fijałka arena

(Fot. Piotr Pędziszewski / MMARocks.pl) Wyniki i relacja ze Stargardu.

Michał Fijałka (MMA 10-4-1) bez większych problemów poradził sobie z Aleksandrem Boyką (MMA 7-5) w walce wieczoru gali Arena Berserkerów 5 w Stargardzie Szczecińskim. „Sztanga” dość szybko trafił rywala serią ciosów pod siatką i, gdy ten padł na matę, rozpoczął metodyczną pracę w parterze. Szczecinianin najpierw zdobył dosiad, następnie plecy, skąd po zmiękczeniu rywala założył duszenie.

Wyrównane starcie Ireneusza Ziółkowskiego (MMA 4-2-1) z Mateuszem Strzelczykiem (MMA 6-3-1) zakończyło się punktowym remisem. Pojedynek nie obfitował w wiele skutecznych akcji, Ziółkowski poruszał się do przodu i atakował głównie low kickami, podczas gdy Strzelczyk walczył na wstecznym, trzymając dystans lewym prostym. Od czas do czasu zawodnicy ścierali się w zwarciu, ale żaden nie potrafił zdobyć przewagi nad rywalem. Ostatecznie po trzech rundach, dwóch sędziów wypunktowało remis, a jeden dał wygraną Strzelczykowi.

Albert Odzimkowski (MMA 7-0) wygrał turniej Areny Berserkerów w wadze półśredniej, dzięki poddaniu Michala Wiencka (MMA 3-1) trójkątem rękami na początku drugiej rundy. Mniej doświadczony reprezentant Berserkers Team Bielsko-Biała napędziła trochę stracha faworytowi, kilka razy skręcając się do swojej firmowej balachy w pierwszej rundzie. Radomianin uciekał jednak z wszystkich prób poddania rywala, a pierwsze pięć minut zakończył efektowny slamem i ciosami z góry. W drugiej odsłonie „Złoty” ponownie obalił podopiecznego Damiana Herczyka, szybko przeszedł do dosiadu i zapiął trójkąt rękami, którym zapewnił sobie wygraną.

Jakub Kowalewicz (MMA 3-0) awansował do finału turnieju w wadze lekkiej, po tym jak do półfinałowego starcia z powodu kontuzji nie mogli wyjść ani Bartłomiej Kopera (MMA 3-2), ani zwycięzca walki rezerwowej Michal Labus (MMA 1-0). Wcześniej oba ćwierćfinały wygrali przyjezdni zawodnicy, którzy wypunktowali gospodarzy z Berserkers Team.

Łatwiejszą przeprawę miał reprezentant PJ Promotion Group, który pokonał na punkty Wojtka Lecha (MMA 4-2). Znany z KSW lekki skutecznie boksował i mocno rozbijał twarz rywala, a gdy zdobywał pozycję z góry nie dawał sobie zrobić krzywdy w parterze i kontrolował przebieg wydarzeń w klatce. Wyniszczający trzyrundowy pojedynek stoczyli wspomniany Kopera i Gracjan Szadziński (MMA 3-1). Łodzianin z Vera Fight Club zaskoczył utytułowanego kickboksera serią ciosów w stójce i już w pierwszej rundzie mocno nim wstrząsnął, a następnie położył na plecy. Szadziński odrobił starty, punktując mocno zmęczonego rywala ciosami i kopnięciami. O zwycięstwie zdecydowała dogrywka, w której Szadziński był lepszy w stójce, ale oddał drugą połowę pięciu minut, ponieważ dał się obalić. Wygraną Kopera okupił jednak spory rozcięciem łuku brwiowego, które wyeliminowało go z półfinału.

Walka wieczoru:

93 kg: Michał Fijałka pok. Aleksandra Boykę przez poddanie (duszenie zza pleców), 1. runda, 3:33.

Główna karta:

77 kg: Ireneusz Ziółkowski większościowo zremisował z Mateuszem Strzelczykiem (2 x 29-29, 29-30)

Finał turnieju Areny Berserkerów w wadze półśredniej
77 kg: Albert Odzimkowski pok. Michał Wiencka przez poddanie (trójkąt rękami), 2. runda, 0:41.

Ćwierćfinały turnieju Areny Berserkerów w wadze lekkiej
70 kg: Jakub Kowalewicz pok. Wojciecha Lecha przez jednogłośną decyzję (3 x 20-18).
70 kg: Bartłomiej Kopera pok. Gracjana Szadzińskiego przez niejednogłośną decyzję po dogrywce (3 x 19-19; 2 x 10-9, 9-10).

Walka rezerwowa turnieju Areny Berserkerów w wadze lekkiej
70 kg: Radosław Tarnawa pok. Marcina Mazurka przez niejednogłośną decyzję (2 x 20-19, 19-20)

Walki amatorskie:

93 kg: Wojciech Janusz pok. Kacpra Leśniaka przez poddanie (skrętówka), 1. runda, 1:19.
84 kg: Artur Perczyński pok. Mateusza Zieleńskiego przez większościową decyzję (30-28, 29-28, 29-29).
77 kg: Maciej Kałuszewski pok. Michała Labusa przez jednogłośną decyzję (2 x 30-26, 30-27).

97 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 6. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 7. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 8. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 9. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 10. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 11. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 12. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 13. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 14. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 15. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 16. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 17. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 18. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 19. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 20. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 21. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 22. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 23. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 24. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 25. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 26. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 27. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 28. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 29. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 30. Chyba o to chodzi że jak któryś by wypadł z powodu kontuzji to wskakuje ten wygrany z walki z rezerwowej.

 31. "Kaka" jednostronnie. Ciekawe jak to wyglądało. Jeszcze go w MMA nie widziałem 🙂

 32. @Born2kill- Ja nie zdążyłem na to walke bo nie mogliśmy zparkować ale dostał info,że wynik bez żadnych kontrowersji a walka nie porwywała.

  Wojek, będą publikowne karty z punktacją ? Co to za zamieszanie  z tą dogrywką w CO  ?. Ogólnie gala na plus chociaż byłem trochę zmeczony to zdziwiło mnie, że Gracjan przegrał dogrywkę bo ta praca z góry była dość słaba ale on też walczył cała walke zbyt zachowawczo chociaż rywal pływał od 2 rundy ale mogłem czegoś nie zauważyć. 

  Bardzo podobał mi sie finał 77 Albert udowodnił, że będzie trzeba się z nimi liczyć w przyszłości.

  Z dobrej strony też pokazała się nadzije Polskiego MMA 😛 Kuba na początku miał małą treme ale szybko sie rozruszał i bez większych problemów wypuktował Berserkera, uważam, że półfinał też wygrałby bez wiekszych problemów, bo Bartek był wyczerpany po ćwiercfinale. Walka wieczoru nie zawiodła Sztanga zawsze daje z Siebie wszystko i tym razem też mial moc ! 😀

 33. Ups… to chyba nie był dobry dzień dla Berserkers Team, bo obaj faworyci w 70-tce odpadli

 34. Karty będą opublikowane w tygodniu, muszę je poskanować jak wrócę do domu. Zamieszanie z dogrywką było ponieważ Alf błędnie zaanonsował dogrywkę po remisie po trzech rundach. Na szybko punktacja z tej walki: Bońkowski 30-29 Strzelczyk (10-9, 10-10, 10-10), Wojciechowski 29-2, 9 (10-9, 10-10, 9-10), Rysiewski 29-29 (10-10, 10-9, 9-10).

 35. Z opisu wynika, że Ziółkowski i Strzelczyk rozczarowali. Spodziewałem się tu efektownego widowiska.

  Łatwiejszą przeprawę miał reprezentant PJ Promotion Group, który pokonał na punkty Wojtka Lecha.

  Cenne zwycięstwo dla młodego zawodnika. Z dystansem podchodziłem do doniesień o wielkim talencie, ale chyba jednak coś jest na rzeczy.

   

  Z niecierpliwością czekam na kolejne gale. Maciej Różański byłby mile widziany. Nie wiem czy BA ma budżet na bilety lotnicze dla amazońskiego pożeracza Polaków, ale Harcho Darpinyan po zwycięstwie nad Szulińskim byłby ciekawą opcją.

 36. Znalazlem informacje, ze TVP Szczecin jest dostepna w internecie, ale nie udalo mi sie znalesc gdzie konkretnie. Jesli ktos moze pomoc bede wdzieczny. Zostal jeszcze tydzien, ale Arene po prostu musze zobaczyc 🙂

 37. Sztanga nie zawiodl. Ubolewam tylko nad tym ze nie ma transmisji z Aren. Mam nadzieje ze sie to zmieni niebawem moze Orange Sport??? Wczoraj nalozyly sie dwie gale Arena z PROMMAC wiec akurat ogladalnosc jesli jeszcze rozlozylaby sie na 2 byloby marnie ale licze ze kolejne gale beda juz transmitowane

 38. Dzięki Wojek.

  Mi się  wydawało, że z tej defensywy Strzelczyk dość czesto trafiał i nieznacznie wygrał. Generalnie jak wychodziliśmy to każdy mówił, że lekki wałek

 39. Szkoda że Albert nie wygrał tym samym czasie ale w pierwszej rundzie, to bym wygral może w tym konkursie ; )

  Sztanga ładnie sobie poradził Applause

 40. Moim zdaniem obaj nie zasłużyli na wygraną. Trudno walka do punktowania, bo efektywnej ofensywy było w niej jak na lekarstwo.

 41. No trudna, trudna tam było sporo unikania, cofania i ciosów ala Diego, a z mojej perspektywy ciężko było zauważyć czy dochodziły.

  Ogólnie jeśli mogę zapytać to jak punktowałeś dogrywkę Bartka i Gracjana, bo tam miałem wrażenie, że to obalenie było praktycznie na zasadzie ruszanie ręką, żeby tylko sędzia nie podniósł  ale ta akcja była chyba koło Twojego stolika to miałeś najlepszy widok.

  Ogólnie z minusów gali, które zapmietałem to temperatura na hali nie dało sie odychać na trybunach i kiedy wyszedłem sie przewietrzyć  wracając mieliśmy problem żeby wejść, ponieważ nikt nas nie poinformował o tym, ze należy podpisac bilet a regulamin opuszczania gali był przy wjesci schowy na Panią wpuszczającą przy takiej kolejce jaką zastaliśmy to było delikatnie mówiać średnio widoczne miejsce i widziałęm, że sporo Osób miało taki sam problem nie wiem jak to odebrać.

 42. Strzelczyk chce się odwoływać. Albert zajebiście zrzucił z pleców Michała. W zasadzie do 3 minuty walkę przewidziałem. Szybkie obalenie Alberta pod siatką i później walka w parterze, ale myślałem, że Złoty szybciej skończy a tu Wiencek załapał chyba dwie balachy, przy których myślałem, że będzie poddanie, a tu proszę 🙂

 43. freakcyp

  Ja dałem dogrywkę Gracjanowi, Szymon i Czarek Bartkowi. Ogólnie trudno do punktowania runda.

 44. Ok dzięki to tak jak myślałem 😛 

  I potwierdza sie kolejny raz, że nie ma czegoś takiego jak idealne podnoszenia do stójki we Wrocławiu podbno za czesto, a tutaj sędzia za bardzo zwlekał

 45. Gala słabsza od poprzedniej.

  Na hali duchta i zaduch

  Siedzonka na trybunach malo wygodne.

  Na biletach i z informacji od ochrony , gala miała się zaczać o 18, po czym o 18 dopiero zaczęli wposzczać na halę, a kolejka w piździec.

  Organizacja zawodziła nie raz:

  • Ring girl idzie w jedną stronę, a zawodnik w drugą
  • Niedogadanie spraw kontraktowych w walce Strzelczyka, niektórzy myśleli , że będzie dogrywka, a nagle tekst, że dogrywki nie będzie, bo nie było jej w kontrakcie…
  • Innym razem znowu, dziewucha wchodzi z numerkiem na 3 rundę, nawet nie wiedząc, że może się to wszystko po 2 zakończyć.

  Złoty super, Strzelczyk zbyt asekuracyjnie, Kaka słaba kondycja, Kowalewicz ok, rywal Sztangi zbyt Słaby, szkoda kontuzji i wygranej Kowalewicza bez walki.

  Ale jeszcze więcej wiary przyszło niż na czwórkę, więc kasa się zgadza Laughing

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.