Kolejny odcinek „Okiem…”. Tym razem razem z Łukaszem „Zaborem” Zaborowskim podsumowujemy galę ACB 29. Zapraszam do posłuchania i obejrzenia analizy trenera Gracie Barra Łódź.

8 KOMENTARZE

 1. Bardzo fajny materiał i trzeba przyznać, że Zabora naprawdę fajnie się słucha. Fajnie, że dodałeś te urywki z walki, o których Zabor opowiada, ogólnie bardzo fajnie to wyszło i ja liczę na kontynuację 🙂

 2. Zabor to oszust i złodziej !
  Zdefrałdował pieniadze za bilety i do dzis nie oddał kwoty kilku tysięcy złotych FEN-owi

 3. Dla mnie rewelacja, chociaz nie jestem wielkim fanem poczucia humoru obu Panow, to merytoryczna zawartosc rekompensuje to w pelni. Zwlaszcza niektore detale dotyczace walki Lasoty, pozwolily mi spojrzec na to starcie nieco inaczej. Licze na kontynuacje.

 4. Super dla mnie to wyszło.Lubię posłuchać takich detali na które nie zwraca się uwagi przeważnie i można było podpatrzeć w tym obrazie.
  Liczę na więcej wywiadów z trenerem Zaborowskim

 5. Całkiem spoko, chociaż jakość nagrania chujowa.
  Co do walki Lasoty – z którejkolwiek strony bym tego nie rozkminiał to jednak takiego przeturlywanie się jak w wykonaniu "BJa" nie nazwałbym aktywną obroną i mimo wszystko uważam, że ta walka powinna zostać przerwana wcześniej i pretensji nikt nie powinien o to mieć.

 6. Dzięki wielkie za analizę po gali. Bardzo przyjemnie się słuchało takich informacji od osoby mocno zorientowanej w temacie. Więcej Zabora na MMARocks proszę! :beer:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.