GROMDA 4 Transmisja gali tylko w systemie PPV na .

Krwawy Piątek organizacji GROMDA wystartuje o godzinie 20:00, 26 lutego 2021 roku. Dla promotora Mariusza Grabowskiego oraz Mateusza Borka będzie to pierwsze wydarzenie na gołe pięści w tym roku, jednak obaj chcą organizować jeszcze więcej gal w tej formule. Projekt GROMDA zrzeszający zawodników walczących na gołe pięści zyskał w Polsce uznanie i śmiało możemy stwierdzić, że są największą organizacją w naszym kraju, jeżeli chodzi o starcia bez rękawic. Kibice domagają się większych emocji, większej ilości krwawych bojów i najprawdopodobniej w ciągu kolejnych miesięcy zobaczą fajerwerki na podziemnej arenie walk.

W serwisie YouTube na Kanale Sportowym możemy obejrzeć spotkanie promotorów wraz z komentatorami – Maciejem Turskim oraz Maciejem Miszkiniem. Podczas rozmowy w studio dowiedzieliśmy się o kilku istotnych zmianach, które zajdą w organizacji oraz poznaliśmy plany menedżerów na 2021 rok. Cieszy to, że organizacja stawia na nieustanny rozwój.

ZMIANY

Mariusz Grabowski uważa, że w 2021 roku uda zorganizować się cztery gale GROMDA, rozpoczynając od tej w lutym. W dodatku zmianie ulegnie scenografia i otoczka wydarzenia, produkcja filmowa będzie obejmować mroczniejszy klimat w stylu Miasta Grzechu. Co więcej, już niebawem na GROMDA 6 dojdzie do walki mistrzowskiej. Mateusz Don Diego Kubiszyn zmierzy się ze zwycięzcą drugiego turnieju. Tym samym zostanie wyłoniony pierwszy mistrz walk na gołe pięści w Polsce.

Wiemy też, że zarówno Grabowski, jak i Borek stawiają na ciężkich zawodników. Na nagraniu wspominają o tym, że dopóki większość zawodników oscyluje w granicach wagi półciężkiej — ciężkiej, to będą kontynuować poszukiwania i skupiać się na dobrych warunkach fizycznych. Aczkolwiek wzrost popularności firmy powoduje, że zgłaszają się osoby o niskiej wadze i przeciętnym wzroście, dlatego też w przyszłości możliwy jest podział na kategorie wagowe.

PRZEWAGA GROMDY

Z pewnością pierwszym aspektem, który na rynku spowodował zaciekawienie kibica, był mały ring 4×4. Dobrym punktem były także cztery rundy po dwie minuty i piąta runda do końca. W pierwszych czterech odsłonach zawodnik może odpocząć, a jego ciosy po wznowieniu znowu są dynamiczne i tym samym zwiększa się możliwość nokautu. Oczywiście, jeżeli w ciągu 8 minut nie dojdzie do rozstrzygnięcia, piąta runda zdecyduje o końcu i pojedynek zakończy się zapewne wycieńczeniem przeciwnika, który nie będzie w stanie przyjmować ciosów. Do wszystkiego dochodzi oczywiście brak kategorii wagowych, jednak obaj promotorzy odrzucają zgłoszenia do turnieju, w których osoby nie mają odpowiednich predyspozycji i musiałoby dochodzić do starć zawodników z absurdalną różnicą wzrostu i wagi.

WARTO DODAĆ

Nie zapominajmy także o innych zawodnikach, którzy potencjalnie mogą powrócić na gale organizowane w Mieście Grzechu. Warto przypomnieć tutaj kilka nazwisk: Kuźma, Żółtaszek, Żołowski, Bławdziewicz czy Łazarek. Cała ta piątka mimo ostatnich porażek mogłaby powrócić do organizacji na pojedyncze walki lub otrzymać ponowną szansę na udział w turnieju. Każdy z tych panów dobrze pokazał się w swoich bojach i przykuł uwagę kibica, zatem nie jest złym pomysłem, aby wykorzystać ten potencjał na kolejne wydarzenia. Złym pomysłem nie jest także podzielenie turnieju, o ile znajdzie się więcej chętnych na kategorie wagowe. Organizacja Bare Knuckle FC, która jest pionierem walk na gołe pięści, pokazała, że dobrze ogląda się szybkich i mobilnych zawodników i nie brakuje nokautów w niższych wagach. Miejmy nadzieję, że w tym kierunku będzie także zmierzać GROMDA. Niestety, polski boks nie przeżywa okresu rozkwitu i ciężko o duże zainteresowanie, zatem większa ilość gal na gołe pięści po prostu cieszy oko.

GROMDA 4 TRANSMISJA

19,99 PLN – tyle kosztuje transmisja w systemie PPV za 10 walk podczas wydarzenia. Zatem za jedno starcie płacimy 1,99 PLN. To nie dużo, a emocji jest wiele. Zachęcamy więc do zakupu transmisji z legalnego źródła w dobrej jakości. W dodatku płacąc niewiele więcej, możemy odtworzyć nagranie z gali w ciągu następnych dni. Po przejściu do strony gromda.tv możemy wybrać interesujący nas pakiet.

Kliknięcie w grafikę przenosi do wykupu transmisji.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.