gp baner 57

Gościem Grupy Początkującej jest Tomek Mączka – autor bloga Sekrety Trenera, szkoleniowiec, menadżer, brązowy pas w Brazylijskim Jiu Jitsu.

6 KOMENTARZE

 1. Tomek użył słowa "rynek" więcej razy, niż wszyscy dotychczasowi goście GP razem wzięci – zapałałem do niego kapitalistyczną miłością:))

  Co do Chodakowskiej, to należy sobie zadać jedno pytanie: czy gdyby zawód trenera personalnego był regulowany, jak chcesz Piotr, to czy pani Ewa (która ma siano, sławę, znajomości i dostęp do mediów) dostałaby zezwolenie czy nie? I czy czasem problemów ze spełnieniem kryteriów nie miałyby osoby takie jak Ty? – rzetelne, ale bez koneksji u kolesiów Ewy (bo to przecież tacy kolesie – że znajomościami politycznymi – będą wspomniane koncesje przyznawać).

 2. dokladnie. Poza tym ludzie powinni byc w koncu odpowiedzialni za siebie. Regulacje sprawiają, że ludzie stają sie zwolnieni z bycia świadomymi konsumentami, bo urzednik za nich mysli.Jak byłem w chinach to tam nawet nie maja sanepidow a w co lepszych ulicznych fast foodach nikt cie nie obsluzy bez rekawiczek, co akurat w ultra-uregulowanej Polsce jest rzadkoscią. Konkurencja czyni cuda!

 3. mohikanin

  dokladnie. Poza tym ludzie powinni byc w koncu odpowiedzialni za siebie. Regulacje sprawiają, że ludzie stają sie zwolnieni z bycia świadomymi konsumentami, bo urzednik za nich mysli.
  Jak byłem w chinach to tam nawet nie maja sanepidow a w co lepszych ulicznych fast foodach nikt cie nie obsluzy bez rekawiczek, co akurat w ultra-uregulowanej Polsce jest rzadkoscią. Konkurencja czyni cuda!

  Pracowałem w dziale prawnym sanepidu zaraz po studiach-dać rodakom wolną rękę to będziemy jedli mięso z prosektoriów marynowane w benzynie:DC:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.