Kolejny tydzień z MMA przed nami. W poprzednim tygodniu miały miejsce trzy walki z udziałem reprezentantów naszego kraju.

>>> SPRAWDŹ SERIĘ „POLACY ZA GRANICĄ”

 • Klaudia Syguła (MMA 6-1-0) pokonała Yulię Kutsenko (MMA 6-10-0) przez techniczny nokaut (uderzenia) w rundzie drugiej na gali MMA GP (16.09.2023, Le Grand-Saconnex, Szwajcaria)
 • Daniel Kolasiński (MMA 4-1-0) pokonał Jacsona Carvalho (MMA 3-4-1) jednogłośną decyzją sędziów na gali MMA GP (16.09.2023, Le Grand-Saconnex, Szwajcaria)
 • Maxsuel Silva (MMA 3-0-0) pokonał Maxa Siewruka (MMA 1-2-0) przez poddanie (skrętówka) w rundzie pierwszej na gali AFL 31 (16.09.2023, Cambrils, Hiszpania)

Bilans Polaków za granicą w 2023 roku:

40-64-0 (1 NC)

40 zwycięstw:

 • 21 – KO/TKO
 • 3 – Poddanie
 • 16 – Decyzja sędziów

64 przegrane:

 • 23 – KO/TKO
 • 22 – Poddanie
 • 19 – Decyzja sędziów

1 NC

W najbliższym tygodniu czekają nas cztery walki z udziałem reprezentantów naszego kraju za granicą.

Przemysław Górny (MMA 5-3-0) vs Ciaran Clarke (MMA 7-0-0)

Kategoria wagowa: Kogucia
Gala: Bellator 299: Eblen vs Edwards
Data: 23.09.2023
Miejsce: Dublin, Irlandia

Dla Przemysława Górnego będzie to szansa na przedłużenie serii zwycięstw. Aktualnie „The Polish Wolf” wygrywał w ostatnich trzech walkach – decyzją sędziów pokonał Konrada Dratwę, znokautował Kordiana Wacława, a przez techniczny nokaut odprawił Szymona Miliona. Wcześniej Górny przegrywał w starciach z Dawidem Karecińskim, Dawidem Wylęgałą i Dominikiem Gierowskim, pokonywał natomiast Azamata Mustafaeva i Sebastiana Jakubiaka.

Ciaran Clarke to niepokonany zawodnik reprezentujący Irlandię. Walczący pod szyldem SBG Ireland Irlandczyk wszystkie pojedynki w zawodowym MMA toczył w organizacji Bellator. Trzykrotnie kończył walki przez poddania, trzykrotnie decyzjami sędziów i raz przez kontuzję rywala. W ostatniej walce Clarke jednogłośną decyzją sędziów pokonał Leonardosa Sinisa.

Piotr Niedzielski (MMA 17-6-0) vs Khasan Magomedsharipov (MMA 8-0-0)

Kategoria wagowa: Piórkowa
Gala: Bellator 299: Eblen vs Edwards
Data: 23.09.2023
Miejsce: Dublin, Irlandia

Piotr Niedzielski po raz czwarty wejdzie do klatki organizacji Bellator. W dotychczasowych starciach „Niedziela” pokonał niejednogłośną decyzją sędziów Pedro Carvalho, przegrywał natomiast na punkty niejednogłośnie z Richiem Smullenem i jednogłośnie z Yvesem Landu. Wcześniej Polak kontynuował serię ośmiu zwycięstw z rzędu, podczas której pokonywał między innymi Ivana Vulchina, Marcosa Schmitza czy Uellitona Silvę.

Niepokonany Khasan Magomedsharipov zadebiutował w Bellatorze w lipcu 2021 roku, odprawiając uderzeniami w drugiej rundzie Jonathana Quiroza. W kolejnym starciu Rosjanin jednogłośną decyzją sędziów pokonał Jose Sancheza. W ostatnim pojedynku Magomedsharipov ciosami w pierwszej odsłonie rozbił Rafaela Hudsona.

Wojciech Kacprzyk (MMA 1-1-0) vs Deni Mirnic (MMA 2-3-0)

Kategoria wagowa: Półciężka
Gala: NFC 15
Data: 23.09.2023
Miejsce: Essen, Niemcy

Wojciech Kacprzyk po raz trzeci wejdzie do klatki w zawodowym MMA. Zadebiutował we wrześniu 2019 roku, odprawiając uderzeniami w pierwszej rundzie Marcina Buksińskiego. Do klatki wrócił dopiero trzy lata później na gali EMC 10, jednak w zaledwie 33 sekundy został znokautowany przez Saeeda Younesiego. Teraz Polak ponownie wraca do klatki, tym razem po rocznej przerwie.

Przeciwnikiem Polaka będzie Deni Mirnic. Zawodnik z Bośni i Hercegowiny przegrał ostatnie dwa pojedynki – najpierw decyzją sędziów z Emilio Quissuą, następnie przez poddanie z Mrazem Avdoyanem. W swojej karierze Mirnic pokonywał wyłącznie zawodnika z ujemnym rekordem w 2015 roku i debiutanta w 2019 roku.

Mateusz Gamrot (MMA 22-2-0) vs Rafael Fiziev (MMA 12-2-0)

Kategoria wagowa: Lekka
Gala: UFC Fight Night: Fiziev vs Gamrot
Data: 23.09.2023
Miejsce: Las Vegas, Stany Zjednoczone

Mateusz Gamrot w niezwykle ważnym pojedynku. Polak po raz drugi wystąpi w walce wieczoru gali organizacji UFC. Starcie to odegra ogromną rolę w kontekście przyszłości kategorii lekkiej – Gamrot w rankingu znajduje się na miejscu siódmym, Fiziev na pozycji szóstej. Zwycięstwa bez wątpienia znacząco zbliży się do walki o pas.

„Gamer” w ostatniej walce niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Jalina Turnera. Był to udany powrót po ubiegłorocznej przegranej na punkty z Beneilem Dariushem. Wcześniej Polak kontynuował serię czterech wygranych z rzędu, podczas której przed czasem pokonywał Scotta Holtzmana, Jeremy’ego Stephensa i Diego Ferreirę, jednogłośną decyzją sędziów pokonał natomiast Armana Tsarukyana.

Rafael Fiziev w ostatniej walce przegrał większościową decyzją sędziów z Justinem Gaethjem. Wcześniej „Ataman”odniósł sześć zwycięstw z rzędu – na punkty wygrywał z Alexem White’em, Marciem Diakiesem i Bobbym Greenem, nokautował natomiast Renato Moicano, Brada Riddella i Rafaela dos Anjosa.

Historyczne rezultaty Polaków za granicą (po kliknięciu w dany rok sprawdzisz więcej szczegółów):

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

26 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

kaczka94

Moderator

3,664 komentarzy 7,944 polubień

Bilans Polaków za granicą w 2023 roku:

40-64-0 (1 NC)

40 zwycięstw:

 • 21 - KO/TKO
 • 3 - Poddanie
 • 16 - Decyzja sędziów

64 przegrane:

 • 23 - KO/TKO
 • 22 - Poddanie
 • 19 - Decyzja sędziów

1 NC

Mnie zastanawia skąd taki słaby parter u naszych.

Odpowiedz 2 polubień

Jakub Madej

Moderator

2,522 komentarzy 7,493 polubień

Mnie zastanawia skąd taki słaby parter u naszych.

No, to jest dobra statystyka. Przez poddanie w tym roku za granicą wygrywał tylko Piotr Kalenik, Dominik Gierowski i Jakub Kaszuba.

Odpowiedz polub

WaszkaOG

ONE FC
Light Heavyweight

2,504 komentarzy 7,129 polubień

Mnie zastanawia skąd taki słaby parter u naszych.

Jesteśmy w tyle za zachodem jeśli chodzi o prawa lgbt, przez co chłopy kulają się ze sobą tylko na klubowych matach i są mniej oswojeni z pewnymi pozycjami.

Odpowiedz 10 polubień

Siedem

UFC
Middleweight

13,148 komentarzy 31,711 polubień

Mnie zastanawia skąd taki słaby parter u naszych.

Pokłosie czarnych pasów rozdawanych po znajomości, te czarne pasy niezasłużone często przygotowują później tych zawodników i niby że przekazują in wiedzę to nie jest ona zdecydowanie na tym poziomie na jakim powinna być, a ci co się znają naprawdę to robią w kimonach a na MMA to się nie przekłada. Jest tylko garstka osób w naszym kraju co się zna.

Odpowiedz 4 polubień

kaczka94

Moderator

3,664 komentarzy 7,944 polubień

Pokłosie czarnych pasów rozdawanych po znajomości, te czarne pasy niezasłużone często przygotowują później tych zawodników

Pierwsza moja myśl to była.

Odpowiedz 3 polubień

respect

UFC
Light Heavyweight

14,495 komentarzy 65,156 polubień

Piotr Niedzielski (MMA 17-6-0) vs Khasan Magomedsharipov (MMA 8-0-0)

Bierzesz w na ostatnią chwilę walkę z niepokonanym gościem o nazwisku Magomedsharipov (brat Zabita), co tu może pójść nie tak :lol:
Trzymam kciuki za niedzielę, ale nie widzę tego.

Odpowiedz 5 polubień

Cassius42

UFC
Flyweight

7,832 komentarzy 14,463 polubień

Przemysław Górny (5-3) ostatnio 3 zwycięstwa z rzędu tylko z kim... rekordy na dziś: :confused:
+ [3-4 (1-3 OKTAGON) pokonał rywali bez dodatniego bilansu walk * :confused:
+ [2-3] * (tak samo) :confused: (na Babilonie)
+ [1-1] pokonał debiutanta... :confused:
A wcześniej 2 wygrane z rywalami (0-1, 8-9)
3 porażki w karierze z rywalami (5-2, 2-3, 3-0) m.in. porażka na Armii Fight Night...
I z takim bilansem walka w Bellatorze z Irlandczykiem (7-0) (7-0 Bellator) pewnie by ten wychowanek organizacji przedłużył serie zwycięstw. :boss:

Odpowiedz polub

Quairon

Brutaal
Light Heavyweight

587 komentarzy 1,080 polubień

Mnie zastanawia skąd taki słaby parter u naszych.

Brak zapasów w szkole od podstawówki, są tuzy jak Gamer czy Chińczyk ale ogólnie z naszego podwórka jak ktoś nie wyjedzie ćwiczyć z lepszymi zawodnikami za ocean to każdy średni zapasior niestety ogarnia naszych bez mydła, wyjątkiem jest Michał który ich mieli :jjsmile:

Odpowiedz 2 polubień

Patrosixxx

Bellator
Heavyweight

4,887 komentarzy 8,183 polubień

@Jakub Madej mam pytanie. Dlugo zajmuje napisaniem takiego obszernego artykułu jak Polacy za granicą lub przegląd ringow/klatek ? Fajnie, ze wrocily te formaty

Odpowiedz 3 polubień

PaulPGR

UFC
Welterweight

9,606 komentarzy 35,864 polubień

Obawiam się, że prócz Gamrota wszyscy w ryj, a najgorzej jak Mati też

Odpowiedz polub

Drzewo

UFC
Bantamweight

8,371 komentarzy 19,959 polubień

Brak zapasów w szkole od podstawówki, są tuzy jak Gamer czy Chińczyk ale ogólnie z naszego podwórka jak ktoś nie wyjedzie ćwiczyć z lepszymi zawodnikami za ocean to każdy średni zapasior niestety ogarnia naszych bez mydła, wyjątkiem jest Michał który ich mieli :jjsmile:

Mordo, to nie brak zapasów w podstawówce, tylko brak zapasów w szkole jako takiej. Przecież Gamer chodził po szkole na zapasy, tam całkiem duża ekipa była i stąd się wzięła malutka mieścina z przyzwoitym poziomem zapasów. Ciekawe jak u Chińczyka i innych, ale myślę że też podobnie - trening był po szkole, a nie w ramach wf-u.

Kwestia jest tego typu, że u nas więcej ludzi ma doświadczenie w sportach walki uderzanych (część w pchanych :lesnarhappy:), a w zapasach jest trochę lipa. Zresztą kraje skąd pochodzą dobrzy zapaśnicy to właśnie kraje, gdzie zapasy są od głównego poziomu szkoły podstawowej - USA, okolice Rosji, kiedyś również Polska.

Zresztą kiedyś poziom wfu to była inna bajka, bo nawet w Polsce dzieci przed wojną miały jazdę konną, strzelanie, boks, zapasy, szermierkę, lekkoatletykę, a nie takie gówno jak teraz, z którego bierzesz zwolnienie żeby być równiejszym i krąglejszym :beczka:

Odpowiedz polub

click to expand...
alww

Bellator
Lightweight

4,229 komentarzy 23,254 polubień

Mordo, to nie brak zapasów w podstawówce, tylko brak zapasów w szkole jako takiej. Przecież Gamer chodził po szkole na zapasy, tam całkiem duża ekipa była i stąd się wzięła malutka mieścina z przyzwoitym poziomem zapasów. Ciekawe jak u Chińczyka i innych, ale myślę że też podobnie - trening był po szkole, a nie w ramach wf-u.

Kwestia jest tego typu, że u nas więcej ludzi ma doświadczenie w sportach walki uderzanych (część w pchanych :lesnarhappy:), a w zapasach jest trochę lipa. Zresztą kraje skąd pochodzą dobrzy zapaśnicy to właśnie kraje, gdzie zapasy są od głównego poziomu szkoły podstawowej - USA, okolice Rosji, kiedyś również Polska.

Zresztą kiedyś poziom wfu to była inna bajka, bo nawet w Polsce dzieci przed wojną miały jazdę konną, strzelanie, boks, zapasy, szermierkę, lekkoatletykę, a nie takie gówno jak teraz, z którego bierzesz zwolnienie żeby być równiejszym i krąglejszym :beczka:

U nas nikt nie ma praktycznie pojecia o sportach walki. Nie zaleznie czy to zapasy czy boks. Przestarzale komunistyczne metody lesnych dziadkow, wylegarnia gangsterow, sztuczne czarne pasy i brak skilli itd mozna by wymieniac dlugo.

Nie ma klubow z dobrym poziomem ktore stawiaja na sport i wyniki i prowadza to z glowa zamiast szkolic jedna swoja gwiazdeczke badz bande patusow pod ustawki.

Taka jest smutna polska rzeczywistosc. Nie wazne czy to boks czy zapasy

Odpowiedz 1 Like

click to expand...
Drzewo

UFC
Bantamweight

8,371 komentarzy 19,959 polubień

U nas nikt nie ma praktycznie pojecia o sportach walki. Nie zaleznie czy to zapasy czy boks. Przestarzale komunistyczne metody lesnych dziadkow, wylegarnia gangsterow, sztuczne czarne pasy i brak skilli itd mozna by wymieniac dlugo.

Nie ma klubow z dobrym poziomem ktore stawiaja na sport i wyniki i prowadza to z glowa zamiast szkolic jedna swoja gwiazdeczke badz bande patusow pod ustawki.

Taka jest smutna polska rzeczywistosc. Nie wazne czy to boks czy zapasy

Czekaj, czekaj... Klasyczny błąd popełniasz, bodajże uogolnienia. To, że jest mało dobrych miejsc, że ciężko się tam dostać - to prawda. Ale nie pisz, że w Polsce nie ma poziomu, bo taki Mati zadaje kłam twojemu stwierdzeniu.

Przecież ten jego pierwszy klub to w nim typ zajmuje się wyłącznie sportem. Gamer ma podstawy stamtąd, potem dopiero szkoła sportowa już dalej, w innym mieście i w innym wieku, a Poznań to właściwie końcówka jego rozwoju w Polsce. Teraz dopiero ATT.

Także - są kluby z poziomem. Jest ich mało, ale są. Jak ktoś chce to da radę, jak nie chce to znajdzie wymówki. Klasyka.

Odpowiedz polub

click to expand...
alww

Bellator
Lightweight

4,229 komentarzy 23,254 polubień

Czekaj, czekaj... Klasyczny błąd popełniasz, bodajże uogolnienia. To, że jest mało dobrych miejsc, że ciężko się tam dostać - to prawda. Ale nie pisz, że w Polsce nie ma poziomu, bo taki Mati zadaje kłam twojemu stwierdzeniu.

Przecież ten jego pierwszy klub to w nim typ zajmuje się wyłącznie sportem. Gamer ma podstawy stamtąd, potem dopiero szkoła sportowa już dalej, w innym mieście i w innym wieku, a Poznań to właściwie końcówka jego rozwoju w Polsce. Teraz dopiero ATT.

Także - są kluby z poziomem. Jest ich mało, ale są. Jak ktoś chce to da radę, jak nie chce to znajdzie wymówki. Klasyka.

Z poziomem podstaw to tak. Poza tym jeden gamrot i blachowicz nie czyni sukcesu. Wyjazdy do ATT tylko potwierdzaja ze pewnego poziomu w polsce nie przekroczysz.

Takze tak w polsce nie ma poziomu. Jest poziom amatorski/semi-pro w dodatku w niewielu miejscach on występuje. Nie bez powodu nasi jezdza po świecie sie doszkalac a nie swiat przyjezdza do nas.

Twierdzenie ze mamy wysoki poziom szkoleniowy jest po prostu absurdem i probowaniem udowodnic na sile cos czego nie ma

Odpowiedz polub

click to expand...
Drzewo

UFC
Bantamweight

8,371 komentarzy 19,959 polubień

Z poziomem podstaw to tak. Poza tym jeden gamrot i blachowicz nie czyni sukcesu. Wyjazdy do ATT tylko potwierdzaja ze pewnego poziomu w polsce nie przekroczysz.

Takze tak w polsce nie ma poziomu. Jest poziom amatorski/semi-pro w dodatku w niewielu miejscach on występuje. Nie bez powodu nasi jezdza po świecie sie doszkalac a nie swiat przyjezdza do nas.

Twierdzenie ze mamy wysoki poziom szkoleniowy jest po prostu absurdem i probowaniem udowodnic na sile cos czego nie ma

No i nadal się nie zgodzę. Po prostu poziomu w Polsce trzeba szukać, często po zadupiach. Może nie wiesz aż tak dokładnie, ale nasi w sportach walki osiągają całkiem wysoki poziom, ale to dotyczy jednostek, które chcą.

I tak - mamy wysoki poziom szkoleniowy, ale w indywidualnym podejściu. A że niektórzy jeżdżą po świecie szukając już później ostatecznych szlifów, to już inna sprawa. Owszem, nie ma wielu wymiataczy, ale ci którzy są - są naprawdę wysoko. Rębecki czy Gamer nie wyjeżdżali dużo za młodu, a poziom jest. W drugą stronę masz Helda i innych, którzy podróżowali wiele, może aż za dużo... Z różnymi efektami.

Czyli dla pozostajacych w kraju jest nadzieja, ale muszą jeździć po dziurach i szukać tajemniczych trenerów.

To jest różnica z krajami gdzie zapasy czy jakieś judo czy inne taekwondo jest w szkołach i w ramach zabaw dla dzieci.

Polska... Efekty są, gdzieniegdzie, dla tych którzy chcą.

Więc jeśli mówisz o poziomie ogólnym to owszem, średnio statystycznie.

Jeśli o indywidualnym, to już się nie zgodzimy.

No i mówiąc o tym nieprzeskoczeniu też uprawiasz demagogię. Gamer przecież bez jakichś nadmiernych wyjazdów (adcc i podobne jeno) wszedł do UFC i zaprezentował wyrównany i całkiem wysoki poziom, gdzie ilość wyjazdów się nie zmieniła, co najwyżej zamiast Tajlandii wybiera ATT, ponieważ jest bardziej sprofilowane pod MMA.

W drugą stronę Held jeździł w cholerę często od najmłodszych lat i poza doświadczeniem nie zyskał zbyt wiele, mimo kosmicznych skillów nie przekuło się to w jakiś kosmiczny sukces.

Miałem typa w szkole który był mistrzem świata w taekwondo w układach i w semi czy full kontakcie. Niedaleko był typ który w jiu jitsu robił jakieś kosmiczne wyniki, w sąsiedniej wiasce był typ od podwójnego iron mana, zanim to było modne. Na górkach mieszkali ludzie z gromu. Nie wiem, może przez to mój obraz Polski jest optymistyczniejszy niż powinien być, bo potem jakoś efektów nie widać...

Ale np mój typ wolał iść w jakieś badania naukowe, bo był inteligentny i zamiast napierdalać się po ryjach wybrał karierę naukową. Może my tacy głupi nie jesteśmy i pod tym płaszczykiem januszostwa kryje się jednak jakieś IQ :lesnarhappy:

Właśnie - co u Helda?

Odpowiedz 2 polubień

click to expand...
Jakub Madej

Moderator

2,522 komentarzy 7,493 polubień

@Jakub Madej mam pytanie. Dlugo zajmuje napisaniem takiego obszernego artykułu jak Polacy za granicą lub przegląd ringow/klatek ? Fajnie, ze wrocily te formaty

A to zależy od ilości walk w sumie, gal do przeglądu i tak dalej. Zazwyczaj myślę, że obydwa mam napisane po jakichś 3 godzinach - zaczynajac od researchu, przez selekcję, pisanie, opublikowanie. Czasami pewnie krócej, czasami dłużej. Dla mnie to fajna sprawa, bo lubię być z tym sportem na bieżąco i wiedzieć co się dzieje, wiec przez pisanie takich rzeczy tez sam nadrabiam cały tydzień, bo nie zawsze tez śledzę wszystko codziennie.

Odpowiedz 5 polubień

click to expand...
Patrosixxx

Bellator
Heavyweight

4,887 komentarzy 8,183 polubień

A to zależy od ilości walk w sumie, gal do przeglądu i tak dalej. Zazwyczaj myślę, że obydwa mam napisane po jakichś 3 godzinach - zaczynajac od researchu, przez selekcję, pisanie, opublikowanie. Czasami pewnie krócej, czasami dłużej. Dla mnie to fajna sprawa, bo lubię być z tym sportem na bieżąco i wiedzieć co się dzieje, wiec przez pisanie takich rzeczy tez sam nadrabiam cały tydzień, bo nie zawsze tez śledzę wszystko codziennie.

Ok dzięki :) dobrze, że wróciły te formaty ja sledze cohones i mmarocks już od bardzo dawna o wiele dłużej niż mam konto tutaj w gimnazjum jak byłem jeszcze, a mam teraz 28 lat

Odpowiedz 3 polubień

click to expand...
zielony666

UFC
Middleweight

12,989 komentarzy 54,239 polubień

Niedziela wagę przewalił. Będzie walka o wszystko.

Odpowiedz polub

Rododendron

UFC
Bantamweight

8,378 komentarzy 29,478 polubień

Niedziela wagę przewalił. Będzie walka o wszystko.

Dużo przestrzelił? Wziął walkę z short notice z mocnym rywalem, więc powinien jeszcze dostać szansę

Odpowiedz polub

zielony666

UFC
Middleweight

12,989 komentarzy 54,239 polubień

Dużo przestrzelił? Wziął walkę z short notice z mocnym rywalem, więc powinien jeszcze dostać szansę

Malutko 1.8 funta. Koło kilograma, nawet mniej.

Odpowiedz 1 Like

klocuniek

KSW
Welterweight

5,391 komentarzy 13,908 polubień

Brak zapasów w szkole od podstawówki

Mordo, to nie brak zapasów w podstawówce, tylko brak zapasów w szkole jako takiej

Brak "OD" podstawówki, czyli również na kolejnych etapach edukacji. Mówicie o tym samym, a jeden zaprzecza. Rozmowy w sieci to proteza kontaktu.

jeździć po dziurach i szukać tajemniczych trenerów

Ninja GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Odpowiedz polub

click to expand...
Gaara

UFC
Heavyweight

18,176 komentarzy 35,067 polubień

Nie można głosować, więc typuję tutaj 0-4

Odpowiedz polub

Billy Boola

ONE FC
Welterweight

2,417 komentarzy 5,648 polubień

No to Niedzielski już swoje odklepał, jedziemy dalej:tellmemore:. Górny za jakieś pół godziny.

Odpowiedz 1 Like

Jakub Madej

Moderator

2,522 komentarzy 7,493 polubień

No to Niedzielski już swoje odklepał, jedziemy dalej:tellmemore:. Górny za jakieś pół godziny.

Pewnie szybciej, bo poprzednia walka już się skończyła

Odpowiedz polub

Jakub Madej

Moderator

2,522 komentarzy 7,493 polubień

:childcry:

Obaj poddani w ten sam sposób.

Mnie zastanawia skąd taki słaby parter u naszych.

Dorzucamy 2 przegrane przez poddanie w ten weekend.

Odpowiedz 3 polubień

Billy Boola

ONE FC
Welterweight

2,417 komentarzy 5,648 polubień

Pewnie szybciej, bo poprzednia walka już się skończyła

Trudno z tym Bellatorem wyczaić, czasami te walki idą jedna za drugą, czasami zamulają na poziomie galaktycznych.

Odpowiedz 1 Like