Przedstawiciel ACA Baysangur Edelbi znany jest ze swojej aktywności w mediach społecznościowych. W związku ze zbliżającą się gala ACA 101 w Warszawie, która odbędzie się 15 listopada, postanowił napisać komentarz pod jednym z postów na facebooku organizacji PLMMA. Post dotyczył jutrzejszego pojedynku Kevina Szaflarskiego (MMA 6-1), który podczas jutrzejszego wydarzenia w Rzeszowie będzie bronił mistrzowskiego pasa kategorii ciężkiej w starciu z Fikro Bosnicem (MMA 1-0).

W sieci pojawiło się wiele wpisów mówiących o tym, że takie pojedynki są krzywdzące dla Szaflarskiego. Przymierzany przez wielu do organizacji UFC Polak, zdaniem internautów powinien walczyć z o wiele lepszymi rywalami. W komentarzu głos zabrał również Baysangur, który napisał:

Na tę ofertę odpowiedział Mirek oznajmiając, że ACA nie stać na Kevina i że mówimy tu o kwotach rzędu 200 tys. zł.

27 KOMENTARZE

 1. Zlajkowałem parę dni temu ten koment na fejsie. Szaflarski może i wielki talent i wielki potencjał, ale nigdy nie będzie wiadomo, jak dalej będzie bił placki lokalne, ukraińskie czy bałkańskie. Ma wprawdzie dopiero 24 lata (25 w grudniu). Bardzo wątpię, żebyśmy go zobaczyli na ACA, bo już ma zaklepany "prawdziwy test" na grudzień na następnej PLMMA (nie zdziwiłbym się, gdyby to był rewanż z Czechem, z którym przegrał przez kontuzję), a potem pewnie ciągle będzie coś innego, pewnie za mało czasu i nagle okaże się, że prospekt jest po trzydziestce.

 2. Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jestem wielkim fanem Kevina Szaflarskiego zanim stanie się to powszechnie modne. Też się dziwię, że dostaje do obicia takie ogóry. Ten poważny grudniowy test to pewnie będzie jakiś 40-kilku letni brazylijski mistrz – a szkoda bo mógłby dostać kogoś lepszego. Myślę, że w przeciągu roku zobaczymy go w UFC choćby ze względu na jego rekord. Za rok o tej porze powinien mieć rekord 11-1 (11 W pod rząd) i biorąc pod uwagę marazm panujący w HW w UFC – sądzę, że dostanie swoją szansę. Jak ją wykorzysta? – to już zupełnie inna sprawa. Sądzę, że swoimi gabarytami (197 cm i grubo ponad 130 kg na roztrenowaniu), siłą oraz bjj będzie w stanie oklepać tam nie jednego z dołu dywizji. Kevin w dalszym ciągu ma niezweryfikowane cardio oraz szczękę. W jego walkach nie widziałem też szczególnej agresji. Mimo to uważam, że ma spory potencjał i trzymam kciuki by zrealizował swój talent.

 3. Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jestem wielkim fanem Kevina Szaflarskiego zanim stanie się to powszechnie modne. Też się dziwię, że dostaje do obicia takie ogóry. Ten poważny grudniowy test to pewnie będzie jakiś 40-kilku letni brazylijski mistrz – a szkoda bo mógłby dostać kogoś lepszego. Myślę, że w przeciągu roku zobaczymy go w UFC choćby ze względu na jego rekord. Za rok o tej porze powinien mieć rekord 11-1 (11 W pod rząd) i biorąc pod uwagę marazm panujący w HW w UFC – sądzę, że dostanie swoją szansę. Jak ją wykorzysta? – to już zupełnie inna sprawa. Sądzę, że swoimi gabarytami (197 cm i grubo ponad 130 kg na roztrenowaniu), siłą oraz bjj będzie w stanie oklepać tam nie jednego z dołu dywizji. Kevin w dalszym ciągu ma niezweryfikowane cardio oraz szczękę. W jego walkach nie widziałem też szczególnej agresji. Mimo to uważam, że ma spory potencjał i trzymam kciuki by zrealizował swój talent.

  UFC nie patrzy tylko na bilans.

 4. ACA nie stać na Kevina? To ile Mirek mu płaci za walki, po tysiaku za kilogram?

  slyszalem, ze ostatnio to mu opony zimowki zalatwil, uzywane ale tylko jeden sezon

 5. W ACA zostalby przetestowany i wtedy mozna by mowic o umiejetnosciach. Jesli chodzi o Okninskiego on ich ewidentnie podpuszcza po to by wylozyli duza kase i nie dziwie sie bo jesli ma isc w pewnym sensie na gleboka wode to niech kasa sie zgadza

 6. 200 tys zl:razz:ociesznymirek: kurwa Miras to 1/4 tego nie zaplacil zawodnikom nawet przez wszystkie gale PLMMA ktore zorganizowal do tej pory…

 7. Szaflarski walczy z kulturystą co ma rekord 1-0

  równie dobrze mógłby na FAME czy FFF walczyć, imo tam lepsi zawodnicy w ciężkiej są

 8. Jak ktoś nie promuje swoich zawodników- źle. Kiedy przeciwnie -promuje- to też źle. Nie ma trash talku- źle. Jest trash talk- źle. Miras i trenuje i promuje i dba o wypłatę swoich zawodników- wjeżdżamy z oponami bo było źle że walczyli gdzieś osoby które w innej sytuacji by nigdzie nie walczyły. Zawsze będzie źle na cohones. Bo to polskie forum. Jedynie u chononesiaków jest dobrze. Ale w opozycji do drugich. Bo trzeba się pokłócić. I trzeba dziękować takim osobą jak Juras czy Akop które solidaryzują w wspólnym hejcie (słusznym ). Choć oczywiście w tym nurcie również są tacy którzy sie wyłamią dla zasady. Generalnie zawsze jest źle.

 9. Ciekawe czy Kevin chociaż 5k wyciągnie za walkę na tym PLMMA czy Mirek dalej płaci zawodnikom w oponach.

 10. Ciekawe czy Kevin chociaż 5k wyciągnie za walkę na tym PLMMA czy Mirek dalej płaci zawodnikom w oponach.

  to nie Miras organizuje, imo padną dość szybko

 11. Szaflarski walczy z kulturystą co ma rekord 1-0

  równie dobrze mógłby na FAME czy FFF walczyć, imo tam lepsi zawodnicy w ciężkiej są

  Hej, miałeś coś powiedziane. Trzymaj się tego.

  Jak ktoś nie promuje swoich zawodników- źle. Kiedy przeciwnie -promuje- to też źle. Nie ma trash talku- źle. Jest trash talk- źle. Miras i trenuje i promuje i dba o wypłatę swoich zawodników- wjeżdżamy z oponami bo było źle że walczyli gdzieś osoby które w innej sytuacji by nigdzie nie walczyły. Zawsze będzie źle na cohones. Bo to polskie forum. Jedynie u chononesiaków jest dobrze. Ale w opozycji do drugich. Bo trzeba się pokłócić.

  W większości to co ludzie opowiadają w Internecie to ściemy wymuszone przez perfekcyjne ściemy innych ludzi (patrz Instagram czy Facebook i ta kłamliwa iluzja, że wszyscy są bogaci, mają własne firmy i są uśmiechnięci).

 12. Hej, miałeś coś powiedziane. Trzymaj się tego.

  W większości to co ludzie opowiadają w Internecie to ściemy wymuszone przez perfekcyjne ściemy innych ludzi (patrz Instagram czy Facebook i ta kłamliwa iluzja, że wszyscy są bogaci, mają własne firmy i są uśmiechnięci).

  walki kulturystów są w FFF czy FAME, więc nawiązanie słuszne

  równie dobrze mógłby z Burneiką walczyć

 13. Miras ma paskudnie zryty czosnek… Jednak za całokształt twórczości ciężko mi patrzeć przychylnym okiem na jego działalność, niby śmiesznie, ale trochę za bardzo zalatuje to tanim kabaretem. Stawiam, że wypłata Kevina to jakieś 2k+ karton słomki ptysiowej w zestawie z oponami, z czego pieniądze wypłacone w najlepszym wypadku w 20 ratach:tysoncoffe:

 14. przypominam ze Miras juz nie placi zawodnikom, a sa nowi wlasciciele PLMMA

  Miras jest juz tylko reklama tej organizacji i nikim wiecej

 15. No ostatnio trochę obrałem strone Mirasa, bo w sumie zasłużona postać, ciężka choroba, ciężko jakoś nie czuć się z nim związanym. Ale po tych wydarzeniach to chyba trzeba dzwonić do Choroszczy/Tworek, chociaż nie wiem czy ktokolwiek podejmie się leczenia tak ciężkiego pacjenta, bo przy K&L w stosunku do bajek Mirasa to mitologia grecka się zdaje o wiele bardziej wiarygodna, tak Miras Gracie bredzi.

  Chyba że wypłacił te 200 tysięcy Kevinowi w telefonach na kartę, jak to zwykł robić zawodnikom walczącym w PLMMA :mamed:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.