fot. Piotr Duszczyk / boxingphotos.pl

Poniżej aktualizowane na bieżąco wyniki gali Babilon MMA 2:

Walki główne (transmisja na kanale Polsat)
120 kg: Szymon Kołecki pok. Michała Orkowskiego przez TKO (ciosy w parterze), runda 1, 3:39
84 kg: Rafał Haratyk pok. Łukasza Bieńkowskiego przez niejednogłośną decyzję sędziów
80 kg: Paweł Pawlak pok. Adama Niedźwiedzia przez TKO (łokcie), runda 2, 4:37

Karta wstępna (transmisja na Polsacie Sport i Polsacie Sport Fight)
120 kg: Łukasz Łysoniewski pok. Rusłana Chapko przez TKO (ciosy w parterze), runda 1, 3:00
68 kg: Damian Zorczykowski pok. Michała Folca przez jednogłośną decyzję sędziów
77 kg: Kamil Oniszczuk pok. Pawła Karwowskiego przez jednogłośną decyzję sędziów

Karta amatorska
93 kg: Marcin Trzciński – Paweł Grażewicz
66 kg: Hubert Lotta pok. Tomasza Smyka przez jednogłośną decyzję sędziów

198 KOMENTARZE

 1. Babilon w studio wygląda profesjonalnie jak na drugą odsłonę. Mam nadzieję, że Tomasz podpisze kilka ciekawych nazwisk, bo ta organizacja ma potencjał (i poparcie Polsatu) żeby regularnie sprawiać uciechę fanom MMA w Polsce.

 2. Pamiętam jak Jóźwiak pisał na ćwierkaczu, że Oniszczuk nie budzi zainteresowania bo nie ma na rozkładzie nikogo dobrego. Czy dziś ten stan rzeczy uległ zmianie?

 3. Asia mówi w studio że następna walka na bank o pas z Rose ale nie ma jeszcze sprecyzowanej daty. :dance:

  Nie powiedziała, że z Rose. Powiedziała, że o pas. Trochę wymijająco. Na koniec rzuciła, że może być różnie, więc równie dobrze mogłaby mówić o muszej.

 4. Nie powiedziała, że z Rose. Powiedziała, że o pas. Trochę wymijająco. Na koniec rzuciła, że może być różnie, więc równie dobrze mogłaby mówić o muszej.

  No właśnie coś mi nie gra.

  Wcześniej mówiła, że Dana obiecał rewanż, jednak White nic takiego nie potwierdził. Pomijam fakt, że to notoryczny kłamca, ale brakuje tutaj spójności.

 5. Ladna wylegarnia talentow w Ankosie… Bede sledzil uwaznie kariery tych 2 chlopakow!

  Warto warto! Naprawdę zdolne chłopaki.

  Brawo Kamil i Hubert :bleed:

 6. Dobra gala ja na razie! Lotta mocny, może spokojnie szukać zawodowej walki, Oniszczuk duży potencjał, ale Karwowski też się nieźle pokazał.

  Teraz Zorczykowskiego chętnie bym zobaczył z Koziorzębskim, który na dzisiejszym Spartanie dał fajną walkę z Tarnawą.

 7. Nie mam Polsatu Sport, a szkoda, bo czekałem na tą epokową walkę. Musi mi wystarczyć ŁUUU wywiad z Narkunem na Spartanie.

 8. Nie powiedziała, że z Rose. Powiedziała, że o pas. Trochę wymijająco. Na koniec rzuciła, że może być różnie, więc równie dobrze mogłaby mówić o muszej.

  Kurde faktycznie w sumie nic nie mówiła w jakiej wadze, tylko założyłem że z Rose… Ale najważniejsze żeby miała pas na biodrach a czy to będzie słomkowa czy muszą wszystko mi jedno 🙂

 9. @Karol Bedorf jak go przygotwales? Ja nie wiem o co z nim chodzi chlop ja treningu jest mega mocny glowa cos nie gra

  Nie wiem co sie stalo, nie taki byl plan. Zamiast chlodnej glowy, ponowne podpalenie sie na dzwignie, ktorej brakowalo bardzo wiele do sukcesu.

 10. Teraz przerwa do 23 czy w Polsacie nie będzie na żywo?

  Teraz Niedźwiedź z Plastusiem. Druga runda zaraz będzie.

 11. Niedźwiedź sponiewierany w 1 r…lubię to:redford:

  Niedźwiedź? Przy Pawlaku to jakiś pluszowy miś jest. Nic więcej.

 12. Bawi reakcja widowni jak Borek zapowiedział  grudniowe KSW 😀

  Mam wrażenie, że Babilon będzie pełnił formę takiej bramki, jaką dla UFC jest Cage Warriors.

 13. Cały czas twierdzę, że to za wcześnie dla Janikowskiego. Zobaczymy. Bardzo dobra karta KSW 41, oby bez kontuzji.

 14. Mam wrażenie, że Babilon będzie pełnił formę takiej bramki, jaką dla UFC jest Cage Warriors.

  Tym bardziej że duet K&L zna się bardzo dobrze z Tomkiem Babilońskim 🙂

 15. Nie wiem co sie stalo, nie taki byl plan. Zamiast chlodnej glowy, ponowne podpalenie sie na dzwignie, ktorej brakowalo bardzo wiele do sukcesu.

  Jestes kotem hahah:D

  O co tu chodzi walka trwa a tu wywiad z ta konfitura

 16. Kurwa te zapowiedzi ksw i wypowiedzi zawodnikow to chyba rozpisuje Maciek z Klanu… nigdy nie oglądam tych zapowiedzi ale teraz puścili w trakcie gali i chuj musialem to zobaczyc:facepalm:

 17. Tym bardziej że duet K&L zna się bardzo dobrze z Tomkiem Babilońskim 🙂

  Mam takie wrażenie odkąd Babilon ogłaszał swoje pierwsze pojedynki, ale wcale nie mam tu żadnej ze stron za złe czy coś w tym stylu. To nawet dobrze, bo taka organizacja jak Babilon MMA będzie mieć ciekawe nazwiska na rozpiskach. Właśnie przeczuwam, że to będzie na takiej zasadzie – zawodnicy od Kawuli i Lewych będą pojawiać się u Tomka, a te nazwiska, które u Tomka się sprawdzają (a są mało znane) będą lądować w KRS1.

 18. Mam takie wrażenie odkąd Babilon ogłaszał swoje pierwsze pojedynki, ale wcale nie mam tu żadnej ze stron za złe czy coś w tym stylu. To nawet dobrze, bo taka organizacja jak Babilon MMA będzie mieć ciekawe nazwiska na rozpiskach. Właśnie przeczuwam, że to będzie na takiej zasadzie – zawodnicy od Kawuli i Lewych będą pojawiać się u Tomka, a te nazwiska, które u Tomka się sprawdzają (a są mało znane) będą lądować w KRS1.

  A ci którzy się nie sprawdzają w KSW szanse na odbudowanie w Babilonie. To byłby mega projekt, zawodnicy którzy mało walczą w KSW mieliby szanse walczyć na mniejszych galach i być w ciągu z kolei pare walk wygranych na Babilonie oznaczałby większe pieniądze i kontrakt z KSW. Trzymam kciuki za takie rozwiązanie !

 19. Przegapilem Pawlaka, ale absolutnie nie jestem zaskoczony zakonczeniem tej walki. Teraz Lukasz, jesli wygra, powinien pozdrowic Damiana i Antka.

   

  A ci którzy się nie sprawdzają w KSW szanse na odbudowanie w Babilonie. To byłby mega projekt, zawodnicy którzy mało walczą w KSW mieliby szanse walczyć na mniejszych galach i być w ciągu z kolei pare walk wygranych na Babilonie oznaczałby większe pieniądze i kontrakt z KSW. Trzymam kciuki za takie rozwiązanie !

  Tylko kto bedzie wtedy walczyl na tych 12 galach KSW w przyszlym roku ?

 20. Co za żenada!!! Porażka, wstyd. Walka minęła na gali Babilonu A gwiazdy sraczu zamulają w wywiadzie. Nie do kurwa wiary. Co to kurwa ma być.

 21. Bedzie walka Haratyka, czy ten wywiad byl na zywo i walke przegadali?  O co kaman?   Dzieki niebiosom za system PPV bo tam takich jaj nikt nie robi.

 22. Tylko kto bedzie wtedy walczyl na tych 12 galach KSW w przyszlym roku ?

  Ci bokserzy których zakontraktują. Aktorzy i piosenkarze też de facto.

 23. Tylko kto bedzie wtedy walczyl na tych 12 galach KSW w przyszlym roku ?

  Może Babilon będzie się wliczał w te dwanaście gal :baldwinwhiskey:

 24. Ci bokserzy których zakontraktują. Aktorzy i piosenkarze też de facto.

  Ja to jestem ciekawy kogo za 2-4 lata będą kontraktować :corn:

 25. Co za żenada!!! Porażka, wstyd. Walka minęła na gali Babilonu A gwiazdy sraczu zamulają w wywiadzie. Nie do kurwa wiary. Co to kurwa ma być.

 26. Bedzie walka Haratyka, czy ten wywiad byl na zywo i walke przegadali?  O co kaman?   Dzieki niebiosom za system PPV bo tam takich jaj nikt nie robi.

  Nie podniecaj się, napisałem wyżej co to za walka leciała…

 27. Nie podniecaj się, napisałem wyżej co to za walka leciała…

  Mimo wszystko wolałbym obejrzeć amatorską walkę Babilon MMA, skoro to właśnie włączyłem w TV niż wywiad z zawodnikami KSW.

 28. Mimo wszystko wolałbym obejrzeć amatorską walkę Babilon MMA, skoro to właśnie włączyłem w TV niż wywiad z zawodnikami KSW.

  Włączyłeś kartę główną, walka amatorska przesunięta. Babilon + KSW = współpraca

 29. Babilon potrafi wyprzedac hale 6 przecietnymi zestawieniami, a ACB nie potrafi stu biletow sprzedac z rozpiska mocniejsza niz KSW

  wtf?

 30. Przegapilem Pawlaka, ale absolutnie nie jestem zaskoczony zakonczeniem tej walki. Teraz Lukasz, jesli wygra, powinien pozdrowic Damiana i Antka.

   

  Tylko kto bedzie wtedy walczyl na tych 12 galach KSW w przyszlym roku ?

  Pierwsza milosc, taniec z gwiazdami, must be the music itp. itd. Jest w czym wybierac :beczka:

 31. Włączyłeś kartę główną, walka amatorska przesunięta. Babilon + KSW = współpraca

  Gdybym miał możliwość obejrzałby i te dwie amatorskie. Skoro tą jedną przesunęli ją na główną to też chciałem ją obejrzeć. Dla mnie zawsze walka > wywiad.

 32. Babilon potrafi wyprzedac hale 6 przecietnymi zestawieniami, a ACB nie potrafi stu biletow sprzedac z rozpiska mocniejsza niz KSW

  wtf?

  Lepsze Polskie gówno w polu niż fiołki w Neapolu 🙂

 33. Babilon potrafi wyprzedac hale 6 przecietnymi zestawieniami, a ACB nie potrafi stu biletow sprzedac z rozpiska mocniejsza niz KSW

  wtf?

  Bez przesady z  tą mocną rozpiską ACB, nawet Strus tam wygrywa, a w KSW to nawet blisko walki o pas nie był.

 34. Nie ma to jak zaspiewac zawodnikowi MMA podczas walki "Jestesmy z toba" I dac wyraznie znac gronu sedziowskiemu, ze ich zawodnik przegrywa w ich mniemaniu.

 35. W sumie 3 bo tą którą przegrał też skończył przez ko :fjedzia:

  Taa wszyscy pamiętamy ten kop na ryj:D

 36. Nie podniecaj się, napisałem wyżej co to za walka leciała…

  Ot co za wolno napisalem i twojej odpowiedzi nie widzialem pozatym ja sie tylko zapytalem i swoja opinie na temat PPV przy okazji przekazalem.

 37. A ci którzy się nie sprawdzają w KSW szanse na odbudowanie w Babilonie. To byłby mega projekt, zawodnicy którzy mało walczą w KSW mieliby szanse walczyć na mniejszych galach i być w ciągu z kolei pare walk wygranych na Babilonie oznaczałby większe pieniądze i kontrakt z KSW. Trzymam kciuki za takie rozwiązanie !

  Narkun?

 38. Przegrana bienkowskiego miod na moje serce.Czasem po prostu widzisz kogos po raz pierwszy i wiesz ze nastepnym razem dostaniesz na jego widok wysypki.A jak jeszcze sie odezwie….

 39. I teraz na deser byłby Bazelak, freak na miarę Babilonu, inspiracja kolejnością walk prosto z ksw… Bazelak fanatycy kujawsko pomorskie AAAUUUUUU

 40. Po tym co dziś pokazał Bieńkowski to ja bym Damiana nie skreslał.

  Damian to niech najpierw Chmielewskiego ogarnie . Chyba że będzie extra "premia motywacyjna" …

 41. I teraz na deser byłby Bazelak, freak na miarę Babilonu, inspiracja kolejnością walk prosto z ksw… Bazelak fanatycy kujawsko pomorskie AAAUUUUUU

  Wychodza juz ?

 42. Babilon druga gala, a juz powazna konkurencja dla FENu

  6 walk ciekawa koncepcja, w sumie malo komu chce sie 6 godzin na gali siedziec, szczegolnie gdy polowa czasu to reklamy XDD

 43. Reklamy

  Studio z Saletą.

  Babilon druga gala, a juz powazna konkurencja dla FENu

  Jeśli Babilon będzie stawiał na młodych zawodników, a dorzuci dwa, trzy takie ciekawe nazwiska z pierwszej piątki/dziesiątki rankingów to fakt, ma sporą szansę wygryźć FEN.

 44. Ja w otwartym to skazany na oglądanie Roberta Lewandowskiego w reklamach:fjedzia:

  Bobka to Ty szanuj:deniro:

 45. Szymon niczym Pudzian:lol: @Bezio17 nadal będziesz się prul ze Twój idol Kamilek nie obsral gaci przed ta walka? Przeciez Szymon by go rozniosl jak gnoj po polu w 15 sekund…

 46. Ja pierdolę jaka beka z KRS1, że mieli na wyciągnięcie ręki taką bestię (i to z nazwiskiem) jak Szymon Kołecki i zrobili fookin' nuthin' :mjsmile:

  Mega szacun dla Kołeckiego, silny jak tur, charakter zrobiony kurwa ze stali. Jaram się.

 47. Ale sie Szymon swietnie rusza. To sie nazywa transformacja z dyscypliny silowej, bez gotowania kamieni. Wielkie brawa.

 48. Kołecki pomimo tego, że wjebał się na początku w gilotynę, to ładnie popracował barkiem i naprawił co zjebał. Jak na kogoś kto wywodzi się z innej bajki, to Szymon zaprezentował się bardzo dobrze.

 49. Kuźwa, Szymon ma charakter mistrza. To jebane coś co pozwala osiągać szczyty. Żeby nie było, wydaje mi się, że  w mma bardzo daleko nie zajdzie, ale jego walki będą cieszyć oko.

 50. Mam nadzieję, że dojdzie  w końcu do walki z Vanderleiem, Bożym Wojownikiem, piątym Turtlesem Kamilem Bazelakiem. Jestem ciekaw, czy Szymon skruszyłby mitycznie skutecznego defensywno-ofensywnego żółwia Kamila.

 51. Ogólnie dobra gala Babilonu. Fajne walki, dobry poziom i wizualnie też dobrze to wyglądało. Jeśli Tomasz utrzyma taki poziom i przy tym pozyska kilka nazwisk z rankingu, a do tego wszystkiego dorzuci jakichś mało znanych prospektów to ma sporą szansę by wyjść na numer dwa na naszym podwórku. Ja tam trzymam kciuki i czekam na następną galę. 😆

 52. A Bazelak w domu ogląda i żałuje, że taka fajna walka go ominęła…

  On jutro da na tace w kosciele a nie zaluje…

 53. Pawlak świetny występ, Niedźwiedź jeszcze ma czas

  No, najlepiej przed czterdziestką, chyba, że od razu na Rizin 😉

 54. lol typek od Haratyka podszedł do konferensjera i se obczaił przed odczytaniem kto wygrał

  A nie przyuważyłeś czasem, że ów konferansjer odesłał trenera kiwając głową, że nie może nic powiedzieć? I, że sztab Haratyka czekał na werdykt aż do odczytania ostatniej punktacji sędziowskiej? 🙂

 55. A nie przyuważyłeś czasem, że ów konferansjer odesłał trenera kiwając głową, że nie może nic powiedzieć? I, że sztab Haratyka czekał na werdykt aż do odczytania ostatniej punktacji sędziowskiej? 🙂

  Może nic nie powiedział ale zaczął klaskać i widać że się cieszył zanim odczytałeś wynik

 56. Jak oceniacie komentarz duetu Maciej Turski – Dominik Durniat do wczorajszej gali Babilon MMA 2? Oglądałem tylko walki Haratyka i Kołeckiego i dobrze mi się ich słuchalo. Lepiej niż JJ.

 57. Jak oceniacie komentarz duetu Maciej Turski – Dominik Durniat do wczorajszej gali Babilon MMA 2? Oglądałem tylko walki Haratyka i Kołeckiego i dobrze mi się ich słuchalo. Lepiej niż JJ.

  Turski zaskoczyl mnie in plus, Dominik powinien jednak skoncentrowac sie na rozrywce, bo podobno dobrze mu to wychodzi.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.