Gościem Grupy Początkującej jest jedna z prekursorek Crossfitu w Polsce, Lucyna Kiszczak.

Wersja Youtube później.

16 KOMENTARZE

  1. Jeju, jak ja lubię racjonalnych ludzi. Nie znam środowiska CrossFit, ale na podstawie GP można odnieść wrażenie, że tam sami tacy. Świetny odcinek.

  2. Uwielbiam kobiety z pasja .
    Niesamowita wiedza , swietny przekaz I do tego ten zmyslowy glos …….. moj ulubiony podcast !!

  3. Mam tylko jedną uwagę. Nie myślicie, że Pani Lucyna trochę pogubiła się zapytana o pobudzanie układu nerwowego. Powiedziała, że mięśnie to tylko kupa mięcha i ważne jest właśnie pobudzenie układu nerwowego, po czym zapytana przez Piotra, jak to zrobić powiedziała, że trzeba dawać z siebie wszystko(100%). Po czym Piotr stwierdził, że dawanie z siebie wszystko może być źle zrozumiane jako "polska myśl szkoleniowa" przemęczenia się (przed czym sama Pani Lucyna ostrzegała parę/paręnaście minut temu), wtedy Pani Lucyna stwierdziła, żeby jedynie odnosić to do treningu szybkościowego, a zapytana o dawanie z siebie 100% na treningu siłowym, odpowiedziała, żeby obliczać 70/85% ze swoich maksów (tak to zrozumiałem). Jak dla mnie to dalej nie wiadomo, jak pobudzać swój układ nerwowy. Myślałem, że chodzi o złamanie stagnacji treningowej, przez zmianę treningu dając ciału nowy impuls do rozwoju. Pozdro 😉

  4. Kurde, Piotrek… Ciezko jest chwalic pod kazda 'grupa' ale sie nalezy jak psu kosc. Tak wiec gratuluje kolejnego zajebistego podcastu.

  5. Pytanie w temacie. Gdzie na Crossfit w Warszawie w ramach multisportu? Najbardziej interesuje mnie chyba zagadnienie poprawnego technicznie wykonywania ćwiczeń. Chciałbym trafić na kompetentnego trenera/trenerkę ale jednocześnie nie wywalać grubego hajsu (zwłaszcza, że mam multisporta). Czy to ze względu na drogą licencję Reeboka karnety w boxach sa droższe od siłki? Czy chodzi tylko o to, że specjalistów jest mało i się cenią? Jest War-Sztat na Zwrotniczej…ktoś? coś?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.