Ireneusz_Ziolkowski_Arena_Berserkers

Do ciekawego starcia w kategorii półśredniej dojdzie na szczecińskiej Arenie Berserkerów 7. Naprzeciw siebie staną Daniel Skibiński  i Ireneusz Ziółkowski. Obaj zawodnicy wejdą do klatki po porażkach.

Daniel Skibiński (MMA 3-3) w minionym roku stoczył trzy walki. Na PLMMA 28 w Bieżuniu podopieczny Andrzeja Kościelskiego po trzech rundach musiał uznać wyższość Kamila Szymuszowskiego. Dwa miesiące później „Skiba” na własnej ziemi znokautował w połowie pierwszej odsłony Kamila Krzemińskiego na Night of Champions 6. Rok dla reprezentanta Ankosu zakończył się drugą porażką, tym razem 24-latek po wyrównanym pojedynku niejednogłośnie uległ Tomaszowi Romanowskiemu.

Po gorszej serii wraca Ireneusz Ziółkowski (MMA 4-4-1). Zawodnik Berserkers Team nie wygrał od maja 2013 roku. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy dwukrotnie przegrywał i raz zremisował. Podopiecznemu Piotra Bagińskiego porażki zadali Krzysztof Adaszak i Kamil Szymuszowski – pierwszy przez poddanie w drugiej rundzie, drugi przez jednogłośną decyzję. Remisem zakończyło się natomiast starcie z Mateuszem Strzelczykiem na Berserkers Arenie 5 w marcu.

Arena Berserkerów 7 odbędzie się w Szczecińskim Domu Sportu 14 marca. W walkach wieczoru widzowie zobaczą Michała Fijałkę oraz Macieja Różańskiego. Pełną kartę tego wydarzenia znajdziecie tutaj.

4 KOMENTARZE

  1. Trochę się Skiba naczekał za kolejną walką, ale dobrze że w końcu coś się dla niego znalazło. Mam nadzieję, że w tym roku zobaczymy go więcej niż 3 razy, bo to młody zawodnik i musi budować rekord.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.