Nowa forma podcastów by na bieżąco dostarczać Wam materiałów i przemyśleń duetu Piotr Jeleniewski & Krzysztof Soszyński. W dzisiejszym, jeszcze wielkanocnym wydaniu, Piotr oraz Krzysztof rozmawiają o wrażeniach z KSW 59, złapaniu się siatki przez Pudziana, pojedynku mistrzowskim Miocić vs Ngannou, drodze do perfekcji, o tym czemu pasja jest tak ważna i na wiele więcej tematów.

Zapraszamy do odsłuchania!

Trener Piotr Jeleniewski jest jednym z największych specjalistów w kraju, jeśli chodzi o system nauczania sportów walki, którymi zajmuje się od ponad 30 lat. Był trenerem w takich klubach jak choćby Ankos Zapasy Warszawa czy S4 Fight Club. Prowadził też topowych zawodników: Jana Błachowicza, Marcina Tyburę, Daniela Omielańczuka czy Damiana Janikowskiego.

Krzysztof Soszyński do niedawna był szefem instruktorów marki UFC Gym na bliski wschód. To prawdziwy weteran MMA. Zawodową karierę zaczął w 2003 roku. Popularność zdobył jednak pięć lat później, gdy wystąpił w ósmej edycji reality show The Ultimate Fighter. Choć nie wygrał programu, to zrobił tak duże wrażenie, że UFC zdecydowało się podpisać z nim kontrakt. W największej na świecie organizacji MMA stoczył 8 pojedynków, trzykrotnie zdobywając bonusy za występy wieczoru.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Gienek

UFC </br><b> Welterweight</b>

9,492 komentarzy 11,554 polubień

Lecimy z oglądaniem.

Odpowiedz polub

Senator Kozioł

Bellator </br><b> Lightweight</b>

4,165 komentarzy 6,065 polubień

nie ma to jak Piotrek and Krzychu wieczorem, na odstresowanie

Odpowiedz polub

MaloHombre

Bellator </br><b> Light Heavyweight</b>

4,631 komentarzy 11,388 polubień

Dwa Stare Pierdzące Narożniki wracają :antonio:

Odpowiedz 1 Like