EFM SHOW sięga po ciekawych zawodników. Podczas gali 9 kwietnia w oktagonie staną naprzeciwko siebie Georgi Valentinov i Igor Michaliszyn.

PPV w cenie 19.99 już dostępne! www.efmshow.com

Georgi Valentinov to bułgarska rewelacja, o czym świadczy jego bogate doświadczenie. Ostatnie trzy starcia to też trzy zwycięstwa z rzędu (dwa razy decyzją sędziego i raz TKO) na Grand Fight Arena. Szlify zbierał także podczas walk między innymi na ACB. Jego atuty? Dużo mówią o nich rywale – przede wszystkim jest szybki i dysponuje mocnym uderzeniem, nad którym pracował pod okiem trenera Conora McGregora, Johna Kavanagha.

Walczy nie tylko o wygrane, ale również o swoje dobre imię. Oskarżono go o powiązania z grupą kibicowską określaną jako stadionowi faszyści – Ultras Levski Sofia West, za co został zwolniony z Bellatora. Twierdzi, że pomówiono go w sprawie udziału w rasistowskich i chuligańskich ekscesach. Nie ukrywa, że jest wierzący i to wiara daje mu siłę do walk. Na pewno będzie chciał wykorzystać swoje bogate doświadczenie na różnych polach w starciu ze swoim rywalem w EFM SHOW.

Igor Michaliszyn zaliczył ostatnio dwie wygrane z rzędu. W przeszłości walczył dla wielu federacji i  długo szukał swojego miejsca. Czy będzie to EFM SHOW? Zobaczymy, co zdecyduje po walce, a przeciwnika będzie miał wymagającego. Choć rywalizacja w takim zestawieniu kusi o dodatkową, słowną „obudowę”, to Michaliszyna nie bawią takie przepychanki. Zamiast trash talku, sprawy woli załatwiać w oktagonie.

Działa prosto – szuka okazji do walki, korzysta z niej i idzie dalej. Nie ma sentymentów, nie patrzy w przyszłość. W swoich ciosach jest bezwzględny i tak też potraktuje swojego następnego rywala. Ich rywalizacja w formule MMA odbędzie się 9 kwietnia.

FIGHT CARD EFM SHOW

Main event:
Michał Pasternak (14-5) – Maciej Różański (12-3)

Super fight:
Akop Szostak (3-3) – Radek Słodkiewicz (0-1)

Co-Main event:
Daniel „Skiba” Skibiński (16-5) –  John Michael Shiel (8-2)

Cage box:
Piotr Wołowik (3-3) – Szymon Broncel (2-1)

Cage MMA:
Islam Mayrasultanov (4-3) – Oleksii Polischuk (8-4)
Arkadiusz Kaszuba (1-0) – Patryk Grzemski (1-2)
Georgi Valentinov (21-5) – Igor Michaliszyn (7-2)
Tomasz Janiszewski (6-5-0) – Krzysztof „Big man” Wiśniewski (2-0)
Tuomas Gronvall (6-3-1) – Marcin Malaszewski (2-0)
Jose Torres (1-0) – Giorgi Esiava (2-1)
Magdalena Loska (0-0) – Kaylee Vos (1-2)

Cage K1:
Daniel Iliev (15-2) – Damian Ostęp (3-3)

Ponadto, najbardziej kontrowersyjne sportowe emocje zapewni rywalizacja Extra Fight, czyli walka w najmniejszej klatce na świecie do upadłego. EFM SHOW zestawi najbardziej wytrzymałych fighterów tego gatunku. Takiej rywalizacji w polskim MMA jeszcze nie było. Uczestnikiem gali będzie mógł zostać każdy. To możliwe dzięki dostępowi przez platformę streamingową PPV. Emocje już 9 kwietnia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.