Nowa forma podcastów by na bieżąco dostarczać Wam materiałów i przemyśleń duetu Piotr Jeleniewski & Krzysztof Soszyński. W dzisiejszym, jeszcze wielkanocnym wydaniu, Piotr oraz Krzysztof rozmawiają o wrażeniach z KSW 59, złapaniu się siatki przez Pudziana, pojedynku mistrzowskim Miocić vs Ngannou, drodze do perfekcji, o tym czemu pasja jest tak ważna i na wiele więcej tematów.

Zapraszamy do odsłuchania!

Trener Piotr Jeleniewski jest jednym z największych specjalistów w kraju, jeśli chodzi o system nauczania sportów walki, którymi zajmuje się od ponad 30 lat. Był trenerem w takich klubach jak choćby Ankos Zapasy Warszawa czy S4 Fight Club. Prowadził też topowych zawodników: Jana Błachowicza, Marcina Tyburę, Daniela Omielańczuka czy Damiana Janikowskiego.

Krzysztof Soszyński do niedawna był szefem instruktorów marki UFC Gym na bliski wschód. To prawdziwy weteran MMA. Zawodową karierę zaczął w 2003 roku. Popularność zdobył jednak pięć lat później, gdy wystąpił w ósmej edycji reality show The Ultimate Fighter. Choć nie wygrał programu, to zrobił tak duże wrażenie, że UFC zdecydowało się podpisać z nim kontrakt. W największej na świecie organizacji MMA stoczył 8 pojedynków, trzykrotnie zdobywając bonusy za występy wieczoru.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Gienek
Gienek

UFC
Middleweight

10,959 komentarzy 20,735 polubień

Lecimy z oglądaniem.

Odpowiedz polub

Avatar of Senator Kozioł
Senator Kozioł

Bellator
Lightweight

4,260 komentarzy 8,521 polubień

nie ma to jak Piotrek and Krzychu wieczorem, na odstresowanie

Odpowiedz polub

Avatar of MaloHombre
MaloHombre

PRIDE FC
Welterweight

6,550 komentarzy 23,460 polubień

Dwa Stare Pierdzące Narożniki wracają :antonio:

Odpowiedz 1 Like