sobie narożniki. Po regulaminowym czasie, wygrana powinna pójść dla Pawła, a poszła do chłopaka z Rzeszowa. Po tym jak punkowi zorientowali się, że doszło do pomyłki, przyznali dodatkową rundę.

 7. Dzięki za wyjaśnienie. Sam walki nie widziałem, ale mieliśmy szatnię z ekipą Spartakusa i wiem, że było zamieszanie.

  Wrzucam jeszcze walkę Tomka jak ktoś nie widział:

 8. Fajna walka Kowalkowskiego z dodatkowa atrakcja w postaci podpowiedzi Grzegorza Jakubowskiego w tle. Najbardziej cieszy spora frekewncja i to, ze sa osrodki regionalne TVP, ktore juz dosc regularnie prezentuja informacje i materialy zwiazane z MMA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.