gp 69 banner

Gościem Grupy Początkującej jest wielokrotna mistrzyni świata w boksie i kickboxingu, triathlonistka, polityk a także organizator imprez sportowych i charytatywnych – Iwona Guzowska.

23 KOMENTARZE

 1. Jedna z ciekawszych audycji. Intryguje mnie czy wzmianka o wspólnej grupie promocyjnej z Agnieszką Rylik to żart sytuacyjny czy coś co Iwona faktycznie rozważy?

 2. Pisałem już kiedyś Kowalikowi, żeby zrobił walkę wieczoru – > Marcin Najman vs Iwona Guzowska na zasadach MMA

  Nie zrobił. MMA Attack padło.

 3. kamerling

  Pisałem już kiedyś Kowalikowi, żeby zrobił walkę wieczoru – > Marcin Najman vs Iwona Guzowska na zasadach MMA
  by
  Nie zrobił. MMA Attack padło.

  była kiedyś taka zajawka, że Najman miał walczyć z Małyszem! I żeby były równe szanse, Małysz miał mieć założone narty:)

 4. jut

  była kiedyś taka zajawka, że Najman miał walczyć z Małyszem! I żeby były równe szanse, Małysz miał mieć założone narty:)

  Żeby Najman miał jakieś szanse, to Małysz musiałby być zapakowany w kartonie z tymi nartami 😉

 5. Masu

  Co? Lubiłem Iwone jak ją na galach kb spotykałem.

  Jak to co? Jedyna okazja żeby Piotrka pozdrowić, bo on tu już chyba nie banuje.
  E: Iwona to dla mnie ikona polskich kobiecych sportów walki. dlaDuży plus za rozmowę. Miła odskocznia po dietetyczkach.

 6. Piotrek precyzując- to Izu obsrał zbroję nie godząc się na walkę z Wachem. Do tego z ich strony padła propozycja że mogą walczyć ze słabszym rywalem za mniejsze siano. Po 2 to przez takich właśnie gości jak Izu i jego menago jest patologia w boksie- obijanie ogórów i nabijanie rekordu przez całą karierę i czekają tylko na 1 złoty strzał. Wracając do audycji- bardzo ciekawa rozmowa żeby nie było…

 7. @Grubas możliwe, że w następnej GP będzie Grzesiek Stańczuk który prowadzi Izu medialnie i opowie o całej sytuacji ale uwierz mi – Izu nie wycofałby się z walki ze strachu. Mi się też nie podoba klasa zawodników, których dostaje Ugonoh ale mowy o "obsraniu" tu nie ma. A ta "patologia" to absolutny standard w boksie zawodowym także nie odnoś tego tylko do Izu bo tak działa cały ten sport stety/niestety.
  @Fresh Może, Darek trochę inny świat teraz ale pomyślę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.